Може ли сърдечен враг да се превърне в...

  • 3 633
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 835

Сопрано да не се е превърнал в голяма бяла птица, пък аз да не съм разбрала? Laughing

# 46
  • Мнения: 4 070
В реалния живот - сърдечният ми враг от първи курс в университета, който умираше да ме заяжда във всеки удобен момент, сега ми е кум. Един негов приятел, който не пропускаше случай да ме избъзика, е бащата на детето ми.
Мъже.
Тук - по-скоро не.

# 47
  • Мнения: 3 835
.... По-скоро не, като се има предвид, че са жени а аз жени приятелки нямам.

Спри да ги е*еш. Има шанс.

Абе Ивонска, ти що формулираш мечти? Да не би да си от тия дето вярват, че нечии писаници се превръщат в реалност, след като ги напишат безброй пъти у форума? Laughing Освен трансформация в друга паралелна нереалност, на собствената им фантазия, друго надали следва.

# 48
  • София
  • Мнения: 13 206
Да, случвало ми се е тук из форумските и клубни дебри  Mr. Green. Няма да спомена имена...  Wink

А пък с една от най-добрите ми приятелки имахме моментална взаимна неприязън от първият миг на общуването ни... Бе каква е тая кифла сега дето ще ми казва едикакво си.... Мина не много време и станахме точно като дупе и гащи  Crazy

# 49
  • Мнения: 17 407
И после ми разправяйте, че форомът не е реалността... Mr. Green Поне именца кажете, не е честно.

# 50
  • Мнения: 2 386
За мен е почти невъзможно. Имам силно развита интуиция и се уповавам на нея.. Дори понякога харесвам някого въпреки волята ми и реалната ситуация, но рано или късно разбирам, че е имало защо.

Не искам да кажа, че заклеймявам хората и не давам шанс, напротив. Просто при мен преценката е преди всичко.

На боб познавам тоже. Пет лева на ЛС. Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 6 796
Случва ми се. От време на време. Нещо нямам вярна първа представа за хората, във форума или не.За това пък втората ме държи, до живот.

# 52
  • Мнения: 17 546
Обикновено като не харесам някого от самото начало се оказва, че е имало защо. А когато харесам някого, то е завинаги! Има и трети вариант обаче - хора, които като не харесам и се счепквам с тях за нищо, а после се оказва, че не е било защото не ги харесвам, а напротив - видяла съм нещо от себе си у тях и подсъзнателно съм реагирала така, защото едва ли не, виждам  отражение на своето поведение.

# 53
  • Мнения: 2 448
Балу, да считам ли , че съм от третия вариант?  Grinning

# 54
  • Мнения: 2 032
В реалния живот: да, но е доста лична историята и не ми се разказва.

Във форума, не знам. Ако някой потребител пише редовно, ако не характерът му, поне какво го интересува и вълнува се вижда и с невъоръжено око. А кой какво го вълнува не се променя изведнъж. Ако на някой хобито му е да се гримирГва, а вълненията му са какво ще стане, ако се преобрази на героя във филма, който току-що е гледал, може и да не ми пише на лични.

# 55
  • Мнения: 17 546
Балу, да считам ли , че съм от третия вариант?  Grinning
Mr. Green Късметлийка си ти! Хайде, ще почерпиш и готово Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 3 099
Реза, Василиса, под марципан имате предвид наистина марципан или едно време нареченото у нас шоколадово подобие?  Simple Smile



Еделмарципан! Ние сме ценители, но и сноби. Фръц!

# 57
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
А аз се изморих от разочарования и удари под кръста, така че до сърдечности вече не прибягвам.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 383
За можене - може. Но не съм го изпитала до сега. Може би, защото се крия.

# 59
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Случвало ми се е обратното, имах предан враг.
В реалния живот, не във форума.

Общи условия

Активация на акаунт