Какво мислите за жените лигли?

  • 10 428
  • 211
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Според мен са глезанки, превземат се и се държат префинено.Но мисля,че мажете харесват такива жени.

Всички мъже около мен не  харесват този тип жени, а и аз си мислех, че ги харесват!  newsm78 Моя приятел не понася такова поведение!

# 16
  • Мнения: 2 388
Зависи в каква степен са лигли. Но като цяло са харесвани жени.

# 17
  • Мнения: 1 541
Мда, ако става въпрос за "тази порода" , аз също не харесвам превземките и инфантилното поведение. Смятам, че една жена (било то в пубертета или след него) трябва да е адекватна, т.е. да знае кога и къде как може и трябва да се държи. Истории с неадекватни словоблудства, придружени с обилно слюноотделяне всеки има много предполагам.
Иначе всички сме по малко лигли и кокетки и в това няма нищо лошо, даже напротив- иска се талант  Mr. Green Нали сме жени, не редници!

# 18
  • Мнения: 274
Тъкмо щях да пиша, че е редно първо г-жа Кифлата да дефинира понятието и допустимите норми и тогава да се коментира...Simple Smile
А да, може да онагледи степените на лигавене и с форумски участници.
Нали, г-жа Кифлата? Simple Smile

# 19
  • Мнения: 606
Чакам нетърпеливо да си тръгнат.

# 20
  • Мнения: 2 792
Тъкмо щях да пиша, че е редно първо г-жа Кифлата да дефинира понятието и допустимите норми и тогава да се коментира...Simple Smile
А да, може да онагледи степените на лигавене и с форумски участници.
Нали, г-жа Кифлата? Simple Smile
Аз мога да се включа за мъжете лигльовци, там има степенуване на лигавост 1С, 2С и тн.
 п.п. С-Селинджър.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 064
Каквото мисля за розовите сърчица на Св. Валентин  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 679
Незнам тези, които познавам дали се числят към лиглите, но за мен е лигаво да искаш мъжа ти винаги да е на разположение, за да те разхожда насам натам, защото видиш ли ти си гледаш детето и ти е скучно да си седиш вкъщи, както и да е насреща за всички капризи. Не мога да ги разбера тия жени, защо за нещо, което можеш ти да свършиш трябва да натискаш мъжо, да тропаш с крак за нещо, което не е станало по твое желание и да се съобразяваш само със себе си  newsm78

# 23
  • Мнения: 765
 Ако става въпрос за инфантилно поведение, което е постоянно и натрапчиво, мисля че е болест и се лекува с помощта на добър психолог, но рядко лечението се увенчава с успех.
 Като казах мъже, се сетих, че жена - лигла преглъщам, обаче мъж- мрънкало  не!

# 24
  • Мнения: X
Не винаги ги разбирам,но не ме и дразнят. Ето,аз например ставам ужасно лигава понякога,и колкото повече се дразнят от мен,толкова по-лигаво ми става.Не мога да знам защо хората се държат по определен начин,може и те да си имат причина. Има особи,лишени от всякакво чувство за хумор, на тях дори шегите им се струват лигаво нещо, не могат да разпускат изобщо,камо ли да се забавляват,е не ща такива в компанията си пък Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 978

........ обаче мъж- мрънкало  не!

Уууу това е убийствено!

За жените не знам...ако не ми се бърка на мен, ми е все тая.
Да се оправя обаче, този дето си я е прибрал. Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 649
Не винаги ги разбирам,но не ме и дразнят. Ето,аз например ставам ужасно лигава понякога,и колкото повече се дразнят от мен,толкова по-лигаво ми става.Не мога да знам защо хората се държат по определен начин,може и те да си имат причина. Има особи,лишени от всякакво чувство за хумор, на тях дори шегите им се струват лигаво нещо, не могат да разпускат изобщо,камо ли да се забавляват,е не ща такива в компанията си пък Crossing Arms

Да си призная когато тръгна малко да се лигавя и ми направят забележка и аз ставам по лигава! Но го правя само в къщи и то много рядко, както каза *MILADY*:- "Иначе всички сме по малко лигли и кокетки и в това няма нищо лошо, даже напротив- иска се талант   Нали сме жени, не редници!"

# 27
  • Мнения: 503
Лигавщината, която прелива във фамилиарност и подмазвачество ми е най- противна. Ежедневно съм свидетел на подобни отношения на работа. Иначе, кокетниченето не ме дразни чак токлова, даже си го позволявам понякога.

# 28
Аз не харесвам такива жени! То това на какво прилича тяхното? Само жена ми да ми се обади и да се залигави натискам директно червена слушалка. Няма нещо по- противно от жена- лигоч!

# 29
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 267
Къв е тоя пубер дето се обажда...

Общи условия

Активация на акаунт