Какво мислите за жените лигли?

  • 10 444
  • 211
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
Къв е тоя пубер дето се обажда...

... с лигав аватар   Laughing

# 31
# 32
# 33
  • Мнения: 2 759
                        Мисля, че са по-истинските жени.

# 34
                        Мисля, че са по-истинските жени.

 #Crazy  Crossing Arms Не е вярно!

# 35
  • софия
  • Мнения: 2 140
Познавам доста жени от този тип и се дистанцирам от тях.Не мога да ги понасям!

# 36
  • Мнения: 197
Какво е лигла? Може би за всеки е различно. Крайните състояния едва ли са приятни някому, но по малко женска лигост на подходящото място и в подходящото време нямам нищо против.
И нещо лично, забелязала съм , че когато някой се дразни от поведението ми в даден момент започвам да се държа по дразнещия начин още повече, независимо дали се лигавя, ядосвам, дразня, лъжа и т.н.

# 37
  • Мнения: 984
За мен лиглата е тази, която вечно мрънка, а не прави нищо да си подобри положението, вечно някой й е крив за нещо, глези се и се държи като дърво на неподходящи места, не нарича нещата с имената им, склонна е да нерече друга жена " кокошка, патка, гъска" само, за да угоди на моментния си емоционален срив. Е, не търпя подобни ако са наоколо и ги подминавам, защото знам, че да си лигла е личен избор.
Обобщавам, не говоря конкретно за някого.

# 38
  • София
  • Мнения: 18 679
Изхождайки от описаното от авторката - ами не ме дразнят, честно казано. В опитите си да запазя здрав разум и що годе читава нервна система, съм развила известна степен на дебилност спрямо незначителните дразнители на околната среда. С две думи - не се впечатлявам от глупости Mr. Green
Извинете, ама на вса кво ви влиза в сандвича коя как говори с майка си newsm78

# 39
  • Мнения: 871
Според мен са глезанки, превземат се и се държат префинено.Но мисля,че мажете харесват такива жени.

Всички мъже около мен не  харесват този тип жени, а и аз си мислех, че ги харесват!  newsm78 Моя приятел не понася такова поведение!

Значи сте се намерили Mr. Green
Всяка крайност е дразнеща...Иначе умереното лигавене е здравословно. Мен по ме дразни прекаленото кокетство!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако има курсове за лигли, бих ги посетила! Ще прибера сабята и ще стана руса кифла с Туарег! Пък вий ма плюйте!

# 41
Ако има курсове за лигли, бих ги посетила! Ще прибера сабята и ще стана руса кифла с Туарег! Пък вий ма плюйте!

Така така, че лигла със сабия си е опасно!

# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мисля, че лиглите си живеят живота.
Мисля си, че трябваше да наблегна на младини на други четива, а не все за пирати, воини, индианци и пр.  JoyПоредицата "Арлекин" би ми свършила чудесна работа.  bowuu Доста късно разбрах, че женските уловки в "Отнесени от вихъра" са чистата и свята истина, най-добрата рецепта. Пък аз четях, умирах от смях на женските превземки и си виках "Тия са били луди, бе." Глупица съм аз, глупица! ooooh!
П.П. Види се, Ивонска и тя е стигнала до тоз акъл.  Party

# 43
  • Мнения: 6 155
Има един тип лигли, които ме вбесяват - пръст да им покажеш и се хилят като ненормални; държат се като 3 год. дете; капризничат с повод и без повод; направо имам чувството, че всеки момент ще се размажат от лигоч  Sick



Има и едни други "лигли", които знаят как да го "правят". По-скоро кокетки, но с финес. Предполагам, че за тях Василиса е писала. На тях - евала.  Wink

# 44
  • Мнения: 871
Ако има курсове за лигли, бих ги посетила! Ще прибера сабята и ще стана руса кифла с Туарег! Пък вий ма плюйте!

Лигла ли ме наричаш  Thinking Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт