Какъв е тоя вибратор?

  • 10 275
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
В "Борекс" на бул. България има такова нещо \на същия принцип\. Пробвах го, не съм очарована.

# 16
  • Мнения: 3 294
поредният рекламен трик  newsm78
и аз съм на това мнение   Peace

# 17
# 18
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Ох, помислих си, че си споделяте интимните принадлежности, а то ставало върпос за power plate  ooooh! hahaha

# 19
  • Мнения: 1 447
Ох, помислих си, че си споделяте интимните принадлежности, а то ставало върпос за power plate  ooooh! hahaha
Отначало и аз за това си помислих. Embarassed

# 20
  • Мнения: 2 448
Като знам другите масажни за целулит колко са "ефективни", това ще е същата безумна рекламна глупост.
Особено с това, че бил любимия уред на Мадона - добре , че с това си го поддържа тялото, милата.  hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Като знам другите масажни за целулит колко са "ефективни", това ще е същата безумна рекламна глупост.
Особено с това, че бил любимия уред на Мадона - добре , че с това си го поддържа тялото, милата.  hahaha


Да бе  Crazy

На мен пък power plate ми звучи като един тиган-котлон от близкото минало, рекламиран в Телешоп - Home plate  ooooh!  hahaha

# 22
  • Мнения: 71
ето още едно място в софия където го има този уред, че дори за юни има и промоция
http://www.dermaellite-bg.com/

# 23
  • Мнения: 5 710
В списание Ева пишеше, че е е любимият фитнес уред на Мадона.  Grinning

Прочетох някъде, че в Бг тренировката с него е 35 лв.  Whistling

И аз го четох това.
Тук ( Италия) е много модерен този уред. Замислила съм се да го имам, но така, само с подрусване едва ли ще има ефект, сигурна съм, че има уловка някъде  Laughing

# 24
  • Мнения: 957
На мен ми звучи логично..защото главното на тичането е подрусването...според мен този уред не натоварва толкова ставите.

# 25
  • Мнения: 1 885
Майка ми разправяше че струвало към 1500лв.

# 26
  • Мнения: 7 474
Гледах предаването, не мога да повярвам, че можеш да направиш плочки от това  Thinking

# 27
  • Мнения: 630
Ох, помислих си, че си споделяте интимните принадлежности, а то ставало върпос за power plate  ooooh! hahaha
Отначало и аз за това си помислих. Embarassed
Laughing и аз.
А за уреда... newsm78, нямам му много вяра. Пък и 35 лв за еднократна тренировка, то с една няма да стане. Я по добре една диетка, малко Кларинол и серия антицелулитни масажи и ще станат чудеса.

# 28
  • Мнения: 2 448
На мен ми звучи логично..защото главното на тичането е подрусването...според мен този уред не натоварва толкова ставите.
Стига бе, а аз си мислех, че главното в тичането е изразходването на мнооооооого енегрия и че си е направо тежък физически труд, а то било само подрусване.  Mr. Green Rolling Eyes
Уред, който хаби енегрия и не натоварва ставите е нещо такова:

# 29
  • Мнения: 2 401
Ох, помислих си, че си споделяте интимните принадлежности, а то ставало върпос за power plate  ooooh! hahaha

Ами аз това си и мислех, когато пишех заглавието.. smile3532
Малко неестествено обаче ми се види  охкането на младежа, възможно ли е да е толкова натоварващо?

Общи условия

Активация на акаунт