Четете ли Пип Волант?

  • 4 049
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Интересно ми е да разбера има ли хора, които са фенове на Пип Волант. Последният му роман " Мамка" е номиниран от ВИК за роман на годината. Сигурно има за какво.

Позволих си да пусна и анкета  Grinning

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 16:39 от Две хубави очи

# 1
  • Мнения: 5 370
Признавам, че един от трите гласа за първа опция съм аз.
Дай малко повече инфо, моля?

# 2
Мога да дам единствено сайт ето го

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Още "Патриотични яйца" ми дойдоха стряскащо.Особено, след като автора ми е бил преподавател.Разми ми се действителност и илюзия и спрях.Предпочетох спомена за реалната личност.

# 4
  • Мнения: 2 161
Последният му роман " Мамка" е номиниран от ВИК за роман на годината. Сигурно има за какво.

Позволих си да пусна и анкета  Grinning

А ВИК какво означава?Вода и канал ли?

# 5
А ВИК какво означава?Вода и канал ли?

Цъ. ВИК е фондация- ето, виж

# 6
Още "Патриотични яйца" ми дойдоха стряскащо.Особено, след като автора ми е бил преподавател.Разми ми се действителност и илюзия и спрях.Предпочетох спомена за реалната личност.

Вярно е, че Пип Волант и д-р Желев са много, много различни. В едно от интервютата си г-н Волант казва, че това е една от причините да пише под псевдоним. На мен ми харесва като автор. Много.

# 7
  • Мнения: 6
много скоро разбрах за пип волант но ми се наложи да се срешна и с докто ра незнам нищо за автора но доктора никога няма да забравя към дететоми се отнесе с невероятно разбиране и професионализъм веднага опитах да намеря последната му книга но в хеликон я нямат къде да я намеря? Grinning

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, за първи път чувам, че има такъв автор. Сайтът му не събуди любопитството ми. Защо ли мисля, че е поредната ни литературна претенция? Последното е догадка, разбира се. Може би не съм права.

# 9
  • Мнения: 2 407
За първи път го чувам

# 10
  • Мнения: 57
Чела съм само "Модо". Интересен начин да разкажеш подобна история.

# 11
  • Мнения: 5 622
Познавам го от 100 години тоя човек.
Ходихме с една приятелка на промоцията на Патриотични яйца. Честно казано отидох скептично настроена, но в интерес на истината беше инетересно  Wink

Другата седмица ще ми вади зъб. Стискайте палци  ooooh!

# 12
  • Мнения: 516
Почти се заинтригувах, но направих грешката да прегледам сайта му. Твърде мегаломанско за вкуса ми. А и нямам доверие на автори, които пишат под подвеждащи псевдоними. Определено няма да чета Пип Волант.

# 13
  • Мнения: 2 792
 Толкова много книги и толкова неизвестен, вероятно има причина да е така.

# 14
  • Мнения: 2 386
Не съм го чувала.

# 15
  • Мнения: 677
1. Не разбирам само, защо ако си имаш толкова екзотичен псевдоним, си се регнал с тези "две хубави очи".
2. "Пип Волант" ми звучи като "Доброволно пипащ".
3. Ние тук не четем, а пишем.
4. Не, не чета Пип Волант. Вж. т.3. защо.

# 16
  • Мнения: 6 029
Авторът на темата мъж или жена е? Позволих си да разгледам публикациите му/й и съм объркана.

По темата - за пръв път го чувам.

# 17
Вярно е, че тук повече се пише от колкото да се чете. Беше зададен прост въпрос с два вероятни отговора. Едно ДА или Не вършеха работа. Разбрах, че този писател е неизвестен на форумската аудитория. И, не, не съм Пип Волант. Благодаря за комплимента! Grinning

# 18
  • Мнения: 677
Вярно е, че тук повече се пише от колкото да се чете.

Брей, колко си проницателен, респект!

Беше зададен прост въпрос с два вероятни отговора.

Верно, че е прост въпроса. Само че вероятните отговори са три, а не два. Единственият отговорил, че е изчел всичко, очевидно си ти. Че даже си ги и написал.

Разбрах, че този писател е неизвестен на форумската аудитория.

Добрутро! А уж беше проницателен.

И, не, не съм Пип Волант. Благодаря за комплимента! Grinning

Комплимент?! Ти мазохист ли си?

# 19
# 20
  • Мнения: 677
Вярно е, че тук повече се пише от колкото...

Отколкото е една дума, да си знаеш. И няколко запетайки ти липсват.
3, 14 е бройката книги, която си издал или която си продал?

# 21
  • Мнения: 6
ясно е че всички имат свое мнение но усещам напрежение в това а аз простичко попитах къде да си купя книга на пип волант вече ми стана още по интересен в всичко това има таинствена интриг ха ха

# 22
  • Мнения: 57
2cvetia , мойта книга си я купих от Хеликон. Виждала съм ги и в Летера.

# 23
  • Мнения: 123
За първи път чувам за Пип Волант Embarassed

# 24
  • Мнения: 677
ясно е че всички имат свое мнение но усещам напрежение в това а аз простичко попитах къде да си купя книга на пип волант вече ми стана още по интересен в всичко това има таинствена интриг ха ха

2cvetia , мойта книга си я купих от Хеликон. Виждала съм ги и в Летера.

Моля Ви, дами, започнете с учбници от 3-4 клас по граматика. Вярно е, че и автора не ги е чел, но бихте могли да го изненадате. Успех!

# 25
Моля Ви, дами, започнете с учбници от 3-4 клас по граматика. Вярно е, че и автора не ги е чел, но бихте могли да го изненадате. Успех!
[/quote]


 Shocked сигурна съм че ти не си  чел дори от 1 клас учебници!др Желев(пип волант)е най добрия лицево-челюстен хирург във варна!!!търсен е  и от други градове!!!така че си много под нивото му!!!през това време докато  си мислиш,че се пишеш с  него Laughing човека оперира хора и няма нужда от които и било мнения в своя адрес.....достатъчно е известен за да пише тук!! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 029
lucyyy, и за теб няма да е лошо да попрочетеш някой учебник.

# 27
Последното, което очаквах е да открия коментар за Пип точно тук. Или може би не последното Grinning
И аз мисля, че има някаква разлика между писателя и доктора, чисто характерова, но ми се струва че тя е самоналожена. Иначе по темата, доста неща съм чела от Пип и не мисля, че си губи времето.
Някои от разказите му са чудесни. "Модо" е една доста хубава история, поднесена оригинално. "Мамка" също си струва. Просто той има право да пише каквото си ще, както и всички останали, между другото. Така е, писателите не са лесни хора. ..
Колкото до форума му - такъв е, какъвто авторът го е поискал. Пък и всеки с вкуса си.

# 28
  • Мнения: 677
Пип, ше те баннат за няколко регистрации, внимавай.

# 29
Темата започва да измества своя ъгъл. Никой не е дължен да пише в нея, затова ме изумява нездравия интерес и ненужните напъни на някои хора. Разбрах тяхната позиция. Уважавам я. Спорът ми се струва глупав. Баста!
Търся съмишленици. Хора, които четат въпросния автор и харесват книгите и разказите му.  Всеки има право да чете каквото си иска. Дори това да бъде граматиката от първи до четвърти клас. Ваша воля.
Нямам намерение да се впускам в обяснения и доказателства, че не съм Пип Волант. Имате право да вярвате на каквато си истина искате. Уважавайте свободата си. И чуждата.
Последният пост не ми стана много ясен. Има модератори. Те раздават банове. Дали не могат да наградят някого и за арогантно поведение?

# 30
За интересуващите се:
След първия тур на номинациите на фондация ВИК, останаха 6 номинирани романа, които ще се състезават за наградата тази година. Единият от тях е " Мамка". Ще ми бъде трудно да гласувам- имам трима фаворита.

# 31
  • Мнения: 677
Много се вълнувах, браво за инфото!
А ти бъди мъж-гласувай за себе си.

# 32
Тони, на теб нали ти казах....Наздраве!

# 33
Всичко негово съм изчела страхотен е!  newsm81

# 34
  • Мнения: 677
Пип, ше те пипнат и баннат за толкова много регистрации, ей.

# 35
  • Мнения: 2 161
Ама той Пип българин ли е?А аз мислех,че е римлянин с тога,къдрици около ушите и лавров венец.

# 36
  • Мнения: 57
Ама той Пип българин ли е?А аз мислех,че е римлянин с тога,къдрици около ушите и лавров венец.
Шанел, що за въпрос? Всички сте от Варна!

Общи условия

Активация на акаунт