Нетърпелива съм вече през НОЕМВРИ да гушкам малкото човече!

  • 9 245
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 916
И да ви се оплача, подуват ми се краката Confused Това е от топлото, обаче се притеснявам да не стане някой проблем Confused Ако на някой някога му се е случвало таквози нещо и знае лек, да свирне Simple Smile

Имам челен опит с подутите крака. Мислех си, че е от топлото, но се оказа, че е от елодневното седене. Сега като съм в болнични и или ходя, или лежа и не сседя на бюро, нямам никакъв проблем.

За секциото - аз съм с доста висок диоптър, -5.5 и -7, но тук това не го считат за проблем. Трябвало да се посещават курсове за по-щадящо раждане и преди раждането да ида на очен да ми види очните дъна. Все се надявам да реши, че мога да раждам нормално и да не ме кълцат - никога не съм оперирана и от операция и упойка много ме е страх. За раждането - колкото и да боли, все си мисля, че след като майка ми, която е много голямо шубе, е родила близнаци нормлно, от които по-лекият е бил 4 кг, и аз все ще родя едно по някакъв начин. Но време им, пък и бебо все ще излезе, няма да го оставят в корема де  Mr. Green

Лиде  браво за хубавите новини и честити ти сини гащи  Hug

# 286
  • Мнения: 483
Лиде, честито ти синче  Hug

Краката и на мен ми се подуваха лятото, направо не можех да ги позная, въпреки че не се спирах и цял ден маах гащи по улиците  Shocked Помагаше ми кремчето на Мустела за подути крака  Peace Сега все още го нямам този проблем, но го очаквам  Wink

# 287
  • Мнения: 347
специални благодарности на розичка за хубавата статия
веднага си преписах какво да хапвам
Рози  Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 3 818
Вале, рано е за подуване, наистина, въпреки че сега допринася топлото време за това. А и седенето по цял ден също. Подуването е опасно единствено ако е съпътствано с високо кръвно, тогава трябва много да се следят нещата.
При мен кръвното обаче е ниско, аз си се подувам винаги през лятото, няма бременна, няма небременна Laughing Преди няколко години напълнях доста, качих над 10 кг, точно преди да забременея първият път и това сега ми играе лоша шега, защото килограмите са ми множко и тежат на организма, краката страдат Confused Затова днес реших да внимавам малко с яденето, да огранича възможно най-много соленото и тестеното и така. Да видим какво ще стане нататък.

Лиде, честита ти новина и браво, че вече всичко е наред. Hug

Момичета, да ви питам две неща. Какво представляват картоните ви за бременни? На мен сега на идния преглед лекарката ще ми направи картон, обаче като търся из магазините не ми дават обикновен картон за бременни, както беше преди, а някакъв един лист формат А4 и ми е чудно дали са ги променили или просто не попадам на правилните.

И друго да питам онези, които не са се отдали на въздържание Embarassed Изпитвам доста продължителни болки в корема след секс. Случвало ли се е на някоя от вас и има ли представа дали е нормално. Миналият път не съм имала такива проблеми, знам че матката се стяга в такива моменти, но никога не ме е боляло и сега се притесних много. Естествено, спряхме това удоволствие докато не стигна до лекарката. Но ако знаете нещо по въпроса, ще се радвам да го споделите с мен Simple Smile

# 289
  • София
  • Мнения: 2 671
Lida, честито ти перфектно синче! Ще видиш какво удоволствие е да си мъжка мама  Heart Eyes

Fairy, на мен ми го дадоха от ЖК, не съм си го купувала, беше едно дълго, нагънато на 3, р размер на картичка.

Още веднъж  Hug за поздравите. Именникът ме поядоса днес, ама.. простено му е  Heart Eyes

valya_76_08, това, че първото е било с операция само по себе си не е основание за второто... освен за наш'те доктори. При една нормално протичаща бременност, нормални размери на плода и без изгледи за усложнения по света си раждат нормално след секцио.

# 290
  • Мнения: 1 031
Лиде много се радвам, че всичко е наред Hug честито ти синче - веднага ти го отразих, може ли да пропусна  Flutter

Янорен нямаше нещо определено което да ям, просто започнах яко да си хапвам и веднага ми се отрази на хемоглобина Simple Smile

Ето и една нова темичка за всички, които са на линия ТУК

Общи условия

Активация на акаунт