ниско кръвно

  • 4 725
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 391
Лелеее, и аз за първи път чувам такова нещо... Shocked Да не е 140/80, ама тогава става високо, а не ниско??? Аз си спомням че като имах 60/90 едвам гледах, беше след припадък. А по-ниско от това направо не мога да си представя.
И нещо не схващам - имаш '40/80 и питаш какво да взимаш. Значи ли това че се чувстваш добре???  Rolling EyesЩото аз нещо не мога да си го представя, никога ли не си взимала някакви медикаменти преди да забременееш???

# 31
  • Мнения: 9 973
80 на 40 е за болница,аз с 80 на 60 бях на легло

# 32
  • Мнения: 257
как се справяте с ниското кръвно? в 13 г.с. съм и отговора на АГ е ........"пове4е кафе" Sad
И аз имах този проблем и сега си го имам! На мен лично ми се гадеше от кафето и ми казаха да хапвам задължително на закуска, пий повече течности, шоколад но не прекалявай защото после трудно се свалят килцата, магданоз, а доколкото колата и кафето възбуждат нервната система моят съвет е пази си я!  bouquet

# 33
  • Мнения: 827
И на мен ми се струва твърде ниско - особено за бременна. Консултирай се няколко лекари, според мен Hug
Успех!

# 34
  • София
  • Мнения: 23 090
В началото на бременността и аз имах същия проблем, но после с напредване на времето, кръвното ми се нормализира... Мисля, че сладки сокчета също помагат, както и шоколад! На мен кафето не ми понася и въобще не пия...

# 35
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Уведоми Мод за втората темата...

С кафе, шоколад, кока -кола...при мен.Моя близка пък прибягва до солена храна  Thinking, но и помага.

П.П. Мале, те не били две темите...Даже тая ако се заключи, няма да е лошо...

# 36
  • Мнения: 487
Със силно кафе!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 423
С кафе, кола и нещо сладичко.  Grinning

# 38
  • Мнения: 4 335
С кафе, кола и нещо сладичко.  Grinning
Peaceи сьс солени трушии Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 17 592
Айран със сол, натурален шоколад.

# 40
  • Мнения: 274
Повечко кола,шоколад,кафе Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 679
Най-здравословно за вдигане на кръвното е един скандал с любимия подправен с айран и повече солчица. Laughing
На мен доста ми помагаше, аз не можех да пия кафе или кола та само с айранчето се справях.

# 42
  • Мнения: 817
Аз кафе по принцип не пия, но като казах на моя гинеколог, че ми пада кръвното и той каза да пия кафе. Много ми беше странно, но явно не вреди толкова много на бебето, колкото си мислим ние. Иначе и натурален шоколад не ям, ама и млечния ми вдига кръвното на мен.

# 43
  • Мнения: 1 336
И аз съм с ниско кръвно, преди да забременея пиех доста кафе, но откакто съм бременна кафето нещо не ми понася ...... Не знам защо но ми става лошо - силно сърцебиене и малко ми се повръща.

# 44
  • Мнения: 4 292
И аз съм с ниско кръвно, но нито пия кола, нито ям шоколад. Дай освен с ниско кръвно да стана и прасе.  Confused Пия много течности - но не газирани - и консумирам повече ядки, но не прекалявам. Така или иначе, кръвното ми винаги е било ниско.
И на мен кафето не ми понася, с триста зора изпивам по едно на ден, а съм голяма кафеджийка по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт