Професионални терапии за лице в козметично студио-от кои сте доволни?

  • 4 195
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Вчера ходих да си правя хидратираща процедура на Guinot , включваща лицето, шията, деколтето и очите. Да ви призаня не съм особено очарована-нищо особено като ефект. Вие подлагалили сте се на някакви по-луксозни и интересни терапии за лице? От кои сте доволни?Какви продукти използваха в терапията?

# 1
  • софия
  • Мнения: 2 140
На мене лично най-много ми допадат кислородната и шоколадовата терапия. Peace

# 2
  • Мнения: 1 165
smehorana , какъв е ефекта от тази кислородна терапия? Какво се цели с нейното прилагане?

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Хидратира,подхранва,освежава и снабдява кожата с кислород.Много ми харесва!

# 4
  • Мнения: 1 243
Тъкмо мислех да пускам такава темичка. мен ме интересуват процедури, подходящи за 25+. От кои сте доволни и евентуално какъв резултат дават. Ориентировачни цени също е хубаво някой да даде.  Hug Много ще съм благодарна!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 753
И аз съм доволна от Кислородната терапия.  Peace

С интерес ще следя за нови интересни предложения за процедури.  Flutter

# 6
  • Мнения: 1 165
 Bellucci , тази на Guinot, която правех цели дълбоко хидратиране на лицето и околоочния контур. Струваше 68 лв. Продължи близо час. Първо ми почистиха лицето, след това ми сложиха гумаж с плодови киселини, после разни серуми, който обработваха със специален апарат и накрая маски. Аз съм приблизително на твоята възраст.

# 7
  • Мнения: 1 434
Аз лично съм доволна от  терапиите на Мари Кор   правила съм почети всичко   Ароматерапията с  7 масла  плюс   маска ,Хидратираща терапия,Ериксон Лаборатория  имат също много  добри   терапии правя  за суха  кожа   терапия    пак с масла   Ароматерапия  ,  терапията  с хайвер     е много  добра - хидратира подхранва .На Мария  Галанд   терапията Блясък Младост    също добре ми действа   цялата терапия е много приятна    кожата след  нея свети  Simple Smile  Крема за завършека е  много  хубав  с   съдържание на златен прашец.Талион  много  добри терапии за хидратиране  Peace Тези терапии  са за  суха   и  чучвствителна   кожа    bouquet

# 8
  • Мнения: 1 243
Bellucci , тази на Guinot, която правех цели дълбоко хидратиране на лицето и околоочния контур. Струваше 68 лв. Продължи близо час. Първо ми почистиха лицето, след това ми сложиха гумаж с плодови киселини, после разни серуми, който обработваха със специален апарат и накрая маски. Аз съм приблизително на твоята възраст.

Аталанта, от Бургас ли си? Ако да - препоръчай някое хубаво студио, че досега не съм се интересувала от разни козметични процедури на лицето. Имам една приятелка, която я обезобразиха и мн се страхувам да не стане нещо Sad Но вече е време да погледна по-сериозно на мазилата!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 165
Bellucci, не съм от Бургас. Дано се включи някой от там и да ти припоръча добър козметичен салон.

# 10
  • Мнения: 630
Честно казано досега не съм, само почистване, но скоро съм решила да се поглезя Embarassed

Ще се радвам, ако някоя варненка сподели салон и процедура, от която е очарована. Аз съм се насочила към Медея, защото работят и с моята козметика

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 17:03 от kremi_s

# 11
# 12
az sam mnogo dovolna ot produktite na Erokon Laboratoriq.Tyrsq studio ili distributor na tezi produkti w rajona na Burgas ili Slyn4ev brqg

# 13
  • Мнения: 630
az sam mnogo dovolna ot produktite na Erokon Laboratoriq.Tyrsq studio ili distributor na tezi produkti w rajona na Burgas ili Slyn4ev brqg

Това са официалните вносители- Виталити. Ето тел. във Бургас     

гр. Бургас, бул. Булаир №9
тел. 056 / 840 101, 842 322, GSM: 0888 459 571  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт