кисело мляко от кой месец?

  • 2 304
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
кърмих две седмици,после минахме на АМ,но онзи ден реших да дам кисело мляко.бебо е на месец и половина.сега ми отказва да пие АМ.мога ли да му давам само кисело ?хапва си добре от него 100-120мл.а от другото едва 30-40 Crazy Thinking

# 1
  • Мнения: 2 374
На 1 месец кисело мляко??? ShockedЕ много е рано според мен аз лично дадох на 6.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
 #Crazy #Crazy #Crazy

защо АМ не е ли достатъчно добро?
Кисело мляко давам след навършена годинка.А синът ми пиеше АМ до 2 години даже.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моя приятелка кърми 2 месеца-от 3-я започна да храни бебчето с кисело,защото не искаше АМ  Peace Аз дадох йогурт на 8 месеца.АМ въобще ли не пие?Пробва ли друга марка?

# 4
  • Мнения: 4 111
Че можеш - ясно че можеш, а дали е редно е друг въпрос. Лично моят съвет е - не. Майка ми ми е захранила с кисело мляко горе-долу на възрастта на твоето дете преди 26 години. Не съм привърженик на доводите от рода "щом на едиси кое бебе му няма нищо - няма проблеми", проблеми може да има. Детското стомахче не е готово да поема и преработва добре друга храна освен кърма или адаптирано мляко. Защо е адаптирано - защото съдържа много съставки, които го доближават максимално до майчината кърма, а в киселото мляко те липсват. Бебето ти се нуждае от тях. И моят съвет е да опитате с друго адаптирано мляко мляко. И все пак изборът е само твой, дано поне е информиран. В библиотеките на подфоумите за кърмене и за хранене с адаптирано мляко има много информация за киселото мляко, прочети я, ще ти е от полза. Успех!

# 5
  • Мнения: 686
Кисело мляко ,след 12-я месец.

# 6
  • Мнения: 75
Моя приятелка кърми 2 месеца-от 3-я започна да храни бебчето с кисело,защото не искаше АМ  Peace Аз дадох йогурт на 8 месеца.АМ въобще ли не пие?Пробва ли друга марка?
[/quoteпие ама много малкои му се мръщи.освен утре да пробвам друга марка АМ]

# 7
  • Мнения: 6 441
Много му е рано на детето Peace Пробвай др марка АМ.Ти каква даваш сега?
Лилянчо много добре го е обяснила  Peace
Аз дадох на 1 год и 1 месец.

# 8
  • Sf
  • Мнения: 978
Смело решение.  newsm78 Аз не бих си правила експерименти с толкова малко бебе, впрочем.

# 9
  • Мнения: 864
Дадох на 11 месеца,но не му е фенка.

# 10
  • Мнения: 27 524
Защо питаш, след като вече си дала и си направила избор?
Горкото дете...  Sad
Кисело мляко се дава след годинка  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 708
След годинка!

# 12
  • Мнения: 75
Защо питаш, след като вече си дала и си направила избор?
Горкото дете...  Sad
Кисело мляко се дава след годинка  Peace
[/quo
 питам защото бебе предпочита киселото пред ам,аз ползвам НАН и него харесва]

# 13
  • Sf
  • Мнения: 978
питам защото бебе предпочита киселото пред ам,аз ползвам НАН и него харесва]

НАН е от невкусните млека. Пробвай с друго.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 734
Няма да напиша нещо по-различно от всички,писали преди мен.Не се дава нищо по-различно от кърма или АМ на толкова малко бебе!

Общи условия

Активация на акаунт