за бельото на кърмещите мами

  • 1 857
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
моля, споделете, ако знаете или имате опит, дали сутиените с твърда чашка може да се отразят зле на кърменето - в смисъл, дали няма да ми намалее кърмата от по-силното притискане или да се получат някакви проблеми с гърдите. само да кажа, че кърмя вече девет месеца и през това време съм носила обикновени сутиени или такива за кърмене, но по принцип се чувствам по-добре с твърдите чашки, особено през лятото   Blush

# 1
  • Мнения: 391
Мисля че не е препоръчително. Не съм виждала твърди сутиени за кърмачки; от това си правя и извода.  Моите бяха от стегнат плат но не чак с твърди чашки.  Мисля че не е много добре да те притиискат...Гърдите се стягат по-скоро когато искаш да спреш да кърмиш, т.е. така се е правило едно време...

# 2
  • Мнения: 3 929
Не са препоръчителни. Особено, ако имат и банели. На мен лично ми беше много дискомфортно с тях, защото някакси ми стискаха гърдите и понякога се получаваха втвърдявания.

# 3
  • Мнения: 864
Аз нямам,и не съм имала никакви проблеми с такъв сутиен,но за всеки е различно.
Кърмим се все още.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 504
Принципно не се препоръчват...бях на мамолог и тя като ме видя доста остро реагира как кърмачка носи сутиен с банел. Истината е, че няколко пъти ми ставаха бучки от притискането, особено като нося бебка на ръце и притискането е още по-голямо....но това беше когато гърдите ми се пълнеха доста повече....сега нямам проблеми, кърмата ми е супер регулирана и пак си нося такива сутиени, просто са ми по удобни...

# 5
  • Мнения: 875
ще ти кажа какви сутиени нося аз: с триъгълна чашка (тип бански), подплатени, без банели. стоят много добре и не притискат излишно гърдите. освен това са много удобни за кърмене. нещо такова:

# 6
  • Мнения: 272
Трябва ли да се купи специален сутиен или с обикновен може?

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз лично нося с твърди чашки, а още си кърмя. Но се средна твърдост, не прекалено подплатени.

# 8
  • Мнения: 11 003
Винаги съм носила твърди, подплатени сутиени с банели. Имам и 2 неподплатени, но и те са с банели. Все още кърмя и не съм имала никакви проблеми с гърдите или количеството кърма.

# 9
  • Мнения: 585
Индивидуално е при мен всяко слагане на по-стегнат сутиен/ без банел при все/ води до бучка няколко часа по-късно

# 10
  • Мнения: 3 423
Освен обикновените има и необикновени
сутиени за кърмачки, че даже някои и секси.
Потърси и не се подпирай с твърда чашка.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Освен обикновените има и необикновени
сутиени за кърмачки, че даже някои и секси.
Потърси и не се подпирай с твърда чашка.
съгласна съм Peace

# 12
  • Мнения: 1 691
Трябва ли да се купи специален сутиен или с обикновен може?
Аз така и не си купих сутиен за кърмачки. Но да си призная Embarassed първите 7-8 месеца след като родих, слагах сутиен само от дъжд на вятър (веднъж на 1-2 месеца). Без нищо, което да ти стяга, е много по-приятно Mr. Green

# 13
  • Мнения: 568
Аз получавах запушвания от стегнат сутиен и спане по корем, но в началните месеци, когато кърмата е много.

# 14
  • Мнения: 875
Освен обикновените има и необикновени
сутиени за кърмачки, че даже някои и секси.
Потърси и не се подпирай с твърда чашка.

така е, ако има какво да сложиш в тях  Wink

Общи условия

Активация на акаунт