Той не иска да отслабвам!!!!

  • 6 635
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 151
Предполагам, че те харесва така , но те е харесал първо с - 7 кг.
Моят мъж винаги изхожда от това- " Аз не си давам зор да отслабвам и приемам,ч2 ти ме харесваш така.
Тогава не мога да имам никакви претенции как изглеждаш ти." Нали се сещаш колко ми отърва това .
Аз каквото правя , го правя първо за себе си и щом аз се харесвам, предполагам , че и другите ще ме харесат

# 31
  • Мнения: 6 164
Може да ти го казва само за успокоение, защото ако ти каже "Абе да, трябва да ги свалиш, преди беше по-добре", ще кажеш, че не те намира вече за привлекателна, че те смята за дебела и дрън-дрън. Повечето жени са такива и съм била свидетел как мъж обяснява колкмо е секси и готина жена му с 20 кг отгоре....

# 32
  • Мнения: 616
... ама ще се опитам да ви опиша ситуацията с цифри. Преди бях 49-50кг при ръст 1.67м, а сега съм 57-58кг /и до 60кг съм стигала/, което си е.... newsm45
Точно същите мерки съм и аз! 49-50кг (167см) миналото лято, сега съм 62-63, но съм месец преди раждане! Моето момче ми каза, че след раждането не желае да отслабвам изобщо!
И ще ме прощаваш, ама за нашия ръст 50 килограма са си направо малко! 55-56 са много по-разумни! И привлекателни! Аз самата не искам да се връщам на 50 след раждането!
За да се чустваш добре, красива и секси, не са важни числата, а формата ти! Спортувай за удоволствие, не за норматив! Когато тялото ти не е отпуснато, когато тонусът ти е на 6, няма причина да се чустваш зле!

Моят съвет (ако въобще някой може да дава съвети) е да запазиш килограмите за него, но да подобриш формата за себе си Wink
 Peace

# 33
  • Мнения: 281
В момента съм точно в такава ситуация,моят мъж прави всичко възможно да не отслабна.
Постоянно ми носи някакви шоколади,сладоледи,и какви ли не още изкушения.
Засега удържам фронта,остава малко до целта Mr. Green.
Всеки ми казва...добре си си,к'во се лишаваш постоянно.....
Да,ама аз си искам старите кг Mr. Green.
Не вярвах,че имам такава воля Mr. Green.

# 34
  • Мнения: 2 068
#Shocked  Божеееееееее, ето го пак пристига с хамбургери  ooooh! 
hahaha
и мен така ме угояваха  Joy

започвай диетата и спорта  Mr. Green аз така направих и мисля че не съм сгрешила  Wink






# 35
  • Мнения: 2 015
Каквото и да направиш, го направи, защото ти го желаеш, а не някой друг Peace.

# 36
  • Мнения: 46 508
Еееех, преди 8 г. и аз бях с тези мерки, според мен са идеални, и аз се харесвах, и  Grinning

Модата на кльощавите ти е изкривила представите  Rolling Eyes мисля, че с тези мерки изглеждаш супер, нормално е и мъжът ти да те харесва така Laughing

С този калкулатор ти сметнах ръста, излезе, че идеалното тегло за 167 е 58.6  Rolling Eyes все пак зависи от структурата ти, но под 53 е поднормено за теб.

А за спорта - спортувай, здравословно е и много ще се стегнеш Peace но в същото време яж достатъчно, за да не окльощавееш пак  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 141
Човек е щастлив, когато се харесва и се чувства добре в кожата си, така че постъпи така, както ти смяташ за добре, а любимия ще те приеме всякак Simple Smile

Моят съпруг и той си пада по по- закръглени жени, което ме радва определено, щото аз от както се помня съм си пухкава Simple Smile Аз също се харесвам такава, каквато съм и рядко ми минават идеи за отслабване, но и да ми минат- нямам много воля Laughing Единственото нещо, заради което бих искала да сваля някое кило е:
- заради дрехите- много се дразня когато си харесам нещо, а няма моя номер. Имам чувство, че повечето дрехи са направени за прекалено слаби жени Simple Smile
- заради здравето- нещо напоследък почнаха да ми тежат килограмите
- понякога и от суета, но такива чувства много рядко се пораждат в мен( те и сега ми се лепят много като пчели на мед, а какво ли ще стане после като заслабна Simple Smile )

# 38
  • Мнения: 3 622
Аз съм с ръст 162 см и преди да родя бях 42 кг. След като родих /преди 10 години/ много бързо без диети пак станах 42 кг. Преди две години зимата изведнъж напълнях до 50 кг. Мъжът ми казва, че така повече ме харесва, а и аз не правя някакви опити за диети, хода само на йога. Понякога ми се иска да по отслабна кило - две, но и нищо не правя по въпроса

# 39
  • Мнения: 2 161
Аз съм твърдо за възвръщането на старата фигура.Точно по този въпрос не вземам изобщо мнението на мъжа ми под внимание.Когато се върне от път,първото  му изречение е:ама ти много си отслабнала. И се почва-яж,яж,яж.Яж ти,на мен така ми е добре.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 425
Ако ти искаш да отслабнеш, за да се чувстваш добре, значи той трябва да те подкрепи. Щом ходиш на фитнес и спортуваш, значи не искаш да ставаш някоя анорексичка а нормална здрава жена  Simple Smile Може да го помолиш да ти помага за поддържането на здравословен начин на живот. Така че връщай хармбургерите и го пращай за фреш и да реже марулите  bouquet

Аз съм 163см, 54кг, но бях много напълняла до 68 Sick бррр, чувството е проста...  и определено трябва да си се върна на 52, откъдето тръгнах

# 41
  • Мнения: 1 318
Ами и при мен е така - напълнях зимата с 5 кг, които веднага ми се лепнаха на дупето и при опита ми за отслабване, той започна да ме убеждава, че с няколко кг отгоре съм по-красива. Отслабнах въпреки това и имахме спор по отношение на женската красота. Наскоро установих, че пак съм качила някое друго килце, но не се чувствам зле... Важното е как се чувстваш в кожата си, а не кой как иска да те възприеме.

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
Според мъжа ми съм слаба, но аз се харесвам така и през ум не ми минава да напълнявам /не че мога, дори да искам, де/.

# 43
  • Мнения: 251
Явно щом се двоумиш,значи си чувствителна натура относно килограмчета. Мъжа ти не иска да те нарани и затова те харесва"всякаква". А най-важното е всъщност ти как се чувстваш? Добре ли се чувстваш с тези 7 колограмчета отгоре, или са ти в повечко?

# 44
  • Мнения: 1 312
Какви неща имало по широкия свят Shocked
Да нацелуваш мъжа си от мен Hug

Общи условия

Активация на акаунт