АВГУСТовската дружина в третия триместър мина

  • 24 530
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 225
Момиче, може ли да кажете къде е Пигис хаус? Като чета и аз май няма да го посетя този така хвален магазин..
Gitsa, виждам те..не се крии Mr. Green

Пуснах линк горе Peace, гледай само какъв избор на колички има. Малииии като вляза в тоя магазин съм като развързан кон Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 376
Диди-2, обаче втората не сме я виждали в БГ, а първата я тествахме с  таткото  в Мола на Стамболийски. Оба1е си права, че пък вторате е по-добре при сравнение...
Вече се отчаях, че нямаме количка и ще си рахождаме бебето в пазарска чанта  #Puppy dog

# 32
  • Мнения: 225
Диди-2, обаче втората не сме я виждали в БГ, а първата я тествахме с  таткото  в Мола на Стамболийски. Оба1е си права, че пък вторате е по-добре при сравнение...
Вече се отчаях, че нямаме количка и ще си рахождаме бебето в пазарска чанта  #Puppy dog

Еееее недей така де Hug, как в пазарска чанта. Има такъв избор, особено ако имаш и да дадеш повече пари. Аз от 350 лв. повече за количка няма как да дам, така че при мен избора е по-малък като че ли. Въпреки, че пък и за тези пари има сносни горе-долу.
Ето тази ще си взема аз живи и здрави другата седмица
http://family-bg.com/prX_2972.htm
 Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 2 376
Че тя количката си има всичко дето трябва като гледам. Единствено въпросът е колко тежи и колко е здрава, че за бг деиствителността ни трябва вседеход Simple Smile.

# 34
  • Мнения: 82
Асе,мен петък ме устройва,кажи накакъв час,може да се чакаме пред сградата на Спорт депо(ако я знаеш) или може първо да пием по едно кафе в бизнес парка(например в Онда)и другите мами,които искат да дойдат да кажат дали им е удобно
момичета в Пигис наистина има хубави неща-аз там си харесах креватчето
за Джъмбо -наистина има много стока,но не много качествена,въпреки че се намират и хубави неща

# 35
  • Мнения: 26
Стели петък 30.05.2008 15:00 устройва ли те? А това Онда идея си нямам къде е, не че Бизнес парка и Спорт депо ги знам де  Embarassed ама горе-долу ми го обясниха колежките  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 65
Здравейте!

Мерси! Много съм си добре, идеално съм-представлявам кълбо от нерви. За толкова неща имам да се заяждам, че се ядосвам, че не мога да ги степенувам.

От 1-ви май трябваше да започне работа майстора у нас, което значеше, че компютъра се изстрелва при бабет /да се чете "майка ми"/. Занесох го своевременно. Датата не беше случайна, белким е по-трудолюбив. Да, ама цъфна чак на 15-ти и работи на незнам си колко обекта. Едва от днес бил "само мой". Холът се явява киносалон, щото има три стола-два с найлон+един циментиран на майстора и телевизора, който всеки ден става сив, а вечер е черен /нали го бърша/. Днес се сетих, че ще е по-добре да зарежа парцала, че белким блокират копчета,  дистанционното и т.н. Бе, направо я да изсипя лопатата с буклука върху него, че да си купим нов! В тая стая издържам не повече от час, щото масата ми е на нивото на прасците като седна. Много ме заболява кръста и ми е трудно да се храня, защото няма как да се свия. На майсторът съм казала, че на 31-ви приемам обекта /акт 16/. Дъщеря ми съм изгонила дотогава при бабет. После приемам шпакловчици да къртят стените и точно тогава заминавам за Хисар, където ще бъде на заточение щерката за 5 дни, понеже пубера ще кандидатства, та да порешава тестове без наличието на скайп и връзки с нейни подобни тийнеиджъри. И тая пикла ми се цупи, че щяла да изкукурига от скука. Не стига, че ще я водя на луксозен басейн ежедневно, ами и фасони ще ми прави! Никой не ме пита как ще си скрия дебелия задник и как ще се чувствам с тоя целулит сред сноби и тях подобни. Ако не иска-пращам я на село да покопа малко като я заболи главата от тестове. Като чу за вариант № 2-кандиса госпожицата за басейн. Неблагодарни същества са децата. Мен нашите веднъж не са ме пуснали на басейн. Имах право докато завърша средно да се движа в радиус километър от блока и бях с вечерен час 10 ч. А веднъж в 11 кл. гаджето ме изпрати в 22,10 ч. и турските ми гримове /ония огромни палитри/ летяха от 6-тия етаж и нашите с цялата си наглост ме пратиха да ги събирам рано сутринта, че да не разберат комшиите за скандала. Затова се и омъжих на невръстна детка възраст. Мъжът ми два пъти ме заведе в тях по тъмно и едва като се сгодихме разбрах, че ще живея в една от циганските махали в П-в. Леле, колко съм била задръстена. Ми, аз все на пъпа на Пловдив съм се шматкала. Откъде да знам, че има толкова квартали и махали?! Та, то и това, дето е в корема, кой го знае как ще ми къса нервите. Дали ще е като устатата ми щерка или ще е задръстен като майка си?   

А мъж ми /дето живея 100 г. с него и ще е баща на детето, а не ще да ме вземе за булка/ бил казал на 30 души да си изтеглят морските ангажименти за юли, че през август щял да ги черпи за бебе. Питам  аз кои са тия, щото на мен през цялата бременност от неговите приятели /на всички познати им казва така/ никой не ме е питал как съм. Не, че искам да ми звъннат по тел. да се набутват, ами поне по интернет да питат, ако им е за парите. Само да е похарчил пари за тия кретени!!! Казах му, че едва след като осигури пари за количка и бебешка кошара, тогава да му мисли за почерпки. Голямата работа свършил, като си хвърлил семето! То не стига, че го излъгах за бебо и месеци наред събирам сперма и ... т.н., ами и ще черпи. Сякаш той го е носил 9 м. и е будувал стотици нощи! И като чу що е пренатална психология, каза, че започва да чете на Влади книги за футбола, щото детето цяло да става шампион по негови планове. И съм щаля да рева пред телевизора плетейки, когато играел сина ни по стадионите и да се моля да не го контузят горкото дете. Глупости безкрай! Най-интересното е, че си вярва. Детето разрешавам да е футболист, ако недай си Боже е тъпичко и простичко, което, ако зависи от мен никога няма да се случи. Ама аз дотогава няма да съм жива, щото те ще са ме уморили. А като ходим на пазара все ще срещне някой от неговите футбулни маниаци и ме показва с такава гордост, все едно години наред той се е мъчил да ме заплоди с мъжко. Сякаш той се е сетил да ми подмени противозачатъчните с фолиева киселина. Съвсем явно обръщам гръб на него и хората и кой знае те какво си мислят. Дали и другите са с неговия акъл?

Бях на тъп служебен банкет в Сандански в Австрийския хотел. Пътувах с трима идиоти в критическата близо 5 часа и половина. /Само за сведение отбелязвам, че това разстояние на 20-21 г. възраст с бившето съкровище го взимахме за 3 часа/. Минахме през майната си, защото шефа каза, че със счупената служебна Лада по Боровец щяли Мерцедесите да го изпреварват. Аз като ви разправям, че не са с всичкия си! Само дето паяжина нямаше на пътя. Колата беше с раздрънкано каре. Рядко срещахме МПС, за разлика от множеството каруци. Стигнахме почти до снега. Пиках три пъти. Минахме през един тунел на червен светофар и отсреща тир. Ужас! Давай назаден... На всичкото отгоре нашият шофьор беше снощен, щото на 14-ти вечерта трябвало да черпи за Гергьовден /беше на 6-ти/,  понеже на празника наш Гошо се скътал. Не ме питайте как издържах. Изпушиха кутия и половина цигари. Дори тия олигофрени ме обявиха за герой. Обаче после ги зарязах и навръщане си хванах рейсчето, а после влакчето С-я-П-в. Чиста работа!

А сега по темата /нали съм в отчетни/. Личния /той ми е ЖК/ беше изписал обикновено желязо за анемията-Фероградумед, но един доц. /или проф. беше/ от ВМИ ми каза, че Тоt`hema е най-доброто. Представляват едни огромни ампули, големи колкото показалец и се пие по една дневно нагладно или по време на хранене, както някой вече писа. Понеже са огромни-изглеждат страшни. На мен са ми сладки-като сироп за кашлица. А някои от вас са с нисък хемоглобин и чета, че не приемат желязо и ще ядат бой. Светилото каза, че не е толкова страшно, че ние сме с анемия, ами за детето е важно. Щяло да бъде много ревливо до първата година. Да не си скубите косите после!!! Утре съм при личния, щото бебето било напречно разположено. С една дървена слушалка му чуха тоновете на 7-ми и така разбраха къде му е сърцето, а оттам и предлежанието му, както пише в моя дебел у-к по акушерство и гинекология от миналия век.  Ако не се обърнело са щяли да ме подготвят за секцио. Обяснявам му аз съвсем нежничко, че да не засегна компетентността му /нали не може повече от тях да знае друг доктор, а каму ли обикновен чиновник/, че има вероятност в 8-ми месец си заеме окончателната поза, че има време, а той ми казва, че няма такова нещо. Ех, мама му стара, голям философ! Моя братовчедка в предзала сама си го е обърнала докато са готвели секцио. Значи утре пак ще се разправяме. Няма начин да мине без кавга. Само там като отида разбирам, че имам мъж като слънце-може да ме ядосва, но поне ме оставя да си викам на воля и не ме прекъсва като крещя. Обаче докато трае ремонта ще трябва да се кротна, че вратите все са отворени и щат - не щат комшиите ни подслушват, та няма да мога да се изявявам. Но има вариант-ще мина на писмена форма. Хем ще е сигурно на 100 %, че няма кой да ми реплекира.

Пак писах длъжко, ама то е за сметка на липсата ми в последните теми. Благодаря, че ме търпите и много ви здраве!
 

# 37
  • Мнения: 0
момичета...какво е станало с албумчето ни?????????????????????????
пак ги няма снимките....!!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 338
Missto, снимките са тука.. явно проблема е при теб Hug
Gitsa, мила не се ядосвай  Hug  bouquet

# 39
  • Мнения: 92
момичета...какво е станало с албумчето ни?????????????????????????
пак ги няма снимките....!!!!
Споко,там са си!Явно имаш проблем с отварянето  на линка Grinning
Пробвай след малко Grinning
Гитса влизай по начестичко  Hug

# 40
  • Мнения: 0
прави сте момичета..грешката е в моя телевизор...влязла съм в august2008  с парола 2008....там също някой е слагал снимки...но са много по-малко....и аз затова се обърках....дори някой от имената на албумчетата са същите

# 41
  • Мнения: 82
Гитца ти си феномен,трябва да работиш като сценарист към някое хумористично предаване или да правиш комедии в Холивуд,аз толкова забавна и остроумна самоирония не съм чела-ти успяваш и от трагедията да направиш комедия   bouquet

Асе писах ти на лични да не отегчаваме другите

# 42
  • Мнения: 31
Имам следното питане някои знае ли ако вследствие на контракции се получи разкритие малко но 3 месеца преди термин после така ли си остава или се оправя.Ще ви бъда благодарна ако ми го обясните.

# 43
  • Мнения: 202
Бобито- и мен ме интересува това с разкритието, нищо, че съм раждала и би трябвало да ги знам тия неща....в четвъртък съм при моята лекарка и ще й кажа, че ми зачестиха контракциите, белким ми изпише магнезий, сега пия на своя глава но-шпа; сигурна съм, че моите контракции са следствие на силен стрес, няма как да не ми се отрази, много съм отчаяна, а трябва да мисля за бебето-дано спрат

# 44
  • Мнения: 26
Стели изчисти си пощата, че е препълнена  Wink
Гица душо цепиш мрака просто  Laughing Споко и аз си имам едно пуби вкъщи и те разбирам напълно Wink Всъщност като се замисля ние с тебе май имаме доста общи неща  Mr. Green И за мъжа те разбирам, само дето аз на моя не мога да му видя очите, че все е на работа Sad Почвам да се чудя кога направихме беба и дали случайно пък не заченах от Светия Дух...................въпреки че по спомени (защото вече забравих що е то кекс  Cry) бебеправенето беше изключително приятна дейност  Mr. Green

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 21:07 от Asija

Общи условия

Активация на акаунт