Първи юни - ами сега...

  • 5 318
  • 19
  •   1
Отговори
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Мамчета, ето че наближава празника на детето и аз съм пред дилемата какво да подаря на детето си (3год. момиче). Омръзна ми от кукли и плюшени играчки, както и от разните им аксесоари и къщи - нашата къща се напълни от такива неща. Искам да подаря развиваща игра, подходяща 3 год., нещо за моделиране, майсторене на разни неща или други хрумки. Иска ми се да може да се прилага по различен начин, а не да е за еднократна направа... не съм много конкретна, защото и аз незнам какво точно трябва да бъде. Моля помагайте с идеи и също с това от кой магазин мога да си ги купя. Споделете какво ще подарите вие...

# 1
  • София
  • Мнения: 518
И аз нямам представа какъв подарък да взема за малката,на този етап интереса й привличат само боклуци newsm78 За вашата възраст има голям избор-виж в Джъмбо,виждам че и ти също си от Люлин Хиполенда ти е близо така че виж и там също има доста неща Peace

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Подаръка не ми е проблем,по-скоро се чудя къде да отидем.
 Все пак децата трябва да се надивеят. newsm78

# 3
  • Мнения: 622
Измислила съм какво да подаря на дъщеря ми и мисля да я заведа на НДК.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Ето това:

# 5
  • Sofiq
  • Мнения: 192
За втори път виждам нещо подобно във форума, но откъде да го купя?

# 6
Ауууууууу че хубаво  Blush за малката е рано ама аз с удоволствие бих се знимавала Моля кажете от къде  Mr. Green

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тази грънчарска работилница я има в Метро, в Хиполенд, в Бонжур и предполагам и в детски маркет Вега от където е и снимката. Има и други подобни комплекти, зъболекарски и лекарски, вече си зависи от интересите на детето, но определено са си занимателни.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Видях, че вече са отговорили, да-аз от Вега я поръчах, ето сайта, може и онлайн, безплатна е доставката:
http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=2518
има и други работилници, а и моделините също са забавни и не цапат и лепнат като пластелина.

# 9
  • Мнения: 2 090
Подаръка не ми е проблем,по-скоро се чудя къде да отидем.
 Все пак децата трябва да се надивеят. newsm78
smile3534 smile3533       smile3521

# 10
  • Мнения: 8 999
Това е единственият ден в годината, в който предпочитам да си останем вкъщи. Навсякъде е такава лудница - обезумели майки искат на всяка цена да забавляват децата си и да им подарят нещо.
На моите деца им подарявам достатъчно често разни неща и всеки уикенд им организирам "ден на детето", та смятам че са по на далавера с този ритъм, отколкото да ги удушат на някоя площадка, защото било 1 юни.

# 11
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Аз също не си лишавам детето нито от разходи, нито от забавления, нито от подаръци, за да се опитвам да навакссам на този ден, но пък съм далече от мисълта да я затворя у дома в такъв топъл и приятен ден - има достатъчно непреселени места за празника, а същото е и мнението ми за подаръка и не съм на мнение че майките, които мислят така трябва да се срамуват.
Това ми звучи като приказките на моя колежка "А съм забранила на моя мъж да ми подарява цветя на 8ми март ........" Да да, та не получава цветя никога- Аз самата полуачавам толкова много цветя без повод, но защо да да се обиждам от цветя на 8ми март. Та така и с детето на неговият празник...

# 12
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Благодаря на вички включили с по същество по темата.

# 13
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Това според мен изобщо не е подходящо за 3 год. дете.Имаме го в къщи дъщеря ми е на 5 и все още не става и  за нея Rolling EyesТо и на опаковката си пише за деца над 8 год. Naughty

# 14
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Сега видях ,че на това пише че е за деца над 3 год.,на моето пише ,че е над 8 .Ако имаш интерес ще го снимам и ще ти го покажа Peace

Общи условия

Активация на акаунт