Четете ли Пип Волант?

  • 4 046
  • 36
  •   1
Отговори

Анкета

Четете ли Пип Волант?

Опции:

Интересно ми е да разбера има ли хора, които са фенове на Пип Волант. Последният му роман " Мамка" е номиниран от ВИК за роман на годината. Сигурно има за какво.

Позволих си да пусна и анкета  Grinning

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 16:39 от Две хубави очи

# 1
  • Мнения: 5 370
Признавам, че един от трите гласа за първа опция съм аз.
Дай малко повече инфо, моля?

# 2
Мога да дам единствено сайт ето го

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
Още "Патриотични яйца" ми дойдоха стряскащо.Особено, след като автора ми е бил преподавател.Разми ми се действителност и илюзия и спрях.Предпочетох спомена за реалната личност.

# 4
  • Мнения: 2 161
Последният му роман " Мамка" е номиниран от ВИК за роман на годината. Сигурно има за какво.

Позволих си да пусна и анкета  Grinning

А ВИК какво означава?Вода и канал ли?

# 5
А ВИК какво означава?Вода и канал ли?

Цъ. ВИК е фондация- ето, виж

# 6
Още "Патриотични яйца" ми дойдоха стряскащо.Особено, след като автора ми е бил преподавател.Разми ми се действителност и илюзия и спрях.Предпочетох спомена за реалната личност.

Вярно е, че Пип Волант и д-р Желев са много, много различни. В едно от интервютата си г-н Волант казва, че това е една от причините да пише под псевдоним. На мен ми харесва като автор. Много.

# 7
  • Мнения: 6
много скоро разбрах за пип волант но ми се наложи да се срешна и с докто ра незнам нищо за автора но доктора никога няма да забравя към дететоми се отнесе с невероятно разбиране и професионализъм веднага опитах да намеря последната му книга но в хеликон я нямат къде да я намеря? Grinning

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, за първи път чувам, че има такъв автор. Сайтът му не събуди любопитството ми. Защо ли мисля, че е поредната ни литературна претенция? Последното е догадка, разбира се. Може би не съм права.

# 9
  • Мнения: 2 407
За първи път го чувам

# 10
  • Мнения: 57
Чела съм само "Модо". Интересен начин да разкажеш подобна история.

# 11
  • Мнения: 5 622
Познавам го от 100 години тоя човек.
Ходихме с една приятелка на промоцията на Патриотични яйца. Честно казано отидох скептично настроена, но в интерес на истината беше инетересно  Wink

Другата седмица ще ми вади зъб. Стискайте палци  ooooh!

# 12
  • Мнения: 516
Почти се заинтригувах, но направих грешката да прегледам сайта му. Твърде мегаломанско за вкуса ми. А и нямам доверие на автори, които пишат под подвеждащи псевдоними. Определено няма да чета Пип Волант.

# 13
  • Мнения: 2 792
 Толкова много книги и толкова неизвестен, вероятно има причина да е така.

# 14
  • Мнения: 2 386
Не съм го чувала.

Общи условия

Активация на акаунт