гъбички

  • 1 213
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
иматехте ли гъби през бременоста и с какво се лекувахте,изписаха ми гино-дактарин вечер си слагам по една капсула но през деня чувството е ужасно сърби и все нещо изтича леко жълтеникаво днес и зелинкаво нормално ли е да се обадя ли на док.

# 1
  • Мнения: 2 978
Имах да. Ужасно е наистина.

Обади се или направо отиди, и кажи на лекаря какво става.
Може да ти го смени с друго.

Успех и лека!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 604
ами то за кой с какво се е лекувал, си е индвидуално, най-добре е лекарят ти да каже. Аз лично имах някакви бели в деветия месец, може гъби да са били, може би нещо от плода,незнам, но като родих си изчезнаха

# 3
  • Мнения: 493
Имах и аз,много неприятно беше SadИзписаха ми Клотримазол капсули и крем за мазане Peace

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз нямах  Peace Най-добре се обади на доктора Hug

# 5
  • Мнения: 254
Аз нямах  Peace Най-добре се обади на доктора Hug
Това е най доброто което можеш да направиш и в никакъв случай не се самолекувай! Успех и леко бременеене!  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 753
ами то за кой с какво се е лекувал, си е индвидуално, най-добре е лекарят ти да каже.

Щом това, което са ти изписали не действа да го сменят, но най-добре да ти направят една микробиология, а не да експериментират...  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 296
Щом това, което са ти изписали не действа да го сменят, но най-добре да ти направят една микробиология, а не да експериментират...  Peace
Така е най-добре,наистина,още повече,че и цветът на секрета е жълтеникав..... newsm78
Аз съм слагала Клотримазол и Гинопеварил,докато бях бременна.

# 8
  • Мнения: 386
и аз имам.  док каза че ще ми изпише нещо на следващата консултация, някакви с локално действие но незнам още какви са,сега ми било рано

# 9
  • Мнения: 718
Аз имах и още как, кандида албиканс. Изписаха ми канестен -3 таблетки и се оправих, оттогава не съм имала проблеми( това беше в началото- към 10-та седмица). А относно изтичането, няма от какво да се притесняваш, поради високата температура самата свещичка се топи и е нормално да изтича, все пак няма как да се изгуби или изпари вътре в теб, така че излишното количество се изхвърля. Успех в лечението!
(Както са ти писали по-горе важно е преди да ти предписват лекарства да установят точно какви гъби са чрез микробиологично изследване)

# 10
  • Мнения: 3 743
На мен едва сега в края на бременността ми откриха изолирани гъбички и ми предписаха две капсули Полижинакс, като профилактика преди раждането. Доколкото знам, гъбичките по време на самата бременност не са опасни за бебчето, то е предпазено от запушалката. Опасни са евентуално при нормално раждане. Затова и секрети се вземат задължително 9-тия месец Peace

# 11
  • Мнения: 132
Аз пък бих искала да попитам какви са симптомите ако имаш гъбички.В началото на 9-ти месец съм, нищо не ме боли, сърби или пари.Но имам Бяло течение.До колкото съм чувала на всички бременни им се появявали Rolling Eyes Rolling Eyes. Преди да излезна в майчинство ми взимаха секрет и след няколко дни ще разбера като ида на преглед.

# 12
  • Мнения: 132
Искам да попитам ако бременната има някакви гъбички и прави секс - те предават ли се на партньора й? И ако да то значи че дори и тя да се излекува той може обратно да й ги върне??? Rolling Eyes Rolling Eyes
Който е компетентен да отговори- ще ви бъда много благодарна

# 13
  • София
  • Мнения: 17 591
Амки обади му се, да, той затова е учил толкова, за да знае повече от нас.  Sunglasses Успех!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Искам да попитам ако бременната има някакви гъбички и прави секс - те предават ли се на партньора й? И ако да то значи че дори и тя да се излекува той може обратно да й ги върне??? Rolling Eyes Rolling Eyes
Който е компетентен да отговори- ще ви бъда много благодарна

Предават се, да! Предават се на партньора и трябва и двамата да се лекувате, защото после само си ги предавате един на друг, ако само единият се лекува.

Общи условия

Активация на акаунт