Орифлейм

  • 3 632
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 468
Абсолютно така е! Grinning
Мерси! И на тебе! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 323
От мен за бронзовата пудра на прах - аз лично много я харесвам и често я ползвам, когато правя гримове....вярно е, че за по-летен тен, но ако ти се експериментира-става и в съчетание с по-студени сенки например. не е за цялото лице, само скули, очи, ключици... : Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 9 468
Казваш само, когато гримираш. А за себе си? Ползваш ли такава?
Да, сега си спомням, като спомена, че тогава на онази презентация и мен ме беше мацнала малко с такава пудричка. ooooh!

Аз ако си взема такава смятам да я ползвам точно за руж, и малко като сенки. Simple Smile А бе и аз нямам точно идеята, но ми се ще да си я имам.

А иначе с какви цветове сенки ще ме посъветваш да я нося? newsm78

# 33
  • Мнения: 2 323
Казваш само, когато гримираш. А за себе си? Ползваш ли такава?
Да, сега си спомням, като спомена, че тогава на онази презентация и мен ме беше мацнала малко с такава пудричка. ooooh!

Аз ако си взема такава смятам да я ползвам точно за руж, и малко като сенки. Simple Smile А бе и аз нямам точно идеята, но ми се ще да си я имам.

А иначе с какви цветове сенки ще ме посъветваш да я нося? newsm78
Ами и аз я ползвам естествено Laughing, но когато имам тен...иначе не ми е много добре, или пък трябва да сложа по-малко. На теб ще ти е добре с светло божово или бяло....може и с розово-интересно стои...всъщност не помня какво точно ти бях сложила на теб, карам по спомени Laughing  Може и с нещо от златистата гама...

# 34
  • София
  • Мнения: 9 468
10x! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 323
хехе за нищо, ако си нямаш консултант да ти дам координати, че аз по-рядко ходя и най-често поръчвам през интернет?

# 36
  • Мнения: 35 961
хехе за нищо, ако си нямаш консултант да ти дам координати, че аз по-рядко ходя и най-често поръчвам през интернет?

у дома ли ги доставят или пак се ходи до офиса? преди не ме интересуваше, но сега май няма да мога да ходя  smile3511
и каква е таксата за тази услуга?

# 37
  • София
  • Мнения: 9 468
хехе за нищо, ако си нямаш консултант да ти дам координати, че аз по-рядко ходя и най-често поръчвам през интернет?
Мерси, имам една приятелка, живее в съседният вход.

# 38
  • Мнения: 2 323
хехе за нищо, ако си нямаш консултант да ти дам координати, че аз по-рядко ходя и най-често поръчвам през интернет?

у дома ли ги доставят или пак се ходи до офиса? преди не ме интересуваше, но сега май няма да мога да ходя  smile3511
и каква е таксата за тази услуга?
може с куриер!

# 39
# 40
  • Мнения: 2 596
Да кажа и аз за Орифлейма. Ползвам техните спирали, червила и парфюми. От години съм си харесала едно червило и все него си харесвам. А също и лаковете им са хубави.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 828
Наистина лаковете им са много по-добри и трайни от Ейвънските.
Аз лично много харесвам серията за нокти - заздравителя и гела за премахване на кожички. В майския каталог са променени и съм си ги поръчала, но още не са ми ги донесли. Дано да са със същото качество. Някой пробва ли ги вече?

Общи условия

Активация на акаунт