Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7

  • 25 057
  • 360
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 770
Честито на мама Оле! Живи и здрави дечица!

# 31
  • Мнения: 1 895
Честити рожби на Оле! Много щастливи мигове със семейството  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 517
Честито   bouquet С радост и благослов...

# 33
  • София
  • Мнения: 80
Честито ма мама Оле! Да са им живи и здрави рожбите! newsm44 newsm68 smile3501

# 34
  • Мнения: 152
Честито на мама Оле!!! Да са и здрави бебчетата и много послушни! Hug Hug Hug
И колкото повече чета, толкова повече се шашкам... Crazy , че и моя ред наближава! Много ме е страх, момичета!  Praynig Вие какбяхте?

# 35
  • Мнения: 431
Честити рожби на мама Оле!

# 36
  • София
  • Мнения: 3 414
Честито на мама Оле  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 895
И колкото повече чета, толкова повече се шашкам... Crazy , че и моя ред наближава! Много ме е страх, момичета!  Praynig Вие какбяхте?

Всички се притесняват и едновременно с това се вълнуват. Всичко ще е наред Laughing После ще си спомняш само веселите моменти и ще ти е мило за бременния период. 

# 38
  • Мнения: 291
честита радост на мама оле!!!

Илиянче няма нищо страшно мила ,стискам ти палци .знаеш че и аз бях много шашната хем съм и раждала преди ,но пък всичко мина чудесно.желая на всички успех и здрави бебчета на финала Hug

# 39
  • Мнения: 152
Благодаря ви за успокоението, момичета!  Hug Много сте мили! Вече съм на режим с лежане основно и се старая да изкарам още поне 2 седмици!  Crazy
Джини_селена ми се губи нещо от няколко дни!  newsm78 Пиши, ако четеш!  Hug

# 40
  • Мнения: 306
Аз режима с лежането го зарязах тотално. Нали влязох в 34  седмица и се поуспокоих. Разкарах бабите /майка ми и свекърва ми/ дето ми се пречкаха /помагаха/  Mr. Green и общо взето си въртя сама домакинската работа. Страшно ме стяга шкембака, като постоя повече време права и тогава си полягвам за малко, но общо взето вече съм в движение. Тежат ми много бебките, ама дано си растат още малко. Иначе килограмите ми нещо много бързо взеха да се вдигат, уж внимавам какво ям Embarassed Ама дано да е заради бебките!
Да се похваля, имаме си вече количка и креватчета. Любимият още не ги е сглобил, ама поне си ги избрахме вече и ги купихме.
Имам въпрос за протекторите за матраче. Те не запарват ли бебето? Продавачката ми обясняваше как били от дишаща материя, ама това отдолу ми се видя много найлоноподобно. Не е ли по-добре, вместо протектор да му сложа една пикливка на бебето под дупето newsm78

6milianka, и аз те следя из форума, че нали заедно вървим... ще видим кой пръв ще е на финала Grinning Иначе и аз вече хем нямам търпение, хем ме е страх. Ти реши ли вече дали ще бъдеш секцио или нормално. Защото аз още не знам.

Мама Оле, дали е родила нормално или секцио? И колко са големи бебоците?

Да са живи и здрави рожбите на мама Оле!!! newsm04 Да растат весели и послушни бебоци! newsm51 Чакаме я да сподели за раждането.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 711
Честито на мама Оле!   bouquet Да са й живи и здрави бебчетата и много да я радват!

djini_selena, ние сме с протектори за матраци и не съм забелязала да запарват. Те отгоре са с хавлиен плат. Като цяло обаче е имало полза от тях само 2-3 пъти и то при момченцето, защото на него много му пропускаха пелените като беше малък, а Лора основно като повръщаше. Аз съм доволна Simple Smile

# 42
  • Мнения: 152
Джини, браво на теб!  Grinning Разшетала си се значи, а аз се сетих сега да лежа!  hahaha За килограмите не се шашкай, и аз качвам, вече са общо 23 , но ми се струва ,че ужасно много задържам вода и за това така се получава. Подпухнала съм цялата, даже и лицето, а за краката да не говорим! Иначе мога да се похваля, че ми казват, че в гръб даже не ми личало да съм бременна!  Joy
Леко брененеене на всички очакващи и целувки на всички вече родени малки бебчовци!  Hug

# 43
  • Разград
  • Мнения: 518
За килограмите не се шашкай, и аз качвам, вече са общо 23 , но ми се струва ,че ужасно много задържам вода и за това така се получава. Подпухнала съм цялата, даже и лицето, а за краката да не говорим! Иначе мога да се похваля, че ми казват, че в гръб даже не ми личало да съм бременна!  Joy
Този пост все едно аз съм го писала  Wink.
Килограмите ми са +25  Embarassed, а за задържането на вода просто не ми се говори. Взех да се чудя как ще отида до болницата на 01.06, нямам обувки/чехли в които да ми влизат краката  Sick Много ми е жега на мен постоянно, при вас така ли е?

Джини, на каква количка се спряхте(чисто любопитство)? Аз нали съм тук във Варна и ако има някъде в наличност може да се завъртя да видя (че то в нашият град една количка за близнаци няма Crossing Arms)

ЧЕСТИТО НА МАМА ОЛЕ, ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ДУШИЧКИ И МНОГО ДА РАДВАТ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!!! stork-boy stork-girl

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 17:00 от zornica_t

# 44
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ И ОТ МЕН! Много се радвам на хубавите новини. Да са ви живи и здрави бебоците. На мама Велизария - скорошно гушкане с мъниците!
Ами аз чак днес влизам във форума. Да се похваля - на ФМ всичко мина добре, всичко при бебетата се развива чудесно, което много ме успокои, но пък този път ми казаха, че пола и на двете е женски. Така че едното се оказа "мъжко" момиче Laughing  Аз обаче все още се съмнявам, но каквото сабя покаже... Thinking
До скоро момичета и само хубави новини!!!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт