Въпроси за Синеморец

  • 70 627
  • 188
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Аз Каса ди Анджело не съм чувала, но, виж, в Каса Доминго сме спали.
Да не е то? newsm78

# 31
  • Мнения: 3 456
Миналата година почивахме в Синеморец. На нас най-много ни допадна Северния плаж, т.е устието на река Велека. Невероятно чисто и красиво място. Там обаче е дълбоко, подходящо е за плуване и гмуркане и не се харесва на всички, затова ходят по-малко хора, което за мен го прави идеалното местенце.
Може ли някой да ми обясни , къде се намира плажът на Липите и как се стига до там. Разбрах, че е южно от Ботамята и доста се върви ( не може да се стигне с кола).

Ние почивахме близо до комплекс Каса Доминго, за Каса де Анджело и аз не съм чувала.

# 32
  • Мнения: 198
На северния плаж - Косата-  при устието на Велека  идват и делфини Peace
До Липите се стига, като се качиш по скалите в края на Бутамята и след това си има пътечка - около 10 мин. е пеша Sunglasses
Заведението на два етажа , за което всички говорите е супер - пробвайте калмар на скара. За хората с коли и /без деца Mr. Green/  -горещо препоръчвам "При Димо" във Варвара Peace По Велека правеха и разходки с лодка Sunglasses
П.С. Забравих- вечер на" Кораба"  има страхотни залези. Близо до Северния плаж  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте, момичета Simple Smile
Днес потвърдих, че и платих резервацията за нашата почивка на Синеморец. Не познавам мястото, никога не съм почивала там. Много се надявам да не съм сбъркала с изборът... всъщност мисля, че не съм! Ще бъдем две приятелски семейства, ние имаме едно детенце, те също и се надявам на приятна, спокойна и пълноценна почивка!
Трябва да призная, че най-вероятно ще си разпечатам части от темата и по-конкретно публикациите на мацките, които дават описания на плажовете и заведенията  Mr. Green
Не тази вечер, Жозефина!!!, резервирах в Каса Доминго. Моля да споделиш твоите впечатления, ако не те затруднявам  Hug
Преглеждах и старите теми във форума, в общи линии хората са по-скоро доволно, но ми се стори старичка информацията... имаше публикации от лято 2006.
И още един въпрос до летувалите там: Правилно ли съм разбрала, че Каса Доминго е съвсем близо до плаж Бутамята?
Хубав ден, момичета Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 370
Вени, Каса Доминго е хубаво местенце, с басейн, заобиколен с градина, в която се вечеря/обядва/закусва. Били сме там 2005 година. Имам приятни впечатления като цяло. Обаче стаите са малко мънички, особено тези с балконче. Помежду стаите има нещо като трапезарийка, дето има хладилник, там има и простори за простиране.
Сега ще си намеря снимките от Касата.

# 35
  • Мнения: 5 370
 http://outdoors.webshots.com/album/428126698Driddt?start=36



Това, последното, са костенурки. Ние бяхме на втория етаж. На първия има огромни студиа с зелена морава отпред...много е файско.

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 20:45 от Не тази вечер, Жозефина!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
Не тази вечер, Жозефина!!! , много ти благодаря  за инфото Hug Най-вече се надявах да чуя, че имаш приятни впечатления. Аминистраторката от хотела, с която разговарях съвсем откровено каза, че стаите са мънички, та се чувствах предупредена до някъде. Надяваме се на хубаво време и тогава на никой няма да му пука колко е голяма стаята, като я ползва за едното спане  Mr. Green. Ако щеш вярвай, но цял следобяд се чудех дали има простори в тези общи помещения, за които и ти споменаваш. Мислех да се обадя пак в хотела да питам, но ме хвана срам, щото днес щеше да ми е петото обаждане  ooooh!!
Обаче не мога да отворя снимките, изкарва ми това съобщение "You are not authorized to view this page"
Още веднъж - много ти благодаря за полезната информация  Peace

# 37
  • Мнения: 5 370
Я????И аз имам същата грешка?
Ще се върна горе да пусна други линкове.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей, страшна си! Благодаря, чудесни снимки си направила  Peace Много приятно местенце изглежда - цветя, зеленина, басейнче, верно си е файско  Sunglasses
Пък синът ми как ще се изкефи на костенурките! Ееех, нямам търпение да идва време за почивката!

# 39
  • Мнения: 5 370
U r welcome, Вени. Фен съм на този край. Надявам се и вие да си прекарате добре.

# 40
  • Мнения: 1 313
Мацки, благодаря Ви! Hug
Ами не знам какво да Ви кажа, това било името и няма сайт Rolling Eyes
Каза Доминго ужасно ми хареса и на цени е като това за което говоря и аз.Дано не е някое скапоно къще-хотел, че ще се изям #Cussing out
Нищо де ще занам за догодина къде да ходя Wink
Не тази вечер, Жозефина, чудни снимки си показала Peace

# 41
  • Мнения: 2 386
Ммм, аз най- много харесвам Липите. Бутамята е доста чист, от Силистар имам кофти, гъчкани спомени.
Храната е страхотна в едно дървено ресторантче на два етажа... не му помня името и аз.
Другото не беше ли ''Скритият мъж'', защо му казвате ''Белия''? Сякаш и в Царево има такова заведение..

На мен ми беше малко скучничко, да си кажа, ама бях на 21 с гаджето ми..   Mr. Green Обикаляхме до Резово, Ахтопол, Царево.. и често ходехме на плаж на Велека, т. нар. Бабин плаж. Май не е добър за малки деца, защото става доооста дълбоко с влизането в морето още.

Мъжът ми ходи до някаква пещера на гълъбита след плажа Липите и на някаква екскурзия с корабче.
Спахме при приятели, които имат и свободни стаи, доста приятни -  срещу аптеката.  Laughing Simple Smile
О, и има шумна дискотека в Бела Виста.  ooooh!

# 42
  • Мнения: 3 360
На всички ,дали мнения по темата благодаря и аз HugРешихме там да летуваме това лято-за семейство с малки деца ми изглежда много подходящо-тихо и спокойно,а и ефтино!В "Каса Доминго" се обаждах,но цените там не са от най-ниските/110 лв за стая newsm78/Харесаха ми някои вили и къщи с добри предложения и скоро ще ви пиша от там как е Laughing
На всички ви желая едно незабравимо лято! Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 6 210
tutti, и мнооооого хубаво пожелание - да ти се връща Wink
Обаче да не си се объркала нещо с цените в Каса Доминго? Там апартамент (4+2) е на цена 130 лв. и то в разгара на сезона, през август, а стаите определено са на доста по-ниски цени.  newsm78

# 44
  • Мнения: 3 360
Вени,днес два пъти разговарях с една дама и това е нейното предложение-стая със спалня и допълнително легло за едното дете/малката може да спи при нас/цената е 110 лв.На мен ми идват множко.... Rolling EyesА иначе изглежда чудесно местенце Wink
Сега сме се спряли на две предложения:
http://vilazelenika.com/gallery/web/pages/zelenika57_jpg.htm и
http://www.villa-maria-sinemoretz.com/us.html
Цените са невероятни-40 лв студио PeaceНадявам се да  изглежда така както го виждам на снимките и да си изкараме добре.Тези дни  ще ви пиша от там как е хавата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт