Въпроси за Синеморец

  • 70 633
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 20
Хотел Apoloniya Palace в Синеморец е страхотен! Наистина страхотен! Пиша го абсолютно отговорно! Бяхме там с мъжа ми и 2 годишната ни дъщеря в края на Август 2009. Намира се на супер тихо място, на самия бряг и в непосредствена близост до плаж Бутамята. Апартамента се чистеше всеки ден. Персоналът беше много учтив. Има и безплатен подземен паркинг. Препоръчвам го на всеки, който е решил да почива в Синеморец!

# 181
  • Мнения: 4 400
и аз да чета тук.

# 182
  • Мнения: 3 695
за първи път ходих в Синеморец тази година и да ви кажа много ми хареса, страшно красиво, да си призная не го очаквах  Grinning

# 183
  • Мнения: 1 243
Аз също бях тази година за пръв път в Синеморец. Спокойно и приятно селце е. Но не всеки може да почива там. Добре, че бяхме голяма компания, иначе ях да умра от скука. За 4-5 дни става, но повече никой не може да ме задържи. Това е мое мнение и не е миродавно  Peace

# 184
  • Мнения: 479
Юни ходихме в хотел Асти тримата с малката и сме много доволни. Само дето няма асансьор, но е само на 3 етажа, така че може да се очаква. Ние държахме на гледка, та затова мъкнахме количка до 3-я  Crazy Иначе нета наистина е бавен, ние хващахме само на терасата.
От обслужването съм най-доволна: мъжът ми имаше рожден ден по това време и помолих да му поръчат торта за изненада. Всички бяха много отзивчиви, поръчаха я от Ахтопол и ми я доставиха на същата цена като в сладкарницата. Поднесоха я за десерт като изненада със свещичка  Grinning

# 185
  • Мнения: 289
Може би вече няколко години подред ходим в Синеморец. Харесвам селцето и особено плажовете, но нещо тази година ми се стори по-различно. Беше мръсно, по улиците особено. Наистина, някой беше споменал в предишен пост за къщите и дворовете- еми мърлява работа. Просто прави впечатление- не може да не забележиш запуснатите, буренясали и неподдържани дворове на къщите. Аз ще продължавам да си ходя там, за детето ми е много удобно, особено на Силистар в края на сезона. Но ме е яд много на мърлячите, които бавно и монотонно унищожават това прекрасно място.

# 186
  • Мнения: 87
Имал съм възможност да посетя Синеморец дори в годините, когато искаха т.н. "открит лист" и картината беше същата. Повечето местни хора не живеят там постоянно, посещават родното си селце през отпуската и чакат пенсия за да се хвърлят в туризма  Laughing Когато не живееш в една къща целогодишно няма как дворът да е поддържан  Wink Имам чувствто, че за мнозина чарът на Синеморец ще изчезне с все още срещаните понякога магарета и най-вече с липсата на прахоляк по улиците Grinning

# 187
  • Мнения: 5 370
Безбог, много си прав!!!
Да не забравим козичките и неокосената остра трева и магарешки бодили.
И необятната гледка, която се разкрива от скалите.

Синеморец НЕ Е място за хора, които търсят условията и "лукса" на ол инклузивите.

Както и барове, клубове, чалго-и дискотеки.

# 188
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Здравейте, някакви отзиви за къща "Зафо"?

Ресторантът им е отврат. Дано в хотелиерството са по-добри.

Напълно съм съгласна! 2007 почивахме в хотел Зафо- доволни бяхме от обстановката и условията, с изключение, че първата вечер се наложи да спим в бунгало, защото ни бяха объркали резервацията с 1 ден.
Ресторанта е под всякаква критика- гадни ястия, нагли сервитьори, безкрайно чакане и безумни цени.
Тръстиките са супер гадни. Скрития мъж е доста прехвален за качеството, което предлага.
Имаше едно прекрасно ресторантче- от паркчето по главната, 15 метра преди гнусния Хоризонт вляво.
2006 бяхме в Каса Доминго- скъпичко, нелуксозно, но с класен ресторант и обслужване.

Най-гадното на Синеморец за нас беше огромното количество мангали, ама по-нагли циганя не съм виждала дори на Централна гара  Sick

Плажа на Бутамята е може би най-важната причина да обичам Синеморец, сега не знам как е. Колкото до Силистар- е не можа да ми хареса две лета, ама грам!  Naughty

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 10:22 от Erica

Общи условия

Активация на акаунт