Има ли сатанистка секта в София?

  • 8 066
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 401
Питането ми е във връзка с   ужасяващите находки по контейнерите в различни квартали в София тия дни.  Такова нещо мисля не е имало много години, да не кажа, че изобщо не се сещам да е имало..  Намирисва ми (и не само на мен) на ритуални изпълнения, има ли наистина Сейтън фенове в София?

# 1
  • Мнения: 6 417
Че къде, ако не в София?  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 322
А какви са находките в контейнерите?

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Съмнявам се, че това е дело на секта.
Иначе има сатанисти, както навсякъде, така и у нас. При това, не от вчера.

# 4
  • Мнения: 2 401
А вие виждали ли сте, познавате ли, подозирате ли някого?

# 5
  • Мнения: 1 111
А какви са находките в контейнерите?
И аз искам да знам, нещо май съм пропуснала. newsm78

# 6
  • Мнения: 809
Ето малко инфо:
http://news.ibox.bg/news/id_936803071
Според мен са криминални престъпления, а не дело на секта.
То за едното тяло се разкри извършителят. 31 годишната доведена дъщеря на жертвата, която го убила, защото й е посягал.

# 7
  • Мнения: 2 401
Ами досещайте се, няма да го напиша. Или погледнете някой новинарски сайт.
.. опа, вече е пльоснат линк..

# 8
  • Мнения: 2 401
31 годишната доведена дъщеря на жертвата, която го убила, защото й е посягал.

Да, ама за нея има подозрения, че е членува в такава секта.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ех, Минзухаре, в моята ранна младост и аз съм носила обърнат кръст. Колко момчета са ме  спирали да питат откъде е...  Flutter Laughing
По онуй време беше на мода, сума ти "сатанист" се извъди. То и легенди имаше, и слухове (силно преувеличени). Спомням си един, на когото прякора беше Сатаната.  Joy Joy Joy Вървеше си с музиката, дрехите и позата.
Пък те, истинските сатанисти, не парадират с това (мисля).
П.П. За един виден наш интелектуалец се говори упорито от много години.  Wink Ама няма да кажа кой е, защото не съм го хващала в ъ-ъ-ъ ритуал.  hahaha

# 10
  • Мнения: 347
нищо чудно
но като цяло знам, че враца е града с най-голям брой сатанински секти, което навлича проклятия и на невинните хорица де
а имам познат от унгария, чиято 15-годишна дъщеря се разболя от шизофрения в селдствие на членуване в такава секта
как са я прилъгали просто не знам  Shocked

# 11
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Хм, аз от крими сериалите, а и от Дискавъри знам, че в 90% от случаите с убийства и изнасилвания извършителя е роднина или близък на семейството - и двата случая са такива, ще видим сега и за третия какво ще излезе..За мен е случайно съвпадение, по-вероятно е брутален битовизъм, отколкото сатанинство.

# 12
  • Мнения: 2
За конкретния случай да!
Убийството е на битова основа.
Но като цяло има сатанисти и то на всякъде , и то не само сатанистки секти а всякакви видове олигофрений.Просот светия синод на българската православна църква заедно със МВР да свършат малк ополезна работа.А и на децата в училище не е зле да им се обясни какво точно са сектите и т.н.т.

# 13
  • София
  • Мнения: 38 423
Па като гледах оня ден колко ЕМОта са се навъдили, що да не се навъдят и сатанистчета?
Обществото ни боледува, и разните секти и движения никнат като гъби върху него.

# 14
  • Мнения: 2 386
 Shocked Нали никой не си мисли, че сатанистчетата произлизат от емотата (иймутата)?
Има, да. Три са. Не съм замесена, но и аз носех обърнат кръст като Василиндра на 15 - музиката...  Laughing

# 15
  • Мнения: 2 161
ООо,обществото ни боледувало.Нищо подобно!Всяко време е съпътствано със странности.Хипари,метъли,ню уейв и какво ли още не.Прави ми впечатление,че повечето Емо имат доста жизнерадостен вид.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хаха - и какво очаквате да видите сатанисти с рогца?! По-вероятно е да носят бели якички и висок КИ и май ритуалите са им последната грижа.

# 17
  • Мнения: 3 423
Като говоря с хора от България, казват,
че у нас вече имало от пиле мляко.
Може би точно това визират.

# 18
  • Мнения: 4 841
Мисля, че "находките" нямат нищо общо с никакви сатанистки култове. Това, че хората психясват, е резултат от комплексни фактори, да се обявяват конкретни причини е наивно.

Честно казано, не ме интересува дали има сатанински секти, суинг-клубове и садо-мазо-мазета, доколкото те не са част от моето и на мнозинството битие.
Все пак вероятността да те жертвопринесе сатанист е доста по-малко вероятна от това да те нахапе бездомно куче или да те премачка пиян шофьор. В този ред на мисли - "всичката Мара втасала, до сатанистите опряла"...

# 19
  • Мнения: 240
Сатанисти има много, някои организирани в секти, други-не. На тях само името им е страшно обаче.  Wink Нормални хора са си в 90% от случаите, просто имат нестандартни разбирания. НО има и други, уж християнски секти, които са далеч по-страшни- благодарение на една такава загубих двама много близки приятели...Те са си живи и здрави, предполагам, но психически много болни Confused И ако от мен зависеше, бих забранила всякакви секти т този род, защото са наистина опасни и никога няма да забравя как пред очите ми двама умни, интелигентни и амбициозни млади хора се погубиха за месеци... Cry Няма да забравя и на какви сцени съм била свидетел в сградата на сектата....ПАЗЕТЕ СЕБЕ СИ И БЛИЗКИТЕ СИ ДАЛЕЧ ОТ ВСЯКАКВИ СЕКТИ, НЕЗАВИСИМО КАКВО ВИ ОБЕЩАВАТ ИЛИ ПРЕДЛАГАТ!

# 20
  • Мнения: 2 759
...Няма да забравя и на какви сцени съм била свидетел в сградата на сектата...
                    Сега ми стана любопитно. Не съм виждала в България (и другаде не съм, де). А ми е интересно какво правят. Чух веднъж за боядисан изцяло в черно апартамент, с черна светлина, обаче това е всичко. Интересно ми е има ли от какво да се плаша...

# 21
  • Мнения: 2 161
Когато пуснах тема за сектите,всички отговаряха уклончиво,без подробности.

# 22
  • Мнения: 2 759
Когато пуснах тема за сектите,всички отговаряха уклончиво,без подробности.
                    Сигурно не влизат тук такива и бивши такива хора. А другите откъде да знаем? Като си на 15 си чувал какво е да си женен, обаче ако те питат можеш да отговориш само уклончиво.

# 23
  • Мнения: 122
Когато пуснах тема за сектите,всички отговаряха уклончиво,без подробности.

По тази тема...
Ми... Ъъъъ... таковата... Може и да има... или да няма...

# 24
  • Мнения: 2 563
Аз недоуявам какво води до заключението, че това може да е сатанинка секта? Само те разчленяват тела или какво?  newsm78

# 25
  • Мнения: 240
 Confused

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 20:31 от xxvxxi

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Като знам местнитe Емо-та какви са, представям си сатанистите ниJoy Joy

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 20:33 от КЛОНКА

# 27
  • Мнения: 2 563
Ами бих могла да разкажа в общи линии за тази секта,

Много страшна история, много сатанинско.

# 28
  • Мнения: 3 447
Ха, сатанисти. Бащи изнасилват децата си, майки ги трепят или ги хвърлят живи в кенефа, братя се колят с брадви. За какво са ни сатанисти, тук и без тях се справяме много добре.

# 29
  • Мнения: 240
Ами бих могла да разкажа в общи линии за тази секта,

Много страшна история, много сатанинско.

Иронията ти е напълно излишна. Изришно спонах в предишния си пост, че това НЕ е сатанинска, а християнска секта! И нещата, които съм разказала, не съм ги разказала не за да иронизирате, а за да се замисилите и евентуално да помогна на някого....грозно е да се заяждаш със сериозни нещ!

# 30
  • Мнения: 1 111
Ами бих могла да разкажа в общи линии за тази секта,

Много страшна история, много сатанинско.
Мда.

 И кое е страшното, това че твоят приятел си е намерил други приятели или това, че е решил да приюти бездомница? newsm78 Това ли ужасното на сектите?

# 31
  • Мнения: 240
Ами бих могла да разкажа в общи линии за тази секта,

Много страшна история, много сатанинско.
Мда.

 И кое е страшното, това че твоят приятел си е намерил други приятели или това, че е решил да приюти бездомница? newsm78 Това ли ужасното на сектите?


Наистина вече съжалявам че написах това....сега ще го изтрия. Явно не можем да се разберем. Не е страшно нито това, че е намерил нови приятели, нито това че приютява бездомна жена. Страшното е това, че никой не знае откъде идват средствата за тази секта, страшно е това, че промиват мозъци с всяка своя дума, страшно е това, че "покръстват" хора по нехристиянски начин, а претендират, че се придържат към християнството и към повелите на Библията...

# 32
  • Мнения: 2 401
Как можа да го изтриеш преди да съм го прочела..
И малко ми е странен коментара на Джи.. или просто си чеше пръстите..

# 33
  • Мнения: 2 759
                      Изпуснах и сега само ще гадая за какво сте си говорили. А на мен една от мечтите ми е да приютя бездомен и да му дам втори шанс. Обаче това уви, не зависи само от мен. Убедена съм обаче, че никой не заслужава да живее така.

# 34
  • Мнения: 240
Сега някой да не си помисли, че не бих подала ръка на бездомен човек Laughing Не съм толкова коравосърдечна, дори напротив! Но не бих приела в дома си човек, който съм срещнала в секта, чието съществуване буди у мен куп съмнения и въпросителни Wink Всъщност на такъв човек не бих предоставила никаква финансова помощ...нали уж въпросната секта разполага с много пари, защо тя не направи нещо?  Rolling Eyes

Разбира се, нищо не мога и не се опитвам да докажа, просто разказах това, че загубих две момчето, които ми бяха като братя, част от семейството ми. Промениха се за броени месеци до неузнаваемост...мислех, че ще мога да помогна на някого по този начин, но уви...нищо де, това си е извън темата- тук става въпрос за сатанински секти и връзката им със серийните убийства в последно време...Аз знам това-онова за сатанизма като идеология и определено не мисля, че това е работа на сатанисти. В тяхната идеология по принцип няма нищо лошо и нехуманно, просто е опорочена от хората...


А тези убийства мен лично ме карат да поръпна, честно казано....дано по-бързо се разбере какво става!  Sick

# 35
  • Мнения: 2 759
                       Тая сатанинска секта ще се окаже голяма досада в крайна сметка... Предлагам за да не е темата напразна поне да си основем Секта на великата ягодова торта. Ще умра за нещо сладко, честно.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
  А на мен една от мечтите ми е да приютя бездомен и да му дам втори шанс.
Ох!
Егати мечтата.

Дано ти се сбъдне. Да поживееш с бездомник, да му даваш втори шанс, че и трети.
Като осъзнаеш, че бездомният човек е нещо различно от героите в "Къдравата Сю" и т.п. сълзливо смешни американски продукции, както и от сладко кутре, което ще обезпаразитиш, парфюмираш и вържеш на каишка, тогава ще си поговорим пак за това в какво се превръщат мечтите.

# 37
  • Мнения: 2 759
                     Вярвай ми, може да съм лигла, но си давам съвсем ясна сметка за какво става дума. Евентуално, защото всеки човек е различен, и е водил различен живот.
                     И в крайна сметка въпреки, че си нямам собствено АйКю, винаги мога да разчитам на това на форума, нали?

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
Тези звездички да не са някаква цензура? Mr. Green

Виж, нямам никакво съмнение в интелекта ти. Нито владея смисъла на мечтите ти.Още по-малко ги омаловажавам.

Само си изказах мнението за мечтата ти.

На 18 и на мен ми минаваха такива мисли, че даже и по-смели.
Ама като се сбъднаха някои от тях, направо се плаша да мечтая вече. Crazy

# 39
  • Мнения: 2 759

                     Да, това действително е цензурка - в моя мъничък, розов свят няма такива думички  Blush. А и идвам от темичката с умалителните Whistling.
                     Мнението ти всъщност има много смисъл - много повече, отколкото може да си представи човек, който не се е сблъсквал с това. За което съм ти много благодарна   bouquet. Просто аз съм си мазохист.

# 40
  • out of space
  • Мнения: 8 573
ООо,обществото ни боледувало.Нищо подобно!Всяко време е съпътствано със странности.Хипари,метъли,ню уейв и какво ли още не.Прави ми впечатление,че повечето Емо имат доста жизнерадостен вид.

Съгласна на 100%.

# 41
  • Мнения: 809
А какви са находките в контейнерите?
И аз искам да знам, нещо май съм пропуснала. newsm78
ОФФ.
Има шокиращо развитие по темата.
http://news.ibox.bg/news/id_772534018

# 42
  • Мнения: 98
Докъде стигат хората....ако всеки убиваше за всичко, не ми се мисли колко хора щяха да останат живи...вероятно николко...

Общи условия

Активация на акаунт