ЛЮЛИНСКИТЕ Мами са вечно засмяни :)

  • 24 397
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 186
MianaNia Спирката  на  тролей 7 е  точно на  2 мин  от площадката,спира,пресичаш улицата и зад  блока  се намира  площадката,
а  става  въпрос  за спирката преди 12 та  поликлиника

# 31
  • София
  • Мнения: 2 019
viky_v, честито бебче! Желая и на двете много здраве и щастливи мигове!
Има ли някоя мама с по-голямо момиченце, на 3-4 години? На моята вече не й се играе в пясъчниците, а си търси компания за игра. Ние сме в 6-ти, близо до кооперативния.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 530
Честито бебе на viky- v, да ресте здраво и усмихнато дете и само усмивки да носи на мама и тате   bouquet.
Тъй като не видях тази тема пуснах нова, надявам се да я изтрият модераторите.
Копнах от другата тема мнението си за Щуроландия.

Аз искам да споделя как премина РД на сина ми в Щуроландия. Ужасно. Не се лъжете да ходите та
- залата за игра на децата е без климатик и вътре беше много горещо, задушно и т.н.
Второ- по предварителна уговорка куверта на дете включваше: две аниматорки, които да забавляват децата с игри и т.н.,рисуване на лице. Нямаше такова нещо. Имаше едно девойче, което явно след училище заработва там. Ако майка ми не седеше при децата да ги контролира и забавлява щяха да са без надзор.
Като цяло изобщо не съм доволна и няма да повторя там.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 437
Мацки коя е темичката ни ????? Къде да пиша, че имам питане за ОДЗ Praynig Praynig Praynig

# 34
  • Мнения: 181
Мацки коя е темичката ни ????? Къде да пиша, че имам питане за ОДЗ Praynig Praynig Praynig
Питай да видим дали ще можем да помогнем

# 35
  • Мнения: 1 931
Какво става с градините? Маринка е 3-та в списъка с чакащите и за 1-во желание и там са най- голями шансове, за другите сме по- назад. Не знам какво ще става.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 437
Мацки коя е темичката ни ????? Къде да пиша, че имам питане за ОДЗ Praynig Praynig Praynig
Питай да видим дали ще можем да помогнем

Ще питам! Митко е приет в 35 ОДЗ "Щастливо детство" във ІІ-ри м.р, където ни е ІV-то желание и честно казано нямам никакво инфо за него. Малко наслуки го посочих, а те взеха че го приеха. Днес ходих дотам говорих със старшата сестра вкара ме вътре показа ми помещението за децата ясла 2. Всичко е ок - чисто, ремонтирано, приветливо. Но моля ви дайте ми информация от извора за това ОДЗ. Някой посещавал ли го е? Доволни ли сте? Въобще всичко, защото вероятно там ще останеме!

Бифана много тъпо е станало с РД и аз два пъти ходя до Щуроландия и два пъти е затворено!

И да не забравя честито бебче на Вики!!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 980
Мама Мони, имам една съседка, чиято дъщеричка е в 35 ОДЗ и тя е много доволна. Каза, че я била записала първо в 32 ОДЗ, което е розовата в ІІІ м.р., дето ни е на 100 метра от нас, но не била доволна, по-специално от персонала и я прехвърлила там. А то е доста по-далечко. За съжеление други отзиви и инфо нямам.
Аз също имам питане, то се повтаря от предходната тема, но се надявам да се включат и други мами, освен мама Саша, която ми отговори преди. Та аз търся отзиви за 55 ОДЗ, в ІV м.р. Нас там ни приеха и се чудя дали да я записвам или да чакам второ класиране за първо желание, но сме резерва № 4 там. От инфото в сайта разбрах, че ти се пази мястото за две класирания, т.е. не е задължително да запишеш на първото, така ли е?

# 38
  • Мнения: 181
Мама Мони, на една приятелка и двете деца бяха там, малкият е още. Страшно е доволна от градината и от госпожите. Успех!

# 39
  • София
  • Мнения: 186
Мерси за пожеланията  ви Simple Smile
ние  сме  много добре,разхожда  ме  се вече по 2-3 часа на  ден,
даже  сега  чакаме  да спре  дъжда  и д а излеземе,
имаше  ли мами от  9 ти  или 10 ти МР

# 40
  • София
  • Мнения: 2 437
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ДЕЦА!!!

Момичета благодаря ви за отговорите Hug Hug HugУспокоиХ се! Конкретно за 55 ОДЗ нямам отзиви от мами по градинките, но четох много хубави отзиви за нея тук във форума!

# 41
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Здравейте!

viky_v  аз съм от 10м.р. и ,понякога ходя на тази площадка за която говориш.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 437
STASII кандидатствали ли сте за ясла? Ако да какво стана?
И защо ни няма списъчето отпред newsm78

# 43
  • Мнения: 2 722
viky_v, честито бебче.

мама МОНИ, чувала съм добри отзиви за тази градина.

bifana, аз за това се спрях на варианта клоун в детската градина и след това у дома баби и дядовци + приятелче от блока. И до сега родители ме спират да ми благодарят за купона който е станал и да ми разказват за това колко са били въудошевени децата. Ама аз брах три тона ядове, докато получа всички разрешения.

Да се похваля - всичките ми притеснения по повод записването на малчо за ясла са били напразни - наесен ще оглася с ревовете си градината  Joy



# 44
  • София
  • Мнения: 518
Здравейте мами Hug Има ли някоя мама с по-голямо детенце-на 8-9-10 годинки или пък ако познавате някоя мама с момиченце на тази възраст,майка ми и малката ми сестра отскоро живеят при нас и тя си търси компания за игра,че й е много скучно сама,а не познава никой Tired Ние сме в пети район и ако има някой дори от околните райони,нека пише,моля ви Praynig
 bouquet

Общи условия

Активация на акаунт