ГОДЕЖ-Как да го подготвя..........?????

  • 16 144
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
Аз май късно се включвам  Embarassed , но все пак пак ще ти отговоря. Значи първо дойдоха в къщи както казах и като седнахме на масата нашите питаха милото за какво са дошли  Mr. Green и той им каза, че е дошъл да си вземе жената. Имаше малко шеги, че не ме дават и разни такива и майка ми му прошушна нещо на ухо - накара го да и обещае нещо и той като обеща тя се съгласи да ме даде  Laughing Тогава той ми сложи пръстена на ръката, после целувки милувки и от там отидохме в тях. На излизане от вкъщи ни лиснаха вода от едно менче, в което имаше китка здравец и трябваше тази китка да си я взема и да я държа в стаята която спим докато изсъхне. Като отидохме в тях ни посрещна майка му на вратата. Нахрани си с питка с мед и сол. На мен ми върза една престилка - за да ни е чист и подреден дома, на него му даде чук - за да е здрав домът ми, и аз трябваше да вдигам племенника ми за да ни е пълна къщата с деца. След това мазах вратата с мед и свекито ми даде една купичка с вода за да си измия ръцете и след това трябваше да си поискам кърпа за да се избърша. Тук беше най - големия майтап защото трябваше да се обърна към нея така както ще и казвам (според традицията трябваше да и кажа мамо) , само че аз не мога да си изчекна езика и и казах по име  Mr. Green (иначе жената е много свястна). След това ни даде подаръците, които ни беше подготвила и от тях отидохме в ресторанта, заедно с родата и приятелите. Ние много държахме да си спазим традицията и мисля, че се получи добре. Сега на 25 август ще отбележим първата годишнина  Heart Eyes
Важното е да го направите така както вие си искате и да си изкарате добре. Пожелавам ти много незабравими мигове и много да се обичате   bouquet И да покажеш снимки после

# 16
  • Мнения: 246
Много ви благодаря Grinning По принцип аз вече пръстена си го нося Mr. Green вече ме искаха,така,че днес остава само празненството с родата и приятелите.....Гостите са около 40 човека....
Но относно пръстена ми беше много смешно,защото бяхме определили датата преди това...Милото ме заведе да посетим един водопад,а аз се смях много,защото ми беше ясно защо отиваме,но водопада беше леко пресъхнал Laughing и от там на Старосел,ама то се оказа не така както изглежда по телевизията,а и  беше затворено ...общо взето се забавлявах...И нищо.Една вечер се прибрахме у нас(моят дом) и на масата имаше един букет и бутилка ракия,а на другата маса букет и една кутия...Естествено в кутийка имаше една малка кутийка и картички....и така....
Ракията и букета бяха съответно за татко и мама....

Общи условия

Активация на акаунт