Честита "Евровизия"

  • 2 770
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 072
Аз мисля, чи малко хора могат да оценят една песен от първо слушане. Така че, по-полека с квалификациите. Има добри песни и на този конкурс. Ако ги завъртят у нас след седмица ще са хит.

# 31
  • Мнения: 17 546
И не ми казвай,че говоря глупости,с нищо не съм те провокирала! Stop
Ей с това ме провокира:
Много ми е интересно тези,които с високият си интелект не могат да "разберат" нашата песен и я оплюват,коя от класираните бози им допадна newsm78
Поставяш своя над моя защото ти си разбрала, пък аз не съм. И на мен не ми харесва да ми говорят така, уж между другото ми казват, че съм глупачка! Stop

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Евровизия" е много смешен конкурс. Останка от миналото. А какви песни печелят! Laughing "Естрадни". И на всяка цена да има "хей, брей", обаче с фолклорни елементи, ако има балет с факли още по-добре.  hahaha Има ли изпълнител, спечелил "Евровизия" последните няколко години, който е станал звезда?  Thinking
П.П. Нашата песен е на нивото на конкурса (нищо, че няма "хей, брей").  Joy

# 33
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Нека всички участници занапред вземат малко поука за своето представяне поне от Гърция тази година тяхната представителка Каломира беше толкова жизнена толкова весела и най веч умееща да танцува ,а нашата представителка отблъскваше дори визуално с това кк беше облечена куртизанки не са необходими на такова голямо събитие преидставянето ни пред Европа

# 34
  • Мнения: 17 546
"Евровизия" е много смешен конкурс......
П.П. Нашата песен е на нивото на конкурса (нищо, че няма "хей, брей").  Joy
Къде ти е интелекта Василиса, нищо не разбираш! Joy Joy
 Hug

.... как беше облечена куртизански ....
Нямах "удоволствието" да я видя лично, но явно това е отражение от повсеместния чалга-стил на масовата част от населението.

# 35
  • Мнения: 3 268
И не ми казвай,че говоря глупости,с нищо не съм те провокирала! Stop
Ей с това ме провокира:
Много ми е интересно тези,които с високият си интелект не могат да "разберат" нашата песен и я оплюват,коя от класираните бози им допадна newsm78
Поставяш своя над моя защото ти си разбрала, пък аз не съм. И на мен не ми харесва да ми говорят така, уж между другото ми казват, че съм глупачка! Stop
Ако лично си приела думите ми,извинявай!Ядосах се,защото винаги сме готови да оплюем българското и да превъзнасяме чуждото.Такива сме си българите,дупедавци.Явно 500 години робство е оформило у нас тези качества.Слушах внимателно песните,но такава смешка като дядковците от Хърватско и онези пирати от не знам къде си,дето все едно от някой цирк ги бяха докарали,нямаха място на финала.Нашата песен беше далеч по-добра.И това си е мое мнение,без претенции за голям интелект,какъвто вие явно имате в излишък.

# 36
  • Мнения: 369
КАК МОЖАХА ТАКА ДА СЕ ИЗЛОЖАТ С ТАЗИ ПЕСЕН?
ТОЛКОВА НЕПОНЯТНА И СКУЧНА.ПЕВИЦАТА САМО ПРИКЛЕКВАШЕ С КРАКАТА СИ - ВДЪРВЕНА! Thinking

# 37
  • Мнения: 6 992
Стефани, извинявай, но това за преклонението пред чуждото е смешно.
Миналата година бях за нашите, никой друг (освен Финландия, която винаги се доближава до личния ми вкус) не ми беше направил такова впечетление. Песента беше страхотна.
Тази година е отвратителна, съжалявам. Laughing Не ми харесва и това е. Не мога да възвеличавам нещо, само защото е българско, когато въпросното нещо е....безумно като текст, за музика да не говоря, защото липсваше според мен.
И разбрах, че съм българска туркиня. Щото съм една от гласувалите за Турция. Joy  Crazy
И пак да си споделя мъката - най-мъчни ми е за литванеца.
И текст имаше, и музика, и глас.
Само както каза Василиса - балет с факли нямаше момчето и угасна. Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 1 074
Много ми е интересно тези,които с високият си интелект не могат да "разберат" нашата песен и я оплюват,коя от класираните бози им допадна newsm78

Украинката  Peace
Красива жена, ей!

# 39
  • Мнения: 3 268
Много ми е интересно тези,които с високият си интелект не могат да "разберат" нашата песен и я оплюват,коя от класираните бози им допадна newsm78

Украинката  Peace
Красива жена, ей!
Да,страхотна беше украинката!И тя,и песента бяха супер.Филип Киркоров не продуцира кой да е,а залага на сигурно.Старо куче е той.На финала аз ще гласувам за Украйна и за Люсито.

# 40
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
...аз много не разбирам , ама да кажа...
Мисля, че нашата песен трябваше да продължи, защото беше различна. Това, което не ми хареса в нея е внезапната смяна на ритъма и мацката, която сякаш беше от някакъв друг филм.
Имаше песни пълна скръб: пирати, уличните музеканти, пране, веещо се на сцената, разни бля-бля песни, за които забравяш веднага след като утихне последния им акорд.
На тоя конкурс като цяло му липсва характер май.

# 41
  • Мнения: 2 759
                         Не гледах снощи, но песента си ми харесваше... Дали няма снощното изпълнение у ютуб?

# 42
  • София
  • Мнения: 1 074
А като се сети човек, че от ЕВровизия са тръгнали АББА, направо да заплачеш над кризата в жанра.

Българската песен е боклук, това не е песен дори, а музикален продукт. Мацката пя фалшиво, безцветно и беше средностатистическо момиче, което можеш да намериш навсякъде. Можеше да е дебела и кекава, но с излъчване - по-добре щеше да е.
Нещо повече, когато резултатът от българската "Евровизия" е известен половин час по-рано от официалното приключване на вота, тогава се питаш дали платилите си са абсолютно без мозък и не се сещат изобщо, че не само те се излагат, но излагат и цялата държава?
И още нещо, имаше жестоки песни от НЕДОПУСНАТИТЕ до конкурса, така че проблемът е в корумпираното, некомпетентно, глухо, сляпо жури, което не вдява, че пари се печелят от гениални произведения повече и за по-дълго, отколкото от еднодневен боклук.

# 43
  • Мнения: 17 546
Ако лично си приела думите ми,извинявай!... И това си е мое мнение,без претенции за голям интелект,какъвто вие явно имате в излишък.
Лично ги приех! Извинена си. И не продължавай да бъдеш саркастична! Нали току що се извини!?

                         Не гледах снощи, но песента си ми харесваше... Дали няма снощното изпълнение у ютуб?
Има го!

# 44
  • Мнения: 3 268
Добре,няма. PeaceТа ще гласувате ли и за кого?

Общи условия

Активация на акаунт