Случвало ли ви се е да не откривате хомеопата си при нужда?

  • 911
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Случвало ли ви се е да не откривате хомеопата си при нужда.Това бе причината от клас.хомеопат (нелекар) да се обърна към боаронски-лекар.В началото впечатлението бе страхотно винаги вдигаше телефона.От 3 дни детето ми се тресе с температура от 39.4-39.8-41гр.Спадаше за2-3ч.и после пак.Сами се сещате,че въпреки желанието да се лек. с хомеопатия от днес вече сме на антибиотик.
И съм забелязала,че откакто сме на хомеопатия боледуваме всеки месец 2пъти,а преди на 2-3мес.Мислите ли,че това има връзка с хомеопатията или е съвпадение?

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 10:23 от iskrica_nadejda

# 1
  • Мнения: 4 414
1. заглавието на темата е некоректно, което по никакъв начин не ме мотивира да отговарям...

2. има достатъчно лекари-класически хомеопати. не е било нужно да се обръщаш към боаронски такъв. това за мен не е хомеопатия, така че не се учудвам, че вече сте на антибиотик. лично мнение - не искам да обиждам никого Peace

3. когато започнахме да се лекуваме с хомеопатия, имаше един месец - месец и половина, в който детето боледуваше нон-стоп. при нас това съвпадна и с тръгването на ДГ, така че не мога да кажа дали е твърдо свързано с хомеопатичното лечение... но имам усещането, че при започване на ХЛ, излизат всички подтиснати болести и затова ни се струва, че се боледува нон-стоп. ако човек устиска в началото, нещата значително се подобряват.

успех и бързо възстановяване  bouquet

# 2
  • Мнения: 208
Съгласна съм с1.но исках да привлеча внимание и да събера повече мнения.
Благодаря,че все пак си ми отговорила.Питам се твоят хомеопат всеки път ли си вдига телефона?

# 3
  • Мнения: 88
Да, всеки път си вдига телефона. Ако не го вдигне, до 5 мин. ми се обажда.

# 4
  • Мнения: 4 414
Да, всеки път си вдига телефона. Ако не го вдигне, до 5 мин. ми се обажда.
и моят също..ако не до 5 мин., то до 30 със сигурност. ако не е в страната, има заместник.
дали си вдига телефона не зависи от това дали е лекар или не-лекар хомеопат, класически или боаронски. може да са се случили много неща, за да не вдига. аз бих се опитала да го открия след това/когато детето не е болно и не съм толкова афектирана/, за да уточним комуникацията преди да реша да го сменям. но това е мое мнение...
сега най-важното е детенцето да се оправи бързо - стискам палци  bouquet

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 03:37 от agneshka

# 5
  • Мнения: 208
Благодаря за отговорите.А има ли и други мнения?

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
galia ivanova , класическото хомеопатично лекарство 3а Т е беладоната....може да се дава и бе3 консултация с хомеопат....мойто дете от 2 години се лекува само с хомеопатични средства и не сьм 3абеля3ала да боледува повече или по-често....точно обратното.....лекар -хомеопат нямаме, купили сме книги и си набавяме всичко от нормална аптека.....и3исква малко повече време и интерес,  но сьм много по-спокойна.....

бьр3о о3дравяване на детенцето   Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 4 414
galia ivanova , класическото хомеопатично лекарство 3а Т е беладоната....може да се дава и бе3 консултация с хомеопат....
Аaaaaaaaaa, не съм съгласна. Беладоната има точно определена картина - не е за всякакви температури. Казвам го от личен опит. В най-добрия случай няма да помогне/ако не е показна/, но ако вземете да я докажете, никак няма да ви е приятно.

# 8
  • Мнения: 489
Здравей galia ivanova!
Нашата хомеопатка, ако не си вдигне телефона или изклю4и или дава заето ми звъни веднага като се освободи/Да ре4ем след 5-10 минути/.
Има един два пъти да не е вдигала и аз не съм настоявала защото не е било нещо спешно,а за да се 4уем как е/зна4и е бил добре/ Ина4е звъня докрай Peace

А ти колко пъти и звъня 1 или 5 преди да се откажеш?
Дано не ми се налага да си я сменям защото откакто лекува малкия пак го хваща нещо-също толкова 4есто май, но засега бързо му минава или го подминава по4ти.
Не като преди всеки път бронхит през 10 дена/да не дърпам дявола за опашката Mr. Green

П.П. За Т също не винаги е било Беладона- има слу4аи когато е друго. Самоле4ението не е добър вариант по принцип дори с хомеопатия newsm78

# 9
  • Мнения: 5 713
galia ivanova , класическото хомеопатично лекарство 3а Т е беладоната....може да се дава и бе3 консултация с хомеопат....
Аaaaaaaaaa, не съм съгласна.
И аз не съм съгласна. Няма такова понятие като класическо лекарство. Хомеопатията е насочена към човека, а не към болестта.

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не сьм ка3ала, че трябва всички да сте сьгласни с мен ...., не претендирам да сьм 3апо3ната отлично с хомеопатичните методи, споделих само моето мнение по вьпроса, а момичето искаше тоЧно това
Благодаря за отговорите.А има ли и други мнения?
....
всеки може да си лекува детенцето както намери 3а добре.....колкото до беладоната и останалите хомеопатични немители - това е една много интересна наука, 3а която се и3исква много време и усилия, 3а да се овладее както трябва.....има и ра3лични програми 3а диагностиране, има и ра3лични методи, ра3лични до3ировки.....

Самоле4ението не е добър вариант по принцип дори с хомеопатия newsm78


а тук а3 не сьм сьгласна, но това е вече друга тема.....

Общи условия

Активация на акаунт