Тома напуска Мюзик Айдъл!!

  • 2 880
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Тома напускал МА и призовал зрителите да не гласуват повече за него...
Много тъжно беше голям талант и му симпатизирах определено!! Sad Cry
http://life.dir.bg/2008/05/21/news3020414.html

# 1
  • Мнения: 4 496
Жалко, аз много го харесвам като певец! Rolling Eyes
Дано някой от близките му успее да го разубеди!

# 2
  • Мнения: 1 895
Ако това е вярно за мен шоуто губи смисъл.
Който и да спечели от останалите ми е безразличен.
Всеки си има някакви качества, но мен никой от тях не ме трогва.

П.П. Между другото снощи си ходеше,човека - сам по улицата. Да бях го спряла да го питам, но едва сега разбирам,че уж искал да си ходи Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Що така?  Rolling Eyes Щом не му се стига до финала, поне да остави хората да го изгонят.
Не разбирам, наистина.

# 4
  • Мнения: 6 992
Не иска да стигне до края е различно от напуска по собствено желание.

Ще видим.
Но ако наистина го изгонят/напусне, "шоуто" ще загуби смисъл и за мен.

# 5
  • Мнения: 7 263
Тома напускал МА и призовал зрителите да не гласуват повече за него...
Много тъжно беше голям талант и му симпатизирах определено!! Sad Cry
http://life.dir.bg/2008/05/21/news3020414.html

Стига бе Shocked

# 6
  • Мнения: 114
И сега всичките му фенове ще почнат нарочно да пускат повече СМСи, за да остане...парички,паричкиии Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 263
И сега всичките му фенове ще почнат нарочно да пускат повече СМСи, за да остане...парички,паричкиии Mr. Green

Дано си права!

# 8
  • Мнения: 6 992
И сега всичките му фенове ще почнат нарочно да пускат повече СМСи, за да остане...парички,паричкиии Mr. Green

Дано си права!
Това имах предвид под "Ще видим".
И на мен ми се струва поредната игричка.

# 9
  • Мнения: 2 229
Пак трикове. Mr. Green

Аз си помислих, че наистина се е отказал, като видях темата, това вчера го гледах, не ми звучеше сериозно. Пък и какво значи "не гласувайте за мен"?!

Я, се осъзнайте малко, някой да го е вързал там? Ако иска може да си тръгне във всеки един момент, какви са тия пози, какво е това нещо....

За мен има 2 варианта - прави се на интересен, за да гласуват повече за него; иска да си ходи ама не му стиска, и за това "чака" да го "изгонят", щото видиш ли ако сам си тръгне ще му кажат, че е зле.
И в двата случая е тъпо.

# 10
  • Мнения: 1 775
За мен има 2 варианта - прави се на интересен, за да гласуват повече за него; иска да си ходи ама не му стиска, и за това "чака" да го "изгонят", щото видиш ли ако сам си тръгне ще му кажат, че е зле.
И в двата случая е тъпо.

Възможен и и трети вариант - договорът, който е сключил да не позволява напускане по собствено желание, или пък срещу големи неустойки.

# 11
  • Мнения: 2 229
Че те сключвали ли са изобщо договори? Ако са, защо за Иван нямаше последствия, при положение, че определено нарушаваше всички правила на предаването?
Не ми се вярва да са "вързани" толкова.

# 12
  • Мнения: 1 775
Че те сключвали ли са изобщо договори? Ако са, защо за Иван нямаше последствия, при положение, че определено нарушаваше всички правила на предаването?
Не ми се вярва да са "вързани" толкова.
Не знам дали са сключвали, но ми се струва логично. При Иван ситуацията е различна - той бе изгонен с вот на зрителите.

# 13
  • Мнения: 591
дано да остане...ще е много тъпо иначе, но пък и вариант да е заради парички и дано това да е

# 14
  • Мнения: 4 555
Че те сключвали ли са изобщо договори?
Естествено, че не. Какви ти договори! Участват в предаването на доброволни начала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт