Снимка на тръбите в Майчин дом - София

  • 1 163
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Момичета, моля ви, тези от вас, които са правили цветна снимка в Майчин дом - София, да ми дадат малко информация, как се процедира. Не съм от София, нямам координати на лекар, който прави снимки. Трябва ли да имам предварителна уговорка с някого? Заплаща ли се снимката и каква е цената? Правят ли се някакви изследвания специално за снимката? Ще съм благодарна за всяка информация, която можете да ми дадете, защото вече знам какво представлява самата манипулация и че болката, от която толкова много ме е страх, е строго индивидуална, но тези организационни въпроси съвсем не са ми ясни. Предварително благодаря и успех на всички!

# 1
  • Мнения: 200
Не ходи там.Запиши се в някоя от клиниките по репродуктивна медицина.

# 2
  • Мнения: 320
За майчин дом незнам, но аз ходих да ми правят снимка в "Св. София" /бившата "Тина Киркова"/ на третия или четвъртия етаж беше клиника по стерилитет /IVF/ при д-р Вакрилов. Предварително ми бяха казали да си нося изследване микробиология и една ампула /незнам как се казваше/, всъщност веществото което вкарват в тръбите. Процедурата струваше около 50 лв. Ако се интересуваш мога да ти дам и телефон. Където и да отидеш ти желая всичко да е ОК  newsm10

# 3
  • Мнения: 2 343
Ако ще правиш цветна снимка трябва да имаш записан час, да направиш МБ и да си сложиш ТИЛКОТИЛ свещичка вечерта преди снимката и още една 2-3 часа преди процедурата. Няма смисъл да търпиш болки като има начин да ги избегнеш!
В Тина Киркова ти казват че може и с направление, но ти дават час за след 1-2 години- зависи всъщност от док-и ти казват че ако си я платиш може и веднага ooooh!
ИДИ В КЛИНИКА ПО СТЕРИЛИТЕТ!!!

# 4
  • Мнения: 104
Благодаря ви момичета! Моята докторка ме насочи към Майчин дом, но след вашите мнения ще поговоря с нея, да направя снимката в клиника по стерилитет.

Общи условия

Активация на акаунт