Отношенията се промениха

  • 1 427
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте!Искам да разкажа за проблема си!
Аз и годеника ми живеем заедно близо 2 г.Онтошенията ни се промениха!Станахме по-студени и по резки един към друг.След като се сгодихме започнахме да се караме поне веднъж месечно!Искам да си спасим отношенията!Какво да направя зя да съм с него!Какво искат мъжете и какво очакват от жените!? ooooh! Sad

# 1
  • Мнения: 5 001
Ако с един човек си си паснал,няма какво да променя.Вие сте се харесали такива каквито сте.Такава връзка е естествена и за двамата и всеки един се чувства удобно в присъстрието на другия.Тогава няма нужда от превъзпитание или преструвка в отношенията...За мен това не е нормало държание на годеника ти.Има нещо гнило...

# 2
  • Асеновград
  • Мнения: 1 549
Като за начало ще е добре да седнете и да проведете един искрен разговор.Всеки да си каже болката.В последствие вече ще се променяте един към друг. Peace

# 3
  • Мнения: 3 675
Според мен поговорете и вижте какво очаква всеки от вас от другия и какво бъдеще има вашата връзка от негова гледна точка.Анализирайте точно какви са причините за студенината в отношенията и направете така, че да избягвате нещата, които ви настройват един срещу друг.Ако примерно парите са причина за това, поговорете за разумното им разпределение и т.н. Няма дим без огън, ако се ликвидират причините за дрязгите ви всичко във връзката ви ще бъде ок.

# 4
  • космополитно
  • Мнения: 941
Искам да си спасим отношенията!Какво да направя зя да съм с него!Какво искат мъжете и какво очакват от жените!? ooooh! Sad

Вече си получила ценни насоки!Питам се само тревогата,че нещо не върви, желанието за спасяване на отношенията и оставане заедно взаимно и двупосочно ли е?...
Да, първа стъпка е да съумеете да заговорите за нещата между вас и онова, което теб те притеснава! След това да набележите стъпки за преодоляването на онова, което създава  евентуален дискомфорт. Помъчете се да се ориентирате какво провокира затрудненията във взаимоотношенията ви; има ли някаква периодичност и идентичност в отключващия конфликтите Ви фактор?....
Сама или в идеален вариант- двамата (естествено, ако взаимно желаете яснота, промяна и оставане заедно) посетете консултация(и) при семеен и брачен психотерапевт. Там ще получите полезни насоки!...
И да! Почнете от там:обсъдете какво иска той, какво очаква от теб и съответно какви са твоите"искания" и очаквания...

# 5
  • Sf
  • Мнения: 978
Скандал веднъж месечно ми прилича на ПМС. Особено, ако ти си инициаторът.  Mr. Green

Иначе, повечето мъже трудно обличат в думи, какво чувстват и очакват от една връзка. Може да се окаже, че за него всичко е на ред, а за теб нещата не вървят хич. Пробвай да поклюкариш с него за отношенията на ваши приятели - така ще изкопчиш повече информация за нагласите му. Говорите ли за сватба? Може би това го притеснява? Или идеята за деца?

# 6
  • Мнения: 108
Съвмесното съжителство е свързано с много компромиси и за двете страни.На колко години си и каква ви е разликата?Защото мисля че възрастта влияе съшо на отношенията.Аз съм на 21,а мъжа ми на 22,и ние спорим често,но при нас има и други фактори,които влияят.(Виж подфорума "родители преживяли загуба/самотна съм")
Но май вече споровете ни са за спорта заедно сме 4 години и не можем един дез друг.




Flowers Rose Flowers Rose Мишел(02.02.2007-15.12.2007)-винаги ще си в сърцата ни!

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
се виждаш и чукаш с някой не е като да ядете от една паханка ...

# 8
  • Мнения: 1 731
Скандал веднъж месечно ми прилича на ПМС. Особено, ако ти си инициаторът.  Mr. Green



 Peace PeaceТова е и моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт