Болно бебе и кърмене

  • 2 783
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 195
благодаря ви за отговорите

# 16
  • Мнения: 3 042
Аз само да се оплача... Cry бебо вместо да се подобрява - хептен се омота с хремата, вече само като ни види с татко му да се приближаваме към него с подозрителни работи в ръце, почва да пищи и да реве. То не беше физиологични разтвори, помпи и тн ужасии.
Педиатърката днес на прегледа- "ми така, като не искаш антибиотик!" и ме гледа укорително все едно съм майката садист на годината Cry
Сега бебо спинка, временно с отпушен нос...
Кърмим се по-честичко и има апетит, та поне за това не се притеснявам.
Една радостна новина- утре ставаме на 6 мес!! Та по този случай мисля да пробвам една оризова каша, дано да му хареса на малкото пате!
Усмивки и здраве на вашите малки съкровища

# 17
  • Мнения: 117
Цитат на: Павлина
Та по този случай мисля да пробвам една оризова каша, дано да му хареса на малкото пате!



Павлина, не бързай. Бебето трябва да е напълно здраво, когато започваш захранването.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Не бързай. Нека детето само ти покаже, кога е готово за захранване - когато с голям интерес иска да опита какво ядете вие с татко, ако се опитва да си вземе и да лапне, ако може поне малко да седи без чужда помощ... Някои деца отказват да ядат твърда храна до 7-8 месец, но след това прояждат и се развиват също така добре. Всяко бебе е индивидуално, и няма нужда щом стане на 6 м., да започваш веднага. Ако бебето е готово и според теб вече има желание да опита нови вкусове - давай, но следи за алергични реакции, и въвеждай новите храни постепенно.
Успех и добър апетит!

# 19
  • Мнения: 343
Я и аз да попитам тук нещо да не пускам нова тема. Ние вчера станахме на 5 м. и се кърмим. Започнах да й давам плодов сок, но тя не го хареса особено и аз реших да не бързам (това преди повече от седмица). От вчера малката е със страхотно разстройство със слуз. Педито ми каза да й давам лечебна милупа или хумана. Тя въобще не пие вода и незнам как да я накарам, за да не се обезводни. Пробвах да й давам да си цокава по-честичко, но отказва. Какво да я правя? Някакъв съвет?
А аз последните два дена си позволих повечко черешки може ли да е от това? И зъб ни се е показал, че ще расте, ама не са подути венците, от това може ли да е?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 883
Разстройството и зъбите нямат много общо. Съветвам те да отидеш на гастроенттеролог. И не чакай много, много.

# 21
  • Мнения: 343
Да, да, утре сме на лекар. А за зъбите и на мен ми се стори странно, но една майка ми каза и аз затова питам.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 883
Вървят разни митове и легенди по детските площадки... Понякога и аз се връзвам и започвам да се шашкам.

Пиши какво е казал доктора.

Общи условия

Активация на акаунт