Обичате ли да се гримирате-26!Конкурс за грим-Шарен свят!

  • 16 351
  • 498
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Определено вторият е по-хубав  Peace

# 31
  • Мнения: 777
Нанди, според мен също вторият е по-подходящ за конкурса и е по темата. Първият също е хубав, но е по-семпъл и ежедневен. Браво   bouquet
Ето и от мен днешните ми два опита... първият ми опит от днес май е по-добър от втория... като цяло обаче май най-добър си остава вчерашният ми грим... Вие какво мислите?  newsm78 Снимките от днес започват от тук, а вчерашните са преди това.

# 32
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Нанди, според мен също вторият е по-подходящ за конкурса и е по темата. Първият също е хубав, но е по-семпъл и ежедневен. Браво   bouquet
Ето и от мен днешните ми два опита... първият ми опит от днес май е по-добър от втория... като цяло обаче май най-добър си остава вчерашният ми грим... Вие какво мислите?  newsm78 Снимките от днес започват от тук, а вчерашните са преди това.

Ох страхотна си бе жена Crazy Heart Eyes
Всичките ти опити са върха и незнам как ще избереш кой грим да използваш за конкурса Crazy
Най много ми хареса първият от вчера и вторият от днеска Peace  bouquet
На първият ти грим от днеска нещо не ми харесва бялата линия. Rolling Eyes
Ако я беше направила по тънка в началото на окото щеше да е по хубаво Hug

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 19:49 от dobito

# 33
  • Мнения: 4 447
Нанди, определено втория! Sunglasses
Много ми хареса. Ако ти харесва
може да добавиш от розовото,
което се обажда под веждите ти
и леко в средата на горния клепач.
Но понеже розовото е по-тъмен
нюанс може и по-към края.
 Peace

# 34
  • Мнения: 2 388
nanndi вторият определено. Peace
Ставате все по-добри момичета.  bouquet

# 35
  • Мнения: 735
Благодаря ви момичета, решено в качвам втория  Mr. Green ох най-после да съм спокойна, че имам грим за конкурса, не знаех ще има ли кога да се маскирам и щях първия да пусна, ако не бях успяла, ама е бледичък Sad
неРАХОВА чесно не мога да кажа кой грим е най- защото всички са много добри  Peace
Благодаря за съвета Анмa_Чече, но вече го изтрих грима, понеже ще излизаме. То пък се оказа, че на диско ще се ходи сигурно, та можеше да изляза и с грима...ама както и да е. АЗ иначе нарочно не сложих на др място на окото, макар че съм чела мненията ви и знам какво имаш впредвид, че трябва да има и на др място от този контрастен и изпляскан само на 1 място цвят, но идеята ми беше да го вържа розовото с червилото и мисля, че стана. Абе така се радвам, че се виждат що годе на този грим реално цветовете...че...цъвтя   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 374
Здравейте и от мен!
Тополинка много ми харесва гримът ти наистина   bouquet
Нанди,втория определено повече ми харесва.
неРахова направо не знам какво да ти кажа,всичко,което досега съм виждала ми харесва,вкл.и това според мен и двата са подходящи за конкурса. Heart Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 5 289
Нанди браво,втория е доста по ярък,слагай го. Wink

Изрично е да казвам,че ако този път се забележат снимки пипани с програми,моментално ще бъдат свалени и изтипосани в темата. Naughty

# 38
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
КАРЧЕВА след като е написано ясно в правилата мисля, че никой няма да се усмели да ползва, за да не бъде засрамен пред всички Mr. Green

# 39
  • Мнения: 735
Моля да ми ги качите, че съм скарана с техниката  Mr. Green Моите снимчици не са коригирани, даже съм без фон-дьо-тен на тях  Embarassed И аз съм против корекции с програми!!!  Naughty Тези, ако може да ми качи някой:
http://images26.snimka.bg/005925231-big.jpg
http://images26.snimka.bg/005925234-big.jpg
http://images26.snimka.bg/005925250-big.jpg
Благодаря предварително   bouquet

# 40
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
nanndi ей сега ще ги кача  Hug
Снимала си само по едното око обаче Rolling Eyes
Пречи ли това или не Thinking
Щото ако ги кача да не е после да се наложи да ги махаме Rolling Eyes
Ще изчакам да кажат момичетата и ги качвам Hug

# 41
  • Мнения: 735
нали трябва да има отворени, затворени и снимка на лицето?! мислиш ли, че има проблем, че е снимано по 1 око? и ти и другите де  newsm78 иначе не се виждат цветовете, аз затова така се снимах. пак направих над 60 снимки и само на тия имаше наистина цвят Sad

# 42
  • София
  • Мнения: 5 289
По принцип е добре да бъдат двете очи,за да има база за сравнение т.е. дали са еднакви,дали грима е сложен еднакво на двете очи,ако ме разбирате. Peace

# 43
  • Мнения: 735
ами ок имам и на 2-те очи ей сега ще ги кача

# 44
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
По принцип е добре да бъдат двете очи,за да има база за сравнение т.е. дали са еднакви,дали грима е сложен еднакво на двете очи,ако ме разбирате. Peace

И аз така знам Rolling Eyes
Затова изчаквам да кажете мнението си Grinning
Може ли да се направи компромис Flutter

Общи условия

Активация на акаунт