Топло лято наближава-всяка пъпка разцъфтява !(27)

  • 27 349
  • 568
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Запис и от мен в новата тема  Peace

Чародейка страхотни цветя и най вече розите   Hug
 Обожавам аромата на градински рози  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Чародейка, страхотни цветя!!!   bouquet

И аз имам една малка декоративна розичка, жълта, и сега я чакам да цъфне за втори път . Веднъж вече прецъфтя, сега има две нови пъпчици. Чак не мога да повярвам, че роза пусна пъпчици с такава стопанка като мен  ooooh! Blush

# 17
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Благодаря ви момичета   bouquet,скоро всичко ще зацъфти с пълна сила ,още не съм видяла цветовете на  каскадните и кичестите петунии,но са готови да цъфнат  Hugа това по розата е капчици вода ,аз моите цветя ги къпя с маркуча ,яка баня им удрям вечер ,че при нас е много горещо  Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И аз запис  Mr. Green
Чаро чудни саааа  Heart Eyes

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Една петуния днес получих за подарък

# 20
  • Мнения: 3 622
Една петуния днес получих за подарък

Обичам да ми подаряват цветя  Grinning
Честито secretgarden

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Една петуния днес получих за подарък

Обичам да ми подаряват цветя  Grinning
Честито secretgarden

Благодаря , много е хубава , ливавка  Hug

# 22
  • Мнения: 1 089
Чаро,
както винаги показваш страхотни снимки - цветята ти са като за картички! Искрено ти завиждам и за двора, и за климата, и за умението да отгледаш тези прекрасни цветенца! Свалям ти шапка!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Чаро,подкрепям Peace,много ми харесаха и грамофончетата ти

# 24
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
момичета не ме карайте да се изчервявам  Embarassedвъв темата ,всички сме добри цветарки ,вижте само какви красоти гледаме  Hug
аз започвам да събирам семената от грамофончетата ,после ще раздавам ,само че такава плетеница е станало ,че няма да знам кои семена какъв цвят са Thinking
Днес ми цъфна и първата каскадна петуния ,лилавичка е  Heart Eyes утре очоквам някоя от кичестите да се покаже каква ще е  Hug

# 25
  • Мнения: 3 219
А з имам от миналата година семенца от грамофончета, но те се и самонасаждат.
Момичета, слушах прогнозите и се очакват проливни дъждове и бури.....прибрах част от цветята на закрито, че ще им се издухат цветовете и много ще ме е яд. На двора е голям ветрилник.

# 26
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
МерСедес при мен също лилавите и розовите си никнат сами на двора  Peace тези ги купих от бриколажа ,уж за шаренки ,но не съм много впечатлена ,но ще си ги събирам естествено  ,и от тях ще нахвърлям по оградата  Peaceколкото до проливните дъждове  снощи тук такъв дъжд се изсипа ,че днес всички цветчета бяха като накъсани ,но ще цъфнат други  Peace

# 27
  • Мнения: 3 622
аз започвам да събирам семената от грамофончетата ,после ще раздавам ,само че такава плетеница е станало ,че няма да знам кои семена какъв цвят са Thinking

Нареждам се първа на опашката за семенца от грамофончета на есен  Peace

# 28
  • Мнения: 3 219
И аз мога да пращам, те са като бурени направо в градината. И тук снощи валя, но бях прибрала кошниците с петуниите под навес и нищо им нямаше.

# 29
  • Мнения: 3 036
Здравейте момичета,
Снимах си авокадото събота  тази събота 17
ето го тук
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5873677
А ето го днес снимано преди малко
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5912498
А след малко (да се заредят батериите)и ще снимам алоето

Общи условия

Активация на акаунт