Дайте ми идея за подарък-изненада за сватба

  • 10 710
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 365
Здравейте, нужна ми е идея за подарък за сватбата на една близка приятелка. Обаче! имам проблем. Не трябва да е нищо материално, защото не желае подаръци, а и няма да живее в България - т.е. няма как да си го вземе с нея, да не са пари, защото и това не иска... да не е цвете /букет/, защото не обича откъснати цветя... Само за инфо за това що за странна птичка е момата ще кажа, че сватбата ще е на поляна тип... метълска сбирка или кой знае точно как си я представя.
Имайки предвид всичките й изисквания мозъкът ми не ражда идея каква изненада можем да й спретнем, за да се зарадва и да не е нищо материално... освен да й поканя софийската опера да й изтанцува нещо друго не се сещам... или някоя рок група да й платиме да дойде... знам ли.
Дайте ми някакви идеи, моля:) а после ще полазвам сники, зщаото определено ще си заслужава да се види сватбата на поляна:))) Hug

# 1
  • Мнения: 251
Искам много да помогна, но това се оказа задачка с повишена трудност. Thinking Ако се сетя за нещо, ще се върна да ти дам идейка. За сега главата ми е празна...

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Екскурзия , билети за концерт който да бъде там където ще живее ,това е от прима виста

# 3
  • София
  • Мнения: 365
Ще живеят в Канада... за билетите за концерт и аз си помислих, но ми се иска да е нещо, което да се случи по времето на сватбата... наистина задачка с повишена трудност Whistling

# 4
  • Мнения: 3 376
Аз се сещам за тези СПА глезотийки за които все говорят във форума.Предполагам,че няма да исе отрази никак зле-на нея и половинката.

# 5
  • Мнения: 251
Идеята на EASpirit за СПА глезотийки наистина е  интересен и специален подарък. И аз сега си го мислех..

# 6
  • Мнения: 1 294

Аз пък си мисля че вече си го измислила Laughing
Идеята ти да извикате рок група е повече от добра Peace
Страхотна сватба ще се получи!

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
БГ- радио постоянно рекламират ,че могат по поводи да се свързваме с тях и те да ни пращат певци да ни пеят - само цената може да е солена...

# 8
  • София
  • Мнения: 365
СПА отпада, не защото идеята не е повече от добра, а защото хората не са... подходящи, да кажем:) метъл на СПА Rolling Eyes
но за идеята на бг-радио не съм чула... пак по обясними причини. Хубаво звучи, ще се разтърся в нета да видя какво предлагат... мерси:) ама не спирайте да мислите, че е то и време почти няма смао 1 месец

# 9
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
вземи им някакви готик-амулети

може и един кек с бира да го пиете на поляната, с някакво весело, саркастично пожелание, че в Канада алкохолът е скъп  Wink

спа във вана с бира - няма как да не им допадне. замъкни някой надуваем басейн на поляната и го напълни с бира Joy

бях видяла един сребърен пръстен, който е и слънчев часовник - супер бих се зарадвала на такъв подарък, ама незнам къде ще намериш.... аз този дето го видях беше много скъп и не беше в Бг.

толкова щуротии могат да се измислят Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 365
хихих, мерси много за идеята,asyalein:)
бира... да... но да занеш откъде мога да го намеря кека? Извиянвам се, но не ми се е налаголо да търся и идея си нямам къде да го направя.

И бтв, аз точно щуротии очаквам да ми подскажете, то се е видяло, че "нормален" подарък няма да е:)))

# 11
  • София
  • Мнения: 365
да си запиша идейките, които ми хрумват, защото ще ги забравя...
тениски с някакви послания за сватбата;
менчето с бляото и червено цвете /за първото дете/ - булката сама ми го поръча;
иска сватбен букет от... слънчоглед;
шъ са побъркам... такива са кукувици, че вече започвам да се ослушвам за някоя кукувица в клетка да им подаря:)))
тортата ще прилича на конзола за игра Whistling
фотосесия с ретро или аниме моменти... зависи какво измисля..........
въртящи огън, има такива групи

изкълчих си мозга вече!


Последна редакция: сб, 24 май 2008, 14:51 от Abigail

# 12
  • Мнения: 11 747
направете и (поръчайте) букет от магарешки бодили. Става оригинално и красиво, ако го прави професионалист.

Ако са фенове на екстремните занимания, подарете им полет с делта планер, скок с парашут, скок с бънджи, полет със свръх лек самолет, офф роуд с джип в Родопите или с АТВ, рафтинг (точно май-юни е сезона по Струма, мисля  Thinking )

сетих се и за уикенд на Созопол ли беше... с курсове за дайвинг.

# 13
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
хихих, мерси много за идеята,asyalein:)
бира... да... но да занеш откъде мога да го намеря кека? Извиянвам се, но не ми се е налаголо да търся и идея си нямам къде да го направя.


питай в някой бар или заведение където има наливна бира.
ама ще ти трябва и наливачката, т.е. само кек не става... Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Говори с родителите на младоженците, събери снимки - бебешки, детски, от запознанството им, та до сега, сканирай ги и направи "филмче" като презентация на пауърпойнт, на фона на някоя яка метъл-балада или просто някое по-леко рокаджийско парче и им я прожектирайте там, на поляната. Ток ще вземете от някоя кола. Не знам колко е приложимо практически на открито, но съм го виждала на една сватба и трябва да ти кажа, че нямаше човек, който да не реве - много яко беше Peace

Общи условия

Активация на акаунт