Каква вода за А.М. докато сме на море?

  • 1 591
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 672
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158586.0

Ето тук Д-р Слънчева е разяснила основното относно водата. Моят съвет е да я послушаш. Само ще добавя нещо за тези, които се чудят защо децата, които са родени по морето пият вода от чешмата и нищо не им става. Бактериите, в местната чешмяна вода са различни от тези, които виреят във водата по морето. Децата и възрастните свикват да се борят с тях, но отивайки на друго място те вече не са същите. Ето защо трябва да се внимава. По същия начин децата, родени по морето могат да получат стомашно разстройство от водата в с. Долно Нанагорнище например.

Приятна почивка ти желая Hug

# 16
  • Мнения: 4 111
Давах Девин изворна с розов етикет още като беше на един месец детето ми, затопляш и нямаш грижи. Дори и да заври в каната за няколко секунди не е проблем, но няма нужда.

# 17
  • Мнения: 1 428
Аз правя АМ само с Девин изворна.

# 18
  • Мнения: 1 477
АМ правя с розова вода Девин.Само загрявам.Няма смисъл да преваряваш изворна вода.

# 19
  • Мнения: 1 447
Розов Девин - само затопляш, без да преваряваш. В никакъв случай не давай чешмяна, че ще докараш страхотно разстройство на бебето. Изобщо купувайте си бутилирана вода, не пийте чешмяна.

И аз давам розов Девин и то от преди 3 месеца.

# 20
  • София
  • Мнения: 604
розов Девин много ясно-къв ти е проблема, водата е страхотна  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 734
zorimimi вероятно е имала предвид,че изворната вода също има известна,макар и слаба минерализация.При преваряването минералите се концентрират и водата наистина заприличва повече на минерална по състава си.Не че автоматично се превръща в минерална...
Аз лично бих ползвала бутилирана изворна вода,категорично без да я преварявам.Като знам това ново строителство по курортите и кошмарната им канализация,навсякъде е бъкано със септични ями и какво ли не...Не се знае дали водоизточниците не са замърсени отнякъде...

# 22
  • Мнения: 3 804
Розов Девин - само затопляш, без да преваряваш. В никакъв случай не давай чешмяна, че ще докараш страхотно разстройство на бебето. Изобщо купувайте си бутилирана вода, не пийте чешмяна.

ние пътуваме по 2000 кг  и преди си носих само изворна вода -понеже как да се преварявам вода по пътя,а и ли4ната каза 4е още като се роди Даяна 4е няма защо да се преварява вода от 4ешамата така 4е от бебе е на изворна

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз си носих каната и преварявах Peace

# 24
  • Мнения: 391

[/quote]
ние пътуваме по 2000 кг  и преди си носих само изворна вода -понеже как да се преварявам вода по пътя,а и ли4ната каза 4е още като се роди Даяна 4е няма защо да се преварява вода от 4ешамата така 4е от бебе е на изворна
[/quote]

И аз съм само на бутилирана слабо минерализирана за кърмачета откакто е на АМ. Затоплям едвам едвам, колкото да не е студена водата.

# 25
  • Мнения: 6 441
АМ правя с розова вода Девин.Само загрявам.Няма смисъл да преваряваш изворна вода.
Съгласна  Peace Минерализацията при варене се увеличава  Peace една туба от 7 литра и нямаш грижи  Peace

# 26
  • Мнения: 999
Мерси много  bouquet
Взимам си розов Девин и с него ще приготвям.

# 27
  • Мнения: 27 524
Която и да била изворна. Без преваряване.  Peace
Не се втелясвайте толкова, де  ooooh! Grinning

# 28
  • Мнения: 2 015
Миналата година на морето си носех водоварката, но иначе и минерална ползвахме Peace.

# 29
  • Мнения: 4 753
Пия си чешмяна, детето също, но преварена... Много зависи къде ще ходиш на море, но аз бих си преварявала от местната чешмяна вода...

Общи условия

Активация на акаунт