Слънце, разходки, кафе и море, тук във ВАРНА сме си най-добре

  • 12 569
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
записче
кой питаше за червено чадърче? Аз нали обикалях за сиво....в магазина за колички в Образов дом има на Чиполино.Но не знам колко струва Blush

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 618
...Кали, супер оформление вкара Hug

Фотошоп му е майката Wink
Между другото заглавието което момичетата избраха е твое, от миналата година, но тогава не стигнахме до него и ето сега влезе в употреба, а догодина ако правя аз още темата може и таз годишните на Дани които не се класираха, да влязат в употреба Simple Smile

А така, само фотошопа Peace
Иначе верно, че заглавието бе мое, е щом се класира, а макар и с година закъснение, е много добре. Браво, че ги пазиш Кали, страшна си бе жена Hug

# 17
  • Мнения: 535
Опааа Peace
Калинке, до вас площадката много яка се заформя, днес минах от там  Party Усещам срещи-горещи  Crazy
Моето чедо е с летния вирус  Confused Вече май е по-добре  Praynig

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Заглавието на темата е готино, нищо че е миналогодишно.  Wink и аз гласувах за него  Laughing
di_, дано детенце оздравее бързо.
Спокойна нощ от мен  Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 144
запис

# 20
  • Варна
  • Мнения: 893
запис посред нощите и от мен Peace

виж как не се сетих за Слънце-то в образцов дом ooooh! на Чиполино бяха 15-18лв чадърите ако не се лъжа...моя е такъв ама оранДжАФ   Mr. Green ( моя, моя...на детето  Joy )

Кълино моме ша ма умори тоз твоя смотания травиан   comp03 newsm66

# 21
  • Мнения: 985
добро утро  bowuu

# 22
  • Мнения: 745

Добро утро!Заповядайте по едно кафенце.Гледам днес времето е хубаво Sunglasses




# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ха, добрутрю и от мен.
Хриси, мерси за кафето Hug

# 24
  • Мнения: 109
добро утроооо...ммм страшно кафе със сладичко,както аз го обичам..мерси на Христинчето...

Калима- много ми хареса морския мотив ,дето си "вкарала" в темата- супер...много съм се затъжила за мидички,рапанчета и пясък....между пръстите....Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Добро утро! Благодаря за кафенцето   bouquet

Днес се очертава супер време, хайде по разходките  Grinning

Някои слизал ли е на плажната алея този сезон? Как е?

# 26
  • Мнения: 1 554
Добро утро Simple Smile
мерси за кафенцето Хрис Hug ей много топло на вън бе....
аа снощи като трещя спря тока за секунди и познайте на нета ми му се ....  ......аааааааа Whistling

ами на плажната алея нее лошо нов асфалт,но да не навлизаш покрай заведенията вси4ко е рушнато и мръсотияяяяяяяяяяяяяяяя до шия Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 109
ей...аз мислех да ги сваля малко да видят децата морето,но каката ще иска после рибка- демек да седнем

# 28
  • Мнения: 2 960
хе хееееееее Partyбило ви тук добре
Ами нали сте във Варна на море Joy Joy

Много готска ,раздвижена тамичка.Кефят ме мидичките и оформлението в началото.Супер -на КалиМа-десятка  hahahaпо шестобалната система!!!  bouquet

Мариелка-на мен лично много не ми допадна разходката през почивните дни на плажната ивица.Добре  е че са направили нов асфалт ,АМА УЖАСА Е, че през уикенда там става истинска магистрала Mr. GreenНаправо се бдесих - #Cussing outколи хвърчат насам-натам...в края не можеш да караш количката от паркираните коли...та изхода е да лавираш като във формула едно между летящите коли Twisted Evil

Христинчето  bouquetблагодаря за кафенцето.

di_за каква площадка нова и суперска говориш ...някъде покрай Медицинския инситут ли???Я ме светни по този въпроСССС!!!


 Hug Hug Hug

# 29
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...di_за каква площадка нова и суперска говориш ...някъде покрай Медицинския инситут ли???Я ме светни по този въпроСССС!!![/color]...

За площадката пред нас става дума, махнаха старите люлки и сега слагат нови, има пейки, оградка ще слагат, само не ми е ясно пързалка защо не сложат  newsm78, а туй пред нас е до Хеи, Ди живее на съседната улица, и това ще е най близката що годе прилична площадка, шот инак бъхрим чак до на майната си за люлки и пързалки

Общи условия

Активация на акаунт