На колко години най-късно бихте родили?

  • 7 702
  • 200
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Отговорих на въпроса с 30-35, като оптимална възраст, но...никога не се знае какво може да му се прище на човек  Wink Затова, ако мога, бих родила и по-късно  Peace

# 46
  • Мнения: 9 814
Може би най-късно бих родила на 35 г., но не е хубаво човек да се зарича.

# 47
  • София
  • Мнения: 324
Бих родила и на 50, но няма да съм пълноценна за бебо(и детето по натам). Така че смятам до към 35 - 36 е разумно. Дано имам късмет и за второ.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Имам две деца, за трето евентуално след 32г. поне. Сега съм на 27г.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Посочих 35-40 преди да прочета, че става въпрос за второ дете.   Grinning Първото го родих на 25, второто на 29, а третото на 36. Тов с възрастта е много относително, зависи как се чувства майката. На 36 съм, но се чувствам като на 26, с тази разлика, че сега съм по-опитна, по-уверена и по-търпелива, отколкото бях на 26 г. Е, и имам двама порастнали помощника.  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 4 668
Ако се реша на второ ще е поне след 5 години . Предпочитам голяма разлика . Тогава / живот и здраве / ще съм на 36 г.

# 51
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Най-късно на 40,след това ми се струва твърде късно. Confused

# 52
  • Мнения: 605
Тъй като имам две деца, когато си мисля за трето си представям да родя най-късно към 37-38 години. Сега съм на 33, малкото е на 3 години и още не ми се бременее  Simple Smile

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз ли4но не по-кьсно от 30
и аз така. Peace

# 54
  • Мнения: 1 931
Аз имам сега 2 деца. Живот и здраве след около 10-ина години ми се иска да имам 3-то, значи ще съм на 40. Зависи от много неща. Голямата ми сестра тази година става 35 и няма деца. Надяват се да се случи да забременее и над 40 да се случи важното е забременее.
Така че възрастта е за всеки е различна, зависи от живота на човека и от това как се чувства.

# 55
  • Мнения: 3 089
моята психологическа граница е малко над 40-те. имам позната, която роди първото си дете на 40 и не виждам защо не аз да родя третото на нейната възраст  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 678
И аз мисля че около 40 г,-може би третото.

# 57
  • Мнения: 5 401
Родих Калоян на 30 год. и мислим да го правим батко след 3-4-5 години... както дойде.  Simple Smile

... Предпочитам голяма разлика...

Аз също!  Peace

# 58
  • Мнения: 3 092
Гласувах с опцията 35-40 Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 2 056
И аз мисля така. То и след 35 едва ли би ти се занимавало по същия начин с едно дете, както когато си на 25. Поне на мен така ми се струва, че не бих отделила същото внимание на детето си. Ама, ако каже Господ и на 40 ще родя. Иначе планирано смятаме до 33-34г. да ги скопосаме  Laughing

 Joy Ще станеш и на 35, живот и здраве и тогава ще видиш, че има много пъноценно време пред теб да се живее и деца да се раждат и семейство да се гради  Heart Eyes
Амниоцентеза се прави след Биохимичен Скрининг или предишни раждания на деца с малформациии, когато рискът от скрининга показва резултат 1: 250 или по-голям. И пак не е задължително, а препоръчително. За информация, аз съм на 34, а резултатът ми беше 1:2400.
Сега чакам първото си дете да се роди през октомври. Живот и здраве докато имам физическа възможност - 40-45 се надявам да родя и второ.

Общи условия

Активация на акаунт