Мистериозен шум

  • 7 226
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 673
  Кво стана ,бе? Изключи ли го тоя вибратор? newsm53

# 31
  • Мнения: 2 386
Ами не ми отваряш, как да го изключа?  Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 10 324
Една играчка на дъщеря ми ми изигра подобен номер - батериите се разтекли, всичко се споило и моторчето бръмчи тихичко. Докато изолирам източника на шум в камарата играчки в кошарата...зор видях.

# 33
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да не би някой да източва парното?

При нас мистериозния шум, който ме подлудяваше в продължение на няколко нощи, се оказа от това.

По едно време бях решила, че полудявам Mr. Green

А най-гадното е, че трябва едва ли не радиаторите със слушалка да ги преслушваш, за да диференцираш шума.

# 34
  • Мнения: 673
Ами не ми отваряш, как да го изключа?  Joy
Stuck Out Tongue Winking Eye Hands Clap  friendship

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Близка улична лампа.Често те се побъркват и вдигат такъв шум.

# 36
  • Мнения: 95
Чакам развръзката на случая  Mr. Green интересно ми е какво ще се окаже.

# 37
  • Мнения: 868
   Залагам на тръбите за парното.

# 38
  • Мнения: 738
Най-добре викай екзорсист Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 352
Може някой съсед да си гледа "трева" в апартамента и шумът да идва от вентилаторите, за това е постоянен.
Изобщо не се шегувам.

# 40
  • Мнения: 4 447
Забравен вибратор? Crazy

# 41
  • Мнения: 251
Нещо не и вярвам аз на тази тема, да е реална.Thinking

# 42
  • Мнения: 107
Нещо не и вярвам аз на тази тема, да е реална.Thinking

Е, какво не и е реалното?
И на мен ми се е случвало да чувам неидентифицирани шумове. Но за няколко секунди на определени интервали. Мислех си и аз, че е някаква машина или нещо забравено включено. Докато не разбрах, че всъщност е гаражната врата от първия етаж.  Crazy И така вече знам кога се прибират съседите ( и кога излизат)  Rolling Eyes

Ева, обикновено вентилаторите в баните бучат много. Или,както вече е писано, някоя кола в близост с работещ двигател. Аз така една вечер се видях в чудо. Бучи яко...Погледнах през прозореца и до нас беше паркиран един от онези големи джипове тип "Hummer".

# 43
  • Мнения: 251
Де да знам, ама  ми се  стори  пързалка. Ама сигурно греша. Случва се,хора сме...

# 44
  • Мнения: 2 386
Ама разбира се, Ева на пързалката.  Tired


Момичета, сега ще видим тази вечер какво се чува и какво не и пак ще пиша. Улична лампа няма до прозореца, трева не ми се вярва да отглеждат, ама знам ли ги..  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт