Има ли сатанистка секта в София?

  • 8 065
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Питането ми е във връзка с   ужасяващите находки по контейнерите в различни квартали в София тия дни.  Такова нещо мисля не е имало много години, да не кажа, че изобщо не се сещам да е имало..  Намирисва ми (и не само на мен) на ритуални изпълнения, има ли наистина Сейтън фенове в София?

# 1
  • Мнения: 6 417
Че къде, ако не в София?  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 322
А какви са находките в контейнерите?

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Съмнявам се, че това е дело на секта.
Иначе има сатанисти, както навсякъде, така и у нас. При това, не от вчера.

# 4
  • Мнения: 2 401
А вие виждали ли сте, познавате ли, подозирате ли някого?

# 5
  • Мнения: 1 111
А какви са находките в контейнерите?
И аз искам да знам, нещо май съм пропуснала. newsm78

# 6
  • Мнения: 809
Ето малко инфо:
http://news.ibox.bg/news/id_936803071
Според мен са криминални престъпления, а не дело на секта.
То за едното тяло се разкри извършителят. 31 годишната доведена дъщеря на жертвата, която го убила, защото й е посягал.

# 7
  • Мнения: 2 401
Ами досещайте се, няма да го напиша. Или погледнете някой новинарски сайт.
.. опа, вече е пльоснат линк..

# 8
  • Мнения: 2 401
31 годишната доведена дъщеря на жертвата, която го убила, защото й е посягал.

Да, ама за нея има подозрения, че е членува в такава секта.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ех, Минзухаре, в моята ранна младост и аз съм носила обърнат кръст. Колко момчета са ме  спирали да питат откъде е...  Flutter Laughing
По онуй време беше на мода, сума ти "сатанист" се извъди. То и легенди имаше, и слухове (силно преувеличени). Спомням си един, на когото прякора беше Сатаната.  Joy Joy Joy Вървеше си с музиката, дрехите и позата.
Пък те, истинските сатанисти, не парадират с това (мисля).
П.П. За един виден наш интелектуалец се говори упорито от много години.  Wink Ама няма да кажа кой е, защото не съм го хващала в ъ-ъ-ъ ритуал.  hahaha

# 10
  • Мнения: 347
нищо чудно
но като цяло знам, че враца е града с най-голям брой сатанински секти, което навлича проклятия и на невинните хорица де
а имам познат от унгария, чиято 15-годишна дъщеря се разболя от шизофрения в селдствие на членуване в такава секта
как са я прилъгали просто не знам  Shocked

# 11
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Хм, аз от крими сериалите, а и от Дискавъри знам, че в 90% от случаите с убийства и изнасилвания извършителя е роднина или близък на семейството - и двата случая са такива, ще видим сега и за третия какво ще излезе..За мен е случайно съвпадение, по-вероятно е брутален битовизъм, отколкото сатанинство.

# 12
  • Мнения: 2
За конкретния случай да!
Убийството е на битова основа.
Но като цяло има сатанисти и то на всякъде , и то не само сатанистки секти а всякакви видове олигофрений.Просот светия синод на българската православна църква заедно със МВР да свършат малк ополезна работа.А и на децата в училище не е зле да им се обясни какво точно са сектите и т.н.т.

# 13
  • София
  • Мнения: 38 416
Па като гледах оня ден колко ЕМОта са се навъдили, що да не се навъдят и сатанистчета?
Обществото ни боледува, и разните секти и движения никнат като гъби върху него.

# 14
  • Мнения: 2 386
 Shocked Нали никой не си мисли, че сатанистчетата произлизат от емотата (иймутата)?
Има, да. Три са. Не съм замесена, но и аз носех обърнат кръст като Василиндра на 15 - музиката...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт