Какво кенгуру

  • 2 418
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте мами,
дъщеря ми скоро ще стане на 2 месеца и искам да почна да я нося в кенгуру.Не съм се интересувала много от моделите и марките кенгуру.Докато бях бременна отделих внимание преди всичко на моделите колички,а сега нямам необходимото време да се ровя и чета.Затова моля за помощ-кой модел,коя марка???Цената няма значение...
Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 1 715
Имах такова: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/974
Лесно се слагаше, удобно, с твърдо гръбчи и бебето гледа към майката като малко, а после напред. Вършеше добра работа и на бебочка и харесваше. Препоръчвам Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
На Калоян кенгурото беше обикновено с твърд гръб. Но така или иначе не го носихме много, защото на 2 месеца беше 6100 гр, а на 3 - 7100 и тежеше. Grinning

# 3
  • Мнения: 622
Имаме точно това. Много е удобно и за бебо и за татито  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 255
Ползвахме Chicco Go, но виждам все повече майки да ползват слинг  Wink
Успех в избора   bouquet

# 5
  • Мнения: 11 003
Нашето е Baby Bjorn. Много съм доволна, ползвах го доста време. Peace

# 6
  • Мнения: 706
Нашето е Baby Bjorn. Много съм доволна, ползвах го доста време. Peace
Peace
http://www.babytrader.eu/shop/Babybjorn-Air-Grijs

# 7
  • Мнения: 13
Аз до 7-8 месец ползвах на Maxi Cosi, беше много удобно, но като надхвърлихме килограмите минах на слинг и също съм много доволна. Заема малко място, лесно се слага и ако бебозаспи в слинга, много лесно и удобно се прехвърля в количката, като нищо не му убива.

# 8
  • Мнения: 408
Аз не ползвах ,защото Иво тежеше за мен,а може би и модела не ми беше удобен.Беше на чиполино ,но не ми харесва по-добре не взимай такъв!

# 9
  • София
  • Мнения: 44 027
Аз ползвах и бях мн доволна от чико с 3 положения т.е. легнало, бебето към теб и бебето  с лица навън Wink

# 10
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 340
Аз ползвах и бях мн доволна от чико с 3 положения т.е. легнало, бебето към теб и бебето  с лица навън Wink

И ние бяхме с това. Добро е.

# 11
  • Мнения: 2 231
На Калоян кенгурото беше обикновено с твърд гръб. Но така или иначе не го носихме много, защото на 2 месеца беше 6100 гр, а на 3 - 7100 и тежеше. Grinning
И нашето беше обикновено. Казах на мъжо отиваш и питаш кое е наи-ефтиното. Беше взел някакво на Стеда за 15 лв. от Хиполенд. Имаше твърдо гръбче и на бебка и беше удобно, като в началото й придържах главичката. (бебето може да гледа само към майката, което мене напълно ме устройваше). За такава покупка, която ще се ползва само няколко месеца и от втреме на време, според мен няма смисъл да даваш много пари. Ако искаш марково си вземи от продавалника. Wink

# 12
# 13
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Нашето кенгуру е на Бертони. Доволна съм досега.

# 14
  • Sf
  • Мнения: 978
Имах такова: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/974
Лесно се слагаше, удобно, с твърдо гръбчи и бебето гледа към майката като малко, а после напред. Вършеше добра работа и на бебочка и харесваше. Препоръчвам Peace

Нашето е същото - много е удобно, но спарва! Сега в жегите е неизползваемо.

Общи условия

Активация на акаунт