Да препоръчам Атена Палас на Ситония

  • 22 254
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 153
Вчера се върнахме от там и съм меко казано очарована - супер комплекс, който е далеч от многоетажните нагъчкани комплекси, заслужаващ изцяло всичките си звезди, добър сервиз и най-вече прекрасно спокойствие, тишина, море. Препоръчвам го горещо, ето линк:
http://www.booking.com/hotel/gr/athena-pallas-village.html?aid=3 … 7bdcff8edf57595b2

# 1
  • София
  • Мнения: 377
Даммм...хотелът наистина е невероятен, въпреки че съм била там преди около 10 години, спомените ми за почивката са страхотни, а най-вероятно сега условията са още по-добри newsm10

# 2
  • Мнения: 138
От началото на година там сме били два пъти  и сме очаровани !
Супер хотел , на супер место , със супер обслужване, супер кухня и т.н. и т.н.
Хотела е страхотен и на есен / живот и здраве/ пак сме там !

# 3
  • Мнения: 539
зДравейте, тъкмо сега търся нещо на Халкидики и вашите добри отзиви за този х-л ме заинтригуваха. Как са цените - интересува ме ал инклузив. И евентуално тел. за резервации ако имате.

и близко ли е до плажа?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 879
момичета, заинтригувахте ме! all inclusive ли е хотела?

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И мен ме заинтригуваха отзивите. Отворих сайта на хотела- http://www.athena-pallas.gr/english/gr_village.htm. Но ол инклузив изглежда няма.

# 6
  • Мнения: 934
Май няма, ние сме били на HB, което е най-добре за ходене на различни плажове.
Плажа към хотела е точно под него, стига се през тунел или стълбички, но е доста тесен.
Много сме доволни от обслужване, храна, басейни, ресторанти, озеленяване.
Съотношението цена-качество е много добра. Всъщност разгледайте добре сайта, има и на български.
След 2 седмици ще бъдем с децата в съседен хотел и както ми се струва от снимките с по-голям плаж. Laughing Определено ще обиколим пак наоколо, може и към Вурвуру и Сарти.

# 7
  • Мнения: 138
Хотела е само HB, няма - all. Както вече са написали , хотела се намира на брега. Плажа е малък , но за сметка на това басейните са фантастични. Сега не знам , какви са цените, защото и  февруари и април , когато бяхме там , се води нисък сезон. Ние си направихме резервация през една фирма, която ни даде най-добра цена, а в сайта цените са доста по-различни/ по-високи/. Април бяхме за 19 евро за стандартна стая , а февруари за 22евро за супериор. И двете са чудесни !
Ако нещо ви интересува- питайте ! Peace
Забравих да допълня, че бирата беше 3.50 евро , виното - 4 евро , кола и т.н. - 2.5 евро.
Предполагам , че сега ще са по-скъпи.

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 15:16 от Liuliu

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Ние си направихме резервация през една фирма, която ни даде най-добра цена,

ей тук вече се разгоря любопитството ми  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 153
Да, няма ОИ, но пък и на база НВ е ОК, защото цените са съвсееем поносими (само за сравнение-1 седмица по-рано бях в Обзор, отново в 5* хотел, където извън сезон цените бяха абсолютно еквивалентни.....да се чудиш на какво отгоре - на калните изорани пътища, на грозните скелета и строежи или на по-лошото обслужване) - концентрат 5-6 Евро, кола, кафе, фрапе - 2-3 Е и т.н. Комплексът макар и извън сезон си беше доста запълнен!
Много съм доволна и планираме пак да отидем през юни!
Ето и 2-3 снимки за разкош:




Последна редакция: вт, 20 май 2008, 16:36 от Petинка

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Така,така,такааааа и аз съм заинтрихувана. Sunglasses

# 11
  • Мнения: 3 094
. Ние си направихме резервация през една фирма, която ни даде най-добра цена,

ей тук вече се разгоря любопитството ми  Laughing

и аз се интересувам коя е фирмата с добрите цени.

# 12
  • Мнения: 138
. Ние си направихме резервация през една фирма, която ни даде най-добра цена,

ей тук вече се разгоря любопитството ми  Laughing

и аз се интересувам коя е фирмата с добрите цени.
Честно казано незнам , дали имам право да казвам, в смисъл да не се тълкува като реклама....знам ли ?!
Фирмата, с която бяхме е София Луксъри Травел.....супер неизвестна фирма за мен, поне до сега ,но те дадоха най-добрата цена и бяха много коректни. Имат си сайт и всеки може да види кординатите им.
 Peace

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В момента тази фирма не предлага въпросният хотел.

# 14
  • Мнения: 3 094
В момента тази фирма не предлага въпросният хотел.

Кои фирми го предлагат?

Общи условия

Активация на акаунт