Какво мислите за жените лигли?

  • 10 429
  • 211
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
По мое наблюдение има доста жени които са брутално лигави и най-лошото, че са жени на възраст! Лигавщината приляга на пубертети или на девойки които все още не знаят къде се намират. Мъжете на тези жени как ги търпят, като те не харесват лигли/поне така казват/.
   Вие сте-кажете си мнението, ако имате и много лигава история оставете да потече и я разкажете!

Щях за забравя на какво попаднах в един форум: "според мен розовото му е малко,няма достатъчно женски теми,ще кажете иди в бгмама или някаде другаде ,ама там са лигли,как да си говоря с тях,и няма нити 1 истински мъШ"

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 16:39 от Mi6ina

# 1
  • Мнения: 2 401
Като се замисля, не познавам ни една такава. Всичките ми познати са яки мацки. А теб какво точно те дразни у лиглите? Явно си набрала на някоя, сподели.

# 2
  • Мнения: 4 784
Лигавщината приляга на пубертети или на девойки които все още не знаят къде се намират.
Не мога да общувам с такива и при възможност избягвам лигавите хора, пък било то и пубертети или неориентирани девойки, на които пък защо да им приляга?

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Дефинирай лигла.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 199
Мисля, че жените лигли са лигави  Sunglasses
А какво е лигла всъщност? Grinning

# 5
  • Мнения: 5 710
Е какво да мисля.
Ето, на мен аватара със сърчицето по-горе ми се струва твърде лигав, но жената казва, че мрази лигли.
Аз пък сигурно на някой се струвам лигла, освен това съм и капризна и затова и ми угаждат, бих казала.
Гледам да се контролирам, не изпадам в умиления, но и не съм фелдмаршал. Мисля, че и тук, както във всичко си има място и време.

# 6
  • Мнения: 1 541
Зависи до къде поставяш границата на понятието "лигла". Една жена може да е лигла за мен и съвсем нормална, весела или просто кокетна за друг. Кои "лигли" визираш ти?
А последното- коментара по него ще оставя на "Правописната полиция"  Wink

# 7
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 267
Според мен са глезанки, превземат се и се държат префинено.Но мисля,че мажете харесват такива жени.

# 8
  • Мнения: 1 329

Да.

Малко лиготия на точно определен място и по точно определено време не е навредила на никого. Ти явно имаш нещо предвид.
Но безразборното лигавене на мен ми идва в повече и не тьрпя.

# 9
  • Мнения: 649
Като се замисля, не познавам ни една такава. Всичките ми познати са яки мацки. А теб какво точно те дразни у лиглите? Явно си набрала на някоя, сподели.

Ами не, просто бях свидетел на две жени по на 35год. , едната говори с майка си все едно говори с дете на 8год., а другата след 15 мин. цунки, маймунчо, мечо и т.н му се скара, че не ял баничка, а си купил кроасан. Питам защото познавам доста лигли жени на които им говориш те се смеят кат варени тикви, не се държат сериозно.

# 10
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 267
Мисля,че колкото по-късно спрем да се лигавим,толкова по-добре. smile3534

# 11
  • Мнения: 4 784
Малко лиготия на точно определен място и по точно определено време не е навредила на никого. Ти явно имаш нещо предвид.
Но безразборното лигавене на мен ми идва в повече и не тьрпя.
Еми да, тя авторката казва брутално лигави и лигавщината, т. е. явно става дума за безразборно лигавене.

# 12
  • Мнения: 5 622
Мисля, че жените лигли са лигави  Sunglasses
А какво е лигла всъщност? Grinning

Дето и текат лигите по чужди мъже.

Ако е това, то и аз не ги обичам тия  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 649

Да.

Малко лиготия на точно определен място и по точно определено време не е навредила на никого. Ти явно имаш нещо предвид.
Но безразборното лигавене на мен ми идва в повече и не тьрпя.

жена да почне да се държи като дете да прави муцки, да говори на бебешки да подскача и т.н. Даже се дразня от това: като говорят с мъж по телефона, че не го правят женствено, а като пискливи пубертетки.

# 14
  • Мнения: 2 792
 Ами добре съм си, това мисля  Blush

Общи условия

Активация на акаунт