За кашите?

  • 1 761
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 257
На коя фирма кашите са най- качествени и харесвани от малките бебенца? Rolling Eyes

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 За мен Милупа са най-добрите!

# 2
  • Мнения: 140
Ние папкаме Милупа  Peace

# 3
  • Мнения: 514
Милупа и Хип! Peace Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 928
Аз също купувам на Милупа  Peace

# 5
  • Мнения: 5 940
И според мен най-вкусните са на Милупа, но има мнения, че на Нестле с пробиотици са най-добрите от гледна точка на здравословното хранене на децата.

# 6
  • Мнения: 4 111
На Нестле са хубави като вкус, но стават на бучки. На Милупа не сме пробвали, но мисля от тях да купувам в България, добри отзиви виждам.

# 7
  • Мнения: 84
humana - banan - може да е old school  но е класика и бебетата я папкат много Simple Smile

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391


 За мен Милупа са най-добрите!
и за мен-също и на Хип

# 9
  • София
  • Мнения: 15 219
И според мен най-вкусните са на Милупа, но има мнения, че на Нестле с пробиотици са най-добрите от гледна точка на здравословното хранене на децата.

Лактана също имат каши с пробиотици.  Peace

# 10
  • Мнения: 421
е милупа са мн добри, но няма голямо разнообразие.аз предпочитам да комбинирам между хип,хумана и милупа.

# 11
  • Мнения: 421
забравих да допълня,че от скоро давам и на семпер.

# 12
  • Мнения: 27 524
Милупа и Хумана  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 630
Това е и моето мнение.

# 14
  • Мнения: 6 441
Аз също съм за милупа,но зависи колко голямо е детенцето ти,защото в някой от тях има захар.  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 5 716
Всяко дете има различне вкус,но ние най-харесваме кашите на Милупа и след това тези на Нестле Алете!  Peace

# 16
  • Мнения: 2 231
И моето. Разтварят се лесно и са вкусни. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 6 950



 За мен Милупа са най-добрите!

 Peace съгласна съм

# 18
  • Мнения: 1 367
Аз съм давала само на "Слънчо" и моят син много ги харесваше.Особено банановата и "Зърнин".

# 19
  • Мнения: 493
Засега на Хип и Хумана най-много ми харесват PeaceМилупа също са много добри Peace
На Нестле стават на бучки и не съм доволна въобще Naughty

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Нестле, но Алете и Милупа, са моите фаворити.

# 21
  • Мнения: 35
Момичета, за да не пускам нова тема, реших да попитам тук, с риск малко да изместя темата. Още не съм започнала да захранвам малката, но така или иначе и този момент ще дойде, та след като поразгледах кашите в магазините се зачудих, напр. безмлечната на Хумана може ли са се смеси с кое да е АМ? И как се измерват грамовете, които трябва да се сложат? На кутията пише 45 г. На колко лъжички се равнява това и как се преценя за определената възраст какво да е съотношението, че нали всяко бебче си яде различни мл мляко?

# 22
  • Мнения: 27 524
безмлечната на Хумана може ли са се смеси с кое да е АМ? И как се измерват грамовете, които трябва да се сложат? На кутията пише 45 г. На колко лъжички се равнява това и как се преценя за определената възраст какво да е съотношението, че нали всяко бебче си яде различни мл мляко?

Може, на това вече няколко пъти е отговорено в темата  Simple Smile
Общо взето почти всички майки си правим кашите на око. Ако искаш да спазваш точните пропорции, за ориентир - една супена лъжица се равнява на 20гр.  Peace

# 23
  • Мнения: 756
ами не е хубаво да се смесвате по този начин млеката - с каквото  АМ го храниш сега , със същото готвиш и приготвяш кашите му - не знам по каква логика искате да смесвате АМ , детето ще приема 2 различни АМ , което не е хубаво , тъй като може да не му понася новото мляко и ти как ще разбереш дали не понася зеленчука или плода , с който захранваш / при зеленчуково  или плодово  млечно пюре или проблема може да идва от млякото. Не мисля че това е удачно , аз лично не бих го направила.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Милупа Peace

# 25
  • Мнения: 58
Всички каши съм давала, единствената, която хареса е на Слънчо

# 26
  • Мнения: 147
Алекс харесва само кашите на Хип и Хумана.

# 27
  • Мнения: 393
  МИЛУПААА-ябълко-морковена,ориз-царевица  chef
Нестле(готова в кутийка оризова) Sick

  Обаче и купих и на Фризокрем,а за тях не виждам никакви отзиви newsm78Преди 8-9 години,като захранвах батето оризовата им беше мнооого добра,имаше и някакви Беби и Слънчо,които той не долюбваше и сега се чудя дали още е хубава каша? а има и едни-май блевил или нещо такова-те как са?

# 28
  • Мнения: 814
Определено кашите Lactana с пробиотици.
При нас се получи следната супер странна ситуация - когато беше малък и му беше време да яде каши, синът ми почти не ги удостои с внимание (и получаваше киселини от тях). Така и не го храних с каши. Наскоро видях, че Lactana са пуснали каши (2 от тях са млечни и са с пробиотици) и реших да го пробвам, въпреки че сме над 2 г. Идеята ми беше, понежеж още пие АМ Lactana веднъж на ден, да мога по този начин да увелича дневната доза пробиотици. И ги прояде!!! Естествено давам му ги понякога вместо десерт или към някоя от закуските. Особено банановата е супер вкусна  Peace   

# 29
  • София
  • Мнения: 1 423
Малкият хапва с удоволствие Милупа, Хип и Хумана  Peace

# 30
  • Мнения: 1 165
Моите момчета хапват сега кашата на Фризокрем /защото пият Фризолак/ с озир и царевица, млечна и без глутен. Харесват я много, но я пият от шише. Не става и не става гъста, и това си е.
Каква друга да им дам за разнообразие, вече може да е с глутен. Толкова ли са лоши тези на Слънчо. Как е Хумана-та?

# 31
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Моето дете е фен на кашите на ХИП.

# 32
  • Мнения: 2 231
Моите момчета хапват сега кашата на Фризокрем /защото пият Фризолак/ с озир и царевица, млечна и без глутен. Харесват я много, но я пият от шише. Не става и не става гъста, и това си е.
Каква друга да им дам за разнообразие, вече може да е с глутен. Толкова ли са лоши тези на Слънчо. Как е Хумана-та?

И аз преди купувах Фризокрем. И съм почти убедена, че тази с ориз и царевица е безмлечна. А за да се сгъсти, просто трябва да слагаш повече. Банановата на хумана е страхотна, както и бисквитената.

# 33
  • Мнения: 3 312
Дори харесва всякакви каши  Hug и на Милупа и на Слънчо и на Хип  Peace 

# 34
  • Мнения: 116
Аз давам Хип, Фризокрем и Милупа. Хапва ги всички, но на Фризокрем нещо не се справям с бучките  newsm78 Купила съм и на Нестле, но още не съм давала. Единствено като че ли не и хареса една ябълкова, безмлечна каша на Хумана.

# 35
  • Мнения: 1 049
Милупа  Peace ... но все пак няма значение кои са по-добри, а кои ще се усладят на детето.  Wink

# 36
  • Мнения: 1 165
Моите момчета хапват сега кашата на Фризокрем /защото пият Фризолак/ с озир и царевица, млечна и без глутен. Харесват я много, но я пият от шише. Не става и не става гъста, и това си е.
Каква друга да им дам за разнообразие, вече може да е с глутен. Толкова ли са лоши тези на Слънчо. Как е Хумана-та?

И аз преди купувах Фризокрем. И съм почти убедена, че тази с ориз и царевица е безмлечна. А за да се сгъсти, просто трябва да слагаш повече. Банановата на хумана е страхотна, както и бисквитената.

Благодаря на всички за отговорите.  Hug Ще пробвам на Хумана-бисквитената и банановата засега. Иначе 100% тази на Фризокрем, която ядат близнаците - ориз и царевица е млечна.  Peace

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Определено кашите Lactana с пробиотици.
При нас се получи следната супер странна ситуация - когато беше малък и му беше време да яде каши, синът ми почти не ги удостои с внимание (и получаваше киселини от тях). Така и не го храних с каши. Наскоро видях, че Lactana са пуснали каши (2 от тях са млечни и са с пробиотици) и реших да го пробвам, въпреки че сме над 2 г. Идеята ми беше, понежеж още пие АМ Lactana веднъж на ден, да мога по този начин да увелича дневната доза пробиотици. И ги прояде!!! Естествено давам му ги понякога вместо десерт или към някоя от закуските. Особено банановата е супер вкусна  Peace   

Скоро ще започваме и ние с кашите,добре че Лактаната имат каши.Надявам се да ги хареса и бебо все пак сме на това АМ.Ама батко му не хареса нито една хубава каша ядеше само 3 вида каши на Слънчо.Дори и банановата на Хумана. Embarassed
А дали Лактана имат оризова,че мисля първо с нея да започна? newsm78

# 38
нестле wellbeeng  e можеби най - качственната серия каши на пазара и това че ставали на бучки е от това че рябва да се правят бавно търпеливо и по рецептат на кутията ......поздрави

# 39
  • Мнения: 421
четох,но никой не е споменал кашите на семпер/така мисля бяха/,някакви отзиви,никой ли не е ползвал?то и малкия харесва на милупа- но нали трябва разнообразие.като кажете "ние само милупа ядем"и ми е странно.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз съм доволна от Фризокрем. Peace

Общи условия

Активация на акаунт