Да препоръчам Атена Палас на Ситония

  • 22 262
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 138
още един път да благодаря за препоръката, а ако им хареса на бабата, дядото и сина ми ще почерпя Hug
да дам малко инфо: запазих апартамент от 30.08.08 до 06.09.08 за майка, татко и Ники и за тримата излезе около 1200 евро. от цената съм много доволна, като калкулирах на Елените пак отивах на тоя вариант Close дано останат доволни!

Браво ! Сигурна съм , че ще им хареса много и ще са доволни !!! Grinning
Предполагам , че ще са с кола, затова предложи им да отидат до лагуната, която се намира от източната страна на ръкава /Ситония/ , много е красиво и си заслужава да се види, а плажовете и морето са просто....фантастични ! Peace

# 31
  • Мнения: 286
още един път да благодаря за препоръката, а ако им хареса на бабата, дядото и сина ми ще почерпя Hug
да дам малко инфо: запазих апартамент от 30.08.08 до 06.09.08 за майка, татко и Ники и за тримата излезе около 1200 евро. от цената съм много доволна, като калкулирах на Елените пак отивах на тоя вариант Close дано останат доволни!

Какво включваш в тези 1200 Евро?

# 32
  • София
  • Мнения: 3 880
още един път да благодаря за препоръката, а ако им хареса на бабата, дядото и сина ми ще почерпя Hug
да дам малко инфо: запазих апартамент от 30.08.08 до 06.09.08 за майка, татко и Ники и за тримата излезе около 1200 евро. от цената съм много доволна, като калкулирах на Елените пак отивах на тоя вариант Close дано останат доволни!

Браво ! Сигурна съм , че ще им хареса много и ще са доволни !!! Grinning
Предполагам , че ще са с кола, затова предложи им да отидат до лагуната, която се намира от източната страна на ръкава /Ситония/ , много е красиво и си заслужава да се види, а плажовете и морето са просто....фантастични ! Peace



Liuliu, благодаря още веднъж! Hug с кола ще са, да, ще им кажа и за лагуната Wink

Бонита, в тези 1200 евро се включват 7 нощувки в апартамент, с вкл. закуска и вечеря.

# 33
  • Мнения: 286
още един път да благодаря за препоръката, а ако им хареса на бабата, дядото и сина ми ще почерпя Hug
да дам малко инфо: запазих апартамент от 30.08.08 до 06.09.08 за майка, татко и Ники и за тримата излезе около 1200 евро. от цената съм много доволна, като калкулирах на Елените пак отивах на тоя вариант Close дано останат доволни!

Браво ! Сигурна съм , че ще им хареса много и ще са доволни !!! Grinning
Предполагам , че ще са с кола, затова предложи им да отидат до лагуната, която се намира от източната страна на ръкава /Ситония/ , много е красиво и си заслужава да се види, а плажовете и морето са просто....фантастични ! Peace



Liuliu, благодаря още веднъж! Hug с кола ще са, да, ще им кажа и за лагуната Wink

Бонита, в тези 1200 евро се включват 7 нощувки в апартамент, с вкл. закуска и вечеря.


Благодаря!

# 34
  • Мнения: 4 668
Aurora , в крайна сметка с коя агенция резервирахте ?  Wink
Да се възползвам наготово , че не ми се търсят агенции ...  Laughing

# 35
  • Мнения: 455
Страхотен хотел...Благодаря за информацията.

# 36
  • Мнения: 252
и на мен ми го препоръчаха приятели, които са били там. напраихме си резервация направо на техния сайт за юни месец.

# 37
  • Мнения: 934

Предполагам , че ще са с кола, затова предложи им да отидат до лагуната, която се намира от източната страна на ръкава /Ситония/ , много е красиво и си заслужава да се види, а плажовете и морето са просто....фантастични ! Peace


За коя лагуна говориш, за района на Вурвуру ли?
Разкажи повече подробности, моля!

# 38
Благодаря ти Liuliu Hug, за така ценната информация за този добре изглеждащ хотел, както и чувам от теб заслужаващ да се посети. Преди малко званнах в офиса на агенцията,  с която ти си пътувала, не предполагах, че ще има някой по това време в петък, но явно хората здраво работят и вече си направих резервация за края на Юни, найстина на доста по- добра цена от сайта на хотела. Дано и моето семейство прекара така добре почивката си, както и вие сте прекарали Praynig! После ще разказвам и аз, какво сме преживяли !

# 39
  • Мнения: 138
Благодаря ти Liuliu Hug, за така ценната информация за този добре изглеждащ хотел, както и чувам от теб заслужаващ да се посети. Преди малко званнах в офиса на агенцията,  с която ти си пътувала, не предполагах, че ще има някой по това време в петък, но явно хората здраво работят и вече си направих резервация за края на Юни, найстина на доста по- добра цена от сайта на хотела. Дано и моето семейство прекара така добре почивката си, както и вие сте прекарали Praynig! После ще разказвам и аз, какво сме преживяли !

Много се радвам , че съм била полезна !:D
От сърце ти пожелавам да си изкарате много хубаво ! Сигурна съм в това , като знам къде отивате !  newsm10
Наистина ще чакам да разкажеш , защото и на мен ми е интересно как е в сезона.
Когато ние бяхме, беше истинска почивка, защото имаше много малко хора и беше страшно спокойно, сега предполагам ще е пълно.
Би ли споделила , колко струва сега престоят там......"Любопитството изяде котката!" ха-ха-ха
Имаш още малко време и .......стягай багажа...... ех, че хубаво !   grinning039 И ние се стягаме, за началото на юни, но за Турция , но на есен, живи и здрави , мислим пак да ходим.
Пожелавам .....Само хубави емоции ! Hug

Предполагам , че ще са с кола, затова предложи им да отидат до лагуната, която се намира от източната страна на ръкава /Ситония/ , много е красиво и си заслужава да се види, а плажовете и морето са просто....фантастични ! Peace


За коя лагуна говориш, за района на Вурвуру ли?
Разкажи повече подробности, моля!
Да , за района на Вурвуру.
Но лагуната е доста голяма, на пътя има няколко места от които може да се стигне до нея.
Не знам , какви подробности да ти кажа, то просто е страшно красиво и трябва да се види..... Хубави плажове, кристална вода , с невероятен синьо-зелен цвят...Абе красота ! Grinning


Последна редакция: сб, 24 май 2008, 01:55 от Liuliu

# 40
  • Мнения: 252
jujulina, ти с коя агенция запази? а каква цена ти дадоха?аз вече запазих през сайта, та явно съм се минала, но ми е интересно каква цена са ти дали?

# 41
  • Мнения: 934
Не знам , какви подробности да ти кажа, то просто е страшно красиво и трябва да се види..... Хубави плажове, кристална вода , с невероятен синьо-зелен цвят...Абе красота ! Grinning

Няма никакво съмнение, че е невероятно красиво. Минавали сме само по пътя и не сме се отбивали на тези плажове. Имаше ли някакви моторни лодки/яхти под наем за разходка до отсрещните островчета?

# 42
  • Мнения: 138
Не знам , какви подробности да ти кажа, то просто е страшно красиво и трябва да се види..... Хубави плажове, кристална вода , с невероятен синьо-зелен цвят...Абе красота ! Grinning

Няма никакво съмнение, че е невероятно красиво. Минавали сме само по пътя и не сме се отбивали на тези плажове. Имаше ли някакви моторни лодки/яхти под наем за разходка до отсрещните островчета?
За съжаление не мога да ти отговоря на въпроса , тъй като ние бяхме там февруари и сама се досещаш , че тогава нямаше , а през сезона, не знам. Peace

# 43
  • Мнения: 1
Всичко е прекрасно, само дето тази цена е супер извън сезона, и това са супер случайни промоций, иначе цената е около 100 еуро на човек. Само закуска, и пътя, абе стана малко дебеличко, то и това хубаво ама като вземеш и децата. Направо си отива кум 3000 евро. Нещо не ми излиза сметката май.

# 44
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Ние бяхме там за Нова година. Резервирах директно през сайта. Всичко освен плажа ми се стори прекрасно, ето малко снимки




Детският кът за децата беше безплатен.

Общи условия

Активация на акаунт