кога да изберем педиатър

  • 5 041
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 752
Аз си бях избрала педиатъра преди да родя. Препоръчаха ми я и говорих с нея още докато бях бременна. Веднага като родих й звъннах и се разбрахме като ме изпишат да дойде вкъщи.

# 46
  • Мнения: 1 966
Аз си избрах моя педиатър като се върнах от родилното, преди това нямах идея. Просто попитах другите майки наоколо и ми препоръчаха едно име. Но по-късно я смених, беше на няколко месеца сина ми  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 604
малко тъпо е измислено, хем да си родила, хем като се приберете от РД, да дойде до вас педиатъра.
Аз направих така-на втория ден след раждането(стоях 5 дни заради секциото), една приятелкаот квартала ми даде номера на педиатърката на нейното момиченце. И аз от родилния се уговорих с въпросната лекарка-като се приберем вкъщи, да дойде. Знам,че ми беше супер изнервено, напрегнато и т.н като се прибах #Cussing outама това е друга история

# 48
  • Мнения: 575
Избрахме я още преди да родя. Когато бях в болницата мъжът ми и звънна и се разбраха кога да дойде. Дойде вкъщи веднага след изписването.

# 49
# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз си бях избрала педиатъра преди да родя. Препоръчаха ми я и говорих с нея още докато бях бременна. Веднага като родих й звъннах и се разбрахме като ме изпишат да дойде вкъщи.
и аз така Peace

# 51
  • Мнения: 255
Освен всичко което са казали момичетата питай още дали има и доста деца под 1 година че, така или иначе ще се виждате веднъж месечно поне да не чакаш много!

Общи условия

Активация на акаунт