Всеки излишен килограм топим не с вълшебна пръчка, а с Дюкан - 104 тема

  • 44 057
  • 966
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 231
Честита ни нова темичка


На Вещи за труда й!




Пожелавам на всички ни повече свалени килца   Hug

# 16
  • Мнения: 309
Ха честита ни нова темичка! Много стопени сланинки на всички!
Аз от 10-тина дни боря едно кило, срам ме е да кажа кое (под сурдинка 80-то). Хем ме е срам, хем си знам защо не се дава. Започнах на 15 януари да мъча всякакви диети и от 87 стигнах до 81. След това се върнах до 85, разбира се. Та сега точно това кило ми се опъва. На мен! Хайде да не си мерим силите и ината!
Имам чувството, че като падне то, нататък ще е по-лесно. Ама ми е кеф да го мъча, хапвайки си де! Дано му омръзне скоро и си тръгне само. Аз бърза работа нямам - ще го чакам.

# 17
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
и ей сега ако се запиша на 1ва страница ще изтрепя рибата
хайде мерси за новата темичка на неуморнатавещичка  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 142
Честита, нова темичка!
Да си отидат много килограми с нея!

Вещи, поздравления за труда ти!

Записвам се, за да мога да следя по изкъсо Crazy Дано пък да ми е на късмет, че се записвам и аз на първата страница

# 19
  • Мнения: 1 130
И аз в новата темичка  Sunglasses
С благодарност за труда ви   bouquet  bouquet  bouquet
Лененото семе го вземам от около 2 месеца вече, въпреки че не бях на този режим. Освен него си пия и споменатото "Ескимо 3"  по 2 капсули дневно - оказва страхотен ефект върху кожата - по принцип и заради нея го пия де - струва около 15.50 лв - най-ми е лесно да си го взема при пазаруване на Била (в нейните аптеки го има със сигурност).

# 20
  • Мнения: 1 875
Scorpi, дозировката на Ескимото е 3 пъти от 1 до 3 капсули дневно. Peace Аз пия по 9, ама луд умора няма Crazy /Надявам се тайно, че ще ми спомогне за понижаване на холестерола, че не ми се пие химия,  тия дни ще си купя И ленено масло на капсули - голяма мазня ще стане Grinning/

Sagittarius., ще го пребориш, просто подушвам Hug

# 21
  • Мнения: 151
Всяка нова тема свалям по килце- дано във тази да са две Laughing

# 22
  • Мнения: 3 313
да се запиша в новата тема  Hug 

днес като за първи ден съм много стриктна  Whistling  дано да се задържа така  Blush 

# 23
  • Мнения: 876
Здравейте!
Не съм ви чела - минавам само да ви видя , тъй като съм адски изморена  Tired Tired Tired Много рано започна денят днес! Иначе май имах минусче сутринта и кантарът показа 68 , но утре ще потвърдя!  Praynig Praynig Praynig Едвам гледам , а имам 10000 неща за вършене!  ooooh!
Лека вечер на всички !
  bouquet

# 24
  • Мнения: 5 026
Хоп-троп и аз тук  Hug

# 25
  • Мнения: 444
Темата е със страхотно заглавие.
Пожелавам на всички ви да свалите сланинките и на себе си го пожелвам.

Днес с мъжът ми извървяхме около 17км пеша и сега съм разглобена, но пък очаквам утре кантара да ме зарадва.  Praynig

Лека вечер на всички.
Следя ви изкъсо, чета редовно.
  bouquet

# 26
  • Поморие
  • Мнения: 162
Здравейте Дяканки! От 4 дни и аз съм във вашият отбор-резултата ми засега е минус 1 кг.
Мисля да изкарам още 1 ден ударен и после да премина към смесен режим-дайте съвет 1/1 добър режим ли е? Имам да свалям 6-7кг.

# 27
  • Мнения: 52
Благодаря на Вещи че е толкова последователна и търпелива.  bouquet
На всички много минусчета пожелавам. Praynig Wink
Сега си правя Руло от тиквички с пълнеж и ако стане хубаво утре ще го пусна при резептите. Иначе утре сутринта ще се премеря и ще се отчета

# 28
  • Мнения: 3 698
Честита нова темичка, да е пълна с много минусчета и добро настроение !!!

# 29
  • Мнения: 52
Исках да попитам как точно го ядете това ленено семе. Че аз си взех но то си е под формата на семе а не е смляно. Как се яде така ли. Имам проблем с ОО и искам да опитам

Общи условия

Активация на акаунт