уред, който зарежда аурата

  • 23 936
  • 60
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 911
някой чувал ли е за това нещо, дори не зная как се казва и дали точно е уред. Това, което зная е, че се продава в Москва, струва около Е200 и е измислено по време на чернобилската катастрофа.
Потърсих в google, но не открих нищо.

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Река, например.  Laughing
Или книга.
Или красива гледка.
Непременно вън от града.
За това няма нужда да ходиш до Москва. (Макар че Москва е на река, много е чиста и красива и определено е аурозареждаща.  Grinning)
П.П. Спящо дете е моето зарядно. Обаче не ще да спи, звярът му със звяр. #Cussing out

# 2
  • Мнения: 502
Река, например.  Laughing
Или книга.
Или красива гледка.
Непременно вън от града.
За това няма нужда да ходиш до Москва. (Макар че Москва е на река, много е чиста и красива и определено е аурозареждаща.  Grinning)
П.П. Спящо дете е моето зарядно. Обаче не ще да спи, звярът му със звяр. #Cussing out

Хубаво си го казала!Аз оттук се зареждам:

http://youtube.com/watch?v=obiCgC6srR0&feature=related

# 3
  • Мнения: 335
Има такова нещо, но "зареждане на аурата" е доста... особено обяснение.
Този уред е свързан с електромагнитно излъчване, използва се за много заболявания, но има и противопоказания.

Виждах в нета отделен сайт, точно на руски, за някаква от търговските му форми.
Има подробно описание за действието му. Но не мога да се сетя сега.
Цената му беше долу-горе толкова и ми се видя много голяма.
Ако открия нещо, ще ти кажа.



ПП Не е измислен по повод Чернобил  Laughing

# 4
  • Мнения: 335
ПП Не е измислен по повод Чернобил  Laughing

Всъщност, ако имаш предвид нещо с аниони за неутрализиране на радиация, можеш да видиш пример за такъв сайт тук:
http://balkan-carede.com/detoks.php

Преди да използваш такива уреди те съветвам да се консултираш със специалисти.

# 5
  • Мнения: 2 761
Накратко казано това е уред,който влияе върху ЧЕС(човешката енергийна система).Уреда пречиства от електромагнитни вълни,някои те изкарват като нов.
Това ли точно търсиш?

# 6
  • Мнения: 135
силно съм резервиран. а защо не "хапче за медитация" ? лапа го човек и изпада в медитация Crazy

# 7
  • Мнения: 2 761
Пирамидите също зареждат:
http://lox.hit.bg/books/piramid/piramid.htm

# 8
  • Мнения: 532
Оргазма също пречиства аурата.
Така прочетох скоро в едно жесно списание  Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 911
Радвам се, че ви разведрявам и развеселявам с темата, но за съжаление не това ми беше целта, а да намеря информация за този уред. Информацията, която имам не е първа ръка и написах това, което чух - чернобил, аура и т.н. Този уред уж лекувал всякакви болежки - физически, психически. Искаше ми се да се включи някой, който го има или поне разполага с повече инфо.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Сещам се за скенар апаратите, ама те вървят над 2000 евро. Rolling EyesОсвен това аз не вярвам че машинка може да чисти аура, а смятам че съм чела доста по темата.Мойта си я чистя с положителна енергия, красиви мисли и усмивка рано сутрин. Hug

# 11
  • Мнения: 135
Сещам се за скенар апаратите, ама те вървят над 2000 евро. Rolling EyesОсвен това аз не вярвам че машинка може да чисти аура, а смятам че съм чела доста по темата.Мойта си я чистя с положителна енергия, красиви мисли и усмивка рано сутрин. Hug

мда, то ако беше толкова просто. под въпрос са ми такива системи, хайде диагностика с апаратура по точките  бива, ама апаратура да ти оправя аурата, доста съм резервиран.

що се отнася за секса - той може да е и метод за осъзнаване и повишаване на вибрациите, ако е с медитация примерно... Praynig

ако се прави просто за разпускане и удоволствие, може да действа изтощаващо(загуба на енергия). вид консумация.

# 12
  • Мнения: 2 761
m_a_y_a,дай повече инфо за този уред.Как точно въздейстава?Пречиства вода,въздух,или се прикрепя към тялото,как точно?
Иначе ето едно бг изобретение,за което в руските сайтове има повече инфо,отколото тук.
http://tbb.satnet.bg/distribution.htm#1

Има и други чужди изобретения,които се ползват даже в някои клиники.

# 13
  • Мнения: 135
m_a_y_a,дай повече инфо за този уред.Как точно въздейстава?Пречиства вода,въздух,или се прикрепя към тялото,как точно?
Иначе ето едно бг изобретение,за което в руските сайтове има повече инфо,отколото тук.
http://tbb.satnet.bg/distribution.htm#1

Има и други чужди изобретения,които се ползват даже в някои клиники.



много интересно по каква причина някои изобретатели мислят че си имат понятие какво става в човека, каква е причината да боледува и как да бъде излекуван?
ако ставаше само с подлагане на въздействието на уред. Ами причината, нея кой ще я премахне?
или после да се прояви още по-опасно?

# 14
  • Мнения: 532
Радвам се, че ви разведрявам и развеселявам с темата, но за съжаление не това ми беше целта, а да намеря информация за този уред. Информацията, която имам не е първа ръка и написах това, което чух - чернобил, аура и т.н. Този уред уж лекувал всякакви болежки - физически, психически. Искаше ми се да се включи някой, който го има или поне разполага с повече инфо.
Мая,прощавай.Наистина нямам какво да кажа по темата,но ми стана забавно  Simple Smile и я пооспамих малко.
Дано се включат хора с повече инфо.

Общи условия

Активация на акаунт