Има ли сатанистка секта в София?

  • 8 067
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
ООо,обществото ни боледувало.Нищо подобно!Всяко време е съпътствано със странности.Хипари,метъли,ню уейв и какво ли още не.Прави ми впечатление,че повечето Емо имат доста жизнерадостен вид.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хаха - и какво очаквате да видите сатанисти с рогца?! По-вероятно е да носят бели якички и висок КИ и май ритуалите са им последната грижа.

# 17
  • Мнения: 3 423
Като говоря с хора от България, казват,
че у нас вече имало от пиле мляко.
Може би точно това визират.

# 18
  • Мнения: 4 841
Мисля, че "находките" нямат нищо общо с никакви сатанистки култове. Това, че хората психясват, е резултат от комплексни фактори, да се обявяват конкретни причини е наивно.

Честно казано, не ме интересува дали има сатанински секти, суинг-клубове и садо-мазо-мазета, доколкото те не са част от моето и на мнозинството битие.
Все пак вероятността да те жертвопринесе сатанист е доста по-малко вероятна от това да те нахапе бездомно куче или да те премачка пиян шофьор. В този ред на мисли - "всичката Мара втасала, до сатанистите опряла"...

# 19
  • Мнения: 240
Сатанисти има много, някои организирани в секти, други-не. На тях само името им е страшно обаче.  Wink Нормални хора са си в 90% от случаите, просто имат нестандартни разбирания. НО има и други, уж християнски секти, които са далеч по-страшни- благодарение на една такава загубих двама много близки приятели...Те са си живи и здрави, предполагам, но психически много болни Confused И ако от мен зависеше, бих забранила всякакви секти т този род, защото са наистина опасни и никога няма да забравя как пред очите ми двама умни, интелигентни и амбициозни млади хора се погубиха за месеци... Cry Няма да забравя и на какви сцени съм била свидетел в сградата на сектата....ПАЗЕТЕ СЕБЕ СИ И БЛИЗКИТЕ СИ ДАЛЕЧ ОТ ВСЯКАКВИ СЕКТИ, НЕЗАВИСИМО КАКВО ВИ ОБЕЩАВАТ ИЛИ ПРЕДЛАГАТ!

# 20
  • Мнения: 2 759
...Няма да забравя и на какви сцени съм била свидетел в сградата на сектата...
                    Сега ми стана любопитно. Не съм виждала в България (и другаде не съм, де). А ми е интересно какво правят. Чух веднъж за боядисан изцяло в черно апартамент, с черна светлина, обаче това е всичко. Интересно ми е има ли от какво да се плаша...

# 21
  • Мнения: 2 161
Когато пуснах тема за сектите,всички отговаряха уклончиво,без подробности.

# 22
  • Мнения: 2 759
Когато пуснах тема за сектите,всички отговаряха уклончиво,без подробности.
                    Сигурно не влизат тук такива и бивши такива хора. А другите откъде да знаем? Като си на 15 си чувал какво е да си женен, обаче ако те питат можеш да отговориш само уклончиво.

# 23
  • Мнения: 122
Когато пуснах тема за сектите,всички отговаряха уклончиво,без подробности.

По тази тема...
Ми... Ъъъъ... таковата... Може и да има... или да няма...

# 24
  • Мнения: 2 563
Аз недоуявам какво води до заключението, че това може да е сатанинка секта? Само те разчленяват тела или какво?  newsm78

# 25
  • Мнения: 240
 Confused

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 20:31 от xxvxxi

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Като знам местнитe Емо-та какви са, представям си сатанистите ниJoy Joy

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 20:33 от КЛОНКА

# 27
  • Мнения: 2 563
Ами бих могла да разкажа в общи линии за тази секта,

Много страшна история, много сатанинско.

# 28
  • Мнения: 3 447
Ха, сатанисти. Бащи изнасилват децата си, майки ги трепят или ги хвърлят живи в кенефа, братя се колят с брадви. За какво са ни сатанисти, тук и без тях се справяме много добре.

# 29
  • Мнения: 240
Ами бих могла да разкажа в общи линии за тази секта,

Много страшна история, много сатанинско.

Иронията ти е напълно излишна. Изришно спонах в предишния си пост, че това НЕ е сатанинска, а християнска секта! И нещата, които съм разказала, не съм ги разказала не за да иронизирате, а за да се замисилите и евентуално да помогна на някого....грозно е да се заяждаш със сериозни нещ!

Общи условия

Активация на акаунт