леле, напих се!

  • 2 809
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 896
Eх, Правда-Правда! Помниш ли ти водките в долната закусвалня Нептун във Варна, докато всички други пишеха поезия? И на мен ми стана носталгично, ама леко де!  Hug
Сори за офф-а!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Joy Хубаво се посмях с тази история. Няма страшно, само да не ти стане навик! Поздрави!
и аз Joy Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 752
Абе то човек има нужда да се поотпусне,ама да се беше изцедила предварително.

# 18
  • Мнения: 433
Вярно си е смях  Hug
Друг път, като се напиваш, поне го направи с по-алкохолест алкохол от Бейлиса. Имам предвид чист алкохол - от водка до вино и бира, но не коктейли и ликьори. В случая главата ти се е завъртяла не толкова от погълнат градус, колкото от комбинацията на градус със захар... всеки химик ще ти каже, че я е опасната за главата  ooooh!
Не случайно ликьорите се поднасят в едни миниатюрни чашчици и се пият по малко и препазливо - поне според етикета. Коняците ( в които също има по-висок % захарност) също.

навремето като учих дъщеря ми да пие, й забраних да пие ликьори от рода на онези розово-зелено-бели , забравих им името, Бейлис и подобните им. Казах й, че е по-добре да гаврътне една водка или джин, отколкото такова нещо, което уж е за дами. Защото напиването от тях и махмурлукът после са ужасни...

Горното го твърдя като човек с богат 25-годишен алкохолен опит с всичко освен бензин и отрова за хлебарки  bowuu  (това последното в СССР може и да съм го опитвала, без да знам  Mr. Green )

# 19
  • Мнения: 1 674
Абе то човек има нужда да се поотпусне,ама да се беше изцедила предварително.
Ама ,то знае ли човек?

# 20
  • София
  • Мнения: 604
 Partyсамо така Peace

# 21
  • Мнения: 4 242
Ей много се смях, а имах нужда определено  Hug

# 22
  • Мнения: 3 423
Еха, ако знаещ що майчунгели
ти завиждат в тоз момент! Аз ти
се подигравам обаче, щото само
от 2 малки чашки да се нафиркаш,
направо си си слаба ракия. По-добре
само кърми, явно да пиеш не можеш.
Две малки чашки бейлис. Аматьорка.

# 23
  • Мнения: 360
Е, не, много се смях!
 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт