Добър кардиолог в Бургас-СПЕШНО!

  • 63 706
  • 19
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 361
Здравейте!
 Някой ако може да ми препоръча добър кардиолог в Бургас,ще му бъда много благодарна.Нямам никаква представа към кого да се обърна,джипито не ми посочи нито един кардиолог,при който да отидем,а баща ми не е никак добре.Наистина ми е спешно!
Помогнете ми,моля ви!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 361
Никой ли не може да ми помогне  Cry

# 2
  • Мнения: 3 621
не ми се е налагало да ползвам услугите на кардиолог, съжалявам че немога да ти помогна със съвет
мога само да ти пожелая татко ти да се оправи

# 3
  • Мнения: 2 388
Д-р Каспарян.
Намира се на ъгъла на ул. "Оборище" и "Екзарх Йосиф" ( бившата Хр. Смирненски май Rolling Eyes)
Дано баща ти се оправи. Peace

# 4
  • Мнения: 15
Препоръчвам ти д-р Нели Конярова. Тя е много мила и внимателна лекарка. Приема в клиниката срещу Космос, но предварително трябва да се запишеш. Аз водя майка при нея и съм много доволна.

# 5
  • Мнения: 2 388
Препоръчвам ти д-р Нели Конярова. Тя е много мила и внимателна лекарка. Приема в клиниката срещу Космос, но предварително трябва да се запишеш. Аз водя майка при нея и съм много доволна.
И тя е добра. Peace Снощи обаче ми изскочи името от ума, затова не я написах.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 361
Много ви благодаря ,момичета!
Обадих се на д-р Каспарян ,но той е с много сложна схема на записване на часове.Трябва да се обадя след 1.06,за да може евентуално да запише час за периода 16-30.06....Което пък е късно за нас...
Сега ще потърся за координати на Конярова....

# 7
  • Мнения: 2 388
Много ви благодаря ,момичета!
Обадих се на д-р Каспарян ,но той е с много сложна схема на записване на часове.Трябва да се обадя след 1.06,за да може евентуално да запише час за периода 16-30.06....Което пък е късно за нас...
Сега ще потърся за координати на Конярова....
Това за Каспарян е вярно. Много народ има при него. Ако ще минаваш и чрез здравната каса става още по-бавно.
Ако не е чрез касата става по-бързо. Майка ми мина така.
Съжалявам, че нямам координати на Конярова, но доколкото знам и при нея става бавно. Просто защото в Бургас са малко кардиолозите.
Още веднъж ти пожелавам баща ти бързо да се оправи. Peace

# 8
  • Мнения: 15
denica17, току-що прочетох , че търсиш координатите на д-р Конярова. Това е моб. й тел. : 0888986722. Пожелавам ти от все сърце баща ти да се оправи.

# 9
  • Мнения: 3 621
днес разбрах че д-р Читаков е добър кардиолог, работел във ІІ-ра поликлиника

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 361
Благодаря,момичета!
Положението при д-р Конярова е същото като при Каспарян.Нямат часове....
Сега ще потърся този д-р Читаков...Благодаря ти,Нефертити!

# 11
  • Мнения: 2 388
denica17 обади се и на д-р Читаков.
Но ще ти дам един съвет - отиди, говори лично с лекаря в кабинета. Ако е спешно и не минавате през касата съм сигурна, че ще се измисли някакъв вариант да мине преглед баща ти в по-кратък срок. Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 527
Опитаи и при доктор Ралев,има частен кабинет на Вардар или пък направо отидете в LIFE HOSPITAL преглежда и там.

# 13
  • Мнения: 13
убедих се че пациента не търси кардиолога по това дали заема длъжност а по отношението към него , не е така  търсете лекари работещи специалисти в болницата тъй като те знаят стратификация  на болестите показанията за болни\чно лечение и изпращането в медицински академии , освен това лекарите специалисти кардиолози в съвременните условия  трябва да имат и др познания а не само любезност която е само привидност  а именно авторитет  влияние капацитет в самата област  и да подържа   своята специалност , да владее ехокардиография функционалистика  и да е добър лечител не само в кардиологията  но и в др области на медицината - гранични - такъм е д-р читаков който работи като специалист консултант  в мбал - стая 4 на спешно отделение  за предоперативни консултации на болните има здравен менинджмънт и владее ехокардиография , функционалистика и постоянно подържа кмалификацията си по неговата и др специалности за което се иска дупе  и за това тези лекари са нахакани а не само любезни

# 14
  • Мнения: 13
не ти трябва добър кардиолог а знаещ , такива има в болниците а е по кабинетите където са забравили медицината  и разбират само от доболнична помощ - такъв е резултата от всички жкаевсхея проучванията за лекари загубили квалификацията си след  смяна на болницата с поликлиника  - на теб ти трябва д-р Читаков който работи в болницата и в доболничната помощ

Общи условия

Активация на акаунт