Добър уролог или нефролог?

  • 37 162
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Спешно търся добър уролог или нефролог, който да работи със здравна каса за консултация. Моля, препоръчайте ми някой?
Здрасти,
Аз ходих при д-р Момчилов в детското отд.по урология в Пирогов.Не е необходимо да се записваш предварително. Приема към 12 ч в един каб. на първия етаж . Прие ме с талон, без потреб. такса. Мисля,че е най-внимателния от всички, при които съм ходила до сега.

# 16
Здлавейте мами.Имаме проблем с малкия и си търсим добър уролог.Проблема на малкия е че тестисити му не са паднали а е на 1 годинка и 1 месец вече.А него го водят и с малформативен синдром.Моля ви ако имате мнения за уролози насочете ме към някой.благодаря ви предварително

# 17
  • София
  • Мнения: 1 783
 Julitka, за кой град питаш?

# 18
  • Мнения: 6
 за София.На мен ми казаха за д-р Момчилов от пирогов че бил добър.нещо за него можете ли да ми кажете

# 19
  • София
  • Мнения: 1 783
Julitka, ти прочете ли темата? В нея има мнения за този лекар.

# 20
  • Мнения: 6
да прочетох темата но тя е от миналата година и за това питам Wink

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 23:08 от Julitka

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 6
здравейте аз искам да попитам за мнения за доц. Арнаудова с меките лазери моляви кажете ми всичко за нея

# 24
  • Мнения: 603
д-р Кръстева - Александровска болница - нефролог  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
д-р Кръстева - Александровска болница - нефролог  Peace
И много добър ехографист.

# 26
до Julitka
i az sum sus su6tia problem no nie ve4e sme po4ti na dve godinki
hodih vednuj pri dr. Pandarov v Pirogov- ne sum dovolna VUOB6TE ne hodete pri nego
edinstvenoto koeto kaza e 4e do dve godini ne  se predpriema ni6to

# 27
  • Мнения: 6
do PILINO
nie hodihme ve4e v pirogov pri d-r Mom4ilov mnogo sam dovolna ot vnimanieto koeto obra6ta i ot obqsneniqta koito dava.ve4e sme si nasro4ili i data za operacia drugia mesec nie na 25.sina mi e na 1 godina i 3 meseca i 6te mu napravqt operacia.

# 28
  • София
  • Мнения: 45
Два пъти съм лежала с детето в Пирогов, заради урологични проблеми, имаше рефлукс на урина към бъбреците, стеснена уретра и деформиран пикочен мехур. Доц.Кюркчиева го оперира и му оправи уретрата, оттук се оправи и мехура и Слава Богу му се размина по-сложната операция на пик.мехур, която го гласяха. Оправи се и рефлукса - направо стана като нов. Д-р Димова (тел:0898-508-231) му беше лекуващата лекарка и е много мила и внимателна, не се дразни от многото въпроси и притеснения. Даже наскоро пак го прегледа, защото го бяха ритали в пишето деца от училище и се притеснявах да не са му повредили нещо тестисите. Слава Богу и това е добре. Препоръчвам ги, наистина са добри лекари в детското урологично отделение - тел: 91-54 вътр.341, 342

# 29
  • София
  • Мнения: 66
препоръчвам доц. Салтиров от ВМА но не знам дали работи с деца

Общи условия

Активация на акаунт