Кои части обезкосмявате?

  • 7 762
  • 106
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 820
Кои части на тялото обезкосмявате - независимо от метода, който ползвате?

Аз обезкосмявам всичко, с епилатор - от години наред. Под 'всичко' разбирам, че остава само малка прическа сещате се къде, иначе космите не ги жаля хич. Mr. Green

Дала съм до 4 опции за глас, като можете и да го променяте.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Подмишници, триъгълник и крака.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 686
Всичко обезкосмявам. Крака и триъгълник с кола маска. Мишници с кола или епилатор. Ръцете ги махам с епилатора, че се обривам от колата. Мустаците махам с електронна игла. Веждите (и тук-таме някой гаден косъм на брадата) с пинсетка  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз обезкосмявам всичко - с гореща кола маска. Оставам само тънка лентичка на триъгълника.

# 4
  • Мнения: 1 014
Подмишници, триъгълник и крака до колената, защото нагоре нямам. На ръцете също са ми много мънички и русички, та не ми се налага да ги премахвам.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 470
Бу, и аз съм като теб! Simple Smile
Всичко! Laughing

# 6
  • Мнения: 3 562
3, 4 и 5
 Wink

# 7
  • Мнения: 6 155
Всичко на всякъде с епилатор.  ooooh!
Само без мустака, че там няма почти нищо, а това което го има - с пинсетата.

# 8
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Бу, и аз съм като теб! Simple Smile
Всичко! Laughing
И аз съм с вас Laughing

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Всичко с изключение на ръцете.
* триъгълник - кола маска
* крака и подмишници - епилатор
* мустаци - ток

# 10
  • Мнения: 4 362
Триъгълник,подмишници,а за краката нищо понеже  косъмчета там нямам

# 11
  • Мнения: 7 186
Всичко де има има косми Wink-с епилатор,чат-пат с Жилет.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
за краката нищо понеже косъмчета там нямам

Завиждам ти, аз пък имам и махам всичко, навсякъде  thumbsup thumbsup thumbsup с епилатор.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 956
Всичко без ръцете - с кола ме е страх #Crazy затова ползвам епилатор, а като ме домързи - бръсна Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 032
Всичко! Wink
Упс, излъгах, без ръце. Simple Smile

# 15
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Подмишници, триъгълник и крака.

   И аз така,сега с епилатор ,преди и с кола маска.

# 16
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
мишници, крака с епилатор - като от колената на горе се правя веднъж годишно, в началото на лятото.
триъгълник отпред с епилатор, отдолу на козметик.
мустаци с лентички.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 235
подмишници, крака и триъгълник - с бръсначката. Мустака и ръцете засега само веднъж преди сватбата  Simple Smile /по принцип почти не личат/, но май ще продължа от време на време с ръцете, защото ми хареса Grinning

# 18
  • Мнения: 5 140
Подмишници, триъгълник и крака.


И аз така newsm10

# 19
  • Мнения: 2 978
Крака - 50% Wink
Мишници - 100%
Триъгълник - 100%

Всичко това само с кола маска! Laughing

# 20
  • Мнения: 3 743
Всичко  Wink с епилатор и Жилет  Hug

# 21
  • Мнения: 6 323
Всичко!
Вежди (ужасно сключени са) и мустаци - с пинсета и с кремчета.
Цели крака - редувам бръснене, епилатор и кола маска
Ръце - редувам епилатор и кола маска
Мишници, триъгълник, дупе - редувам бръснене и кола маска (епилатора не го издържам там).

След като мине тежката артилерия (кола маската или епилатора), хващам пинсетата и изтръгвам до последното косъмче, ако е останало нещичко.

# 22
  • Мнения: 5 622
Кви мустаци бе момичета? Shocked

# 23
  • Мнения: 3 153
Всичко, с епилатор, чат-пат и с кола Crazy

# 24
  • Мнения: 6 155
Кви мустаци бе момичета? Shocked

Ъъъъ....такива като на Филип Тотю... Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 64
 Всичко без мустаци Wink

# 26
  • Мнения: 5 622
Кви мустаци бе момичета? Shocked

Ъъъъ....такива като на Филип Тотю... Laughing Laughing Laughing
rotfImao rotfImbo Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Жуля всичко наред Mr. GreenИзползвам всякакви средства за обезкосмяване в зависимост от мястото и времето, с което разполагам.Не съм се бръснала от години......но всичко друго - накуп ooooh!

АМАН ОТ КОСМАРЛАК Sick Sick Sick[/size]

# 28
  • София
  • Мнения: 1 544
Мор за всички косми - мосми!!!

# 29
  • Мнения: 1 541
Въпреки, че влизат мойте т.нар. косми по-скоро в категорията мъх- не прощавам на нищо и никъде- там съдето няма....ми внушавам си, че има и давай с епилатора  Twisted Evil И това упражнение 2/3 пъти седмично- и половин милиметър да има- за мен вече съм като Йети  Rolling Eyes Laughing

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Всички. Мразя косми, освен върху скалпа.

# 31
  • Мнения: 2 567
Крака, подмишници с епилатор. Триъгълник (всичко) с кола Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 2 856
мустак - лазерна
подмишници - самобръсначка
крака - кола
триъгълник - самобръсначка Embarassed

# 33
  • Мнения: 558
и аз вси4ко, но обърках отговора-гласувах ръце, триъгълник, крака и мустак- това махам с кола маска или епилатор, а подмишниците ги брътсна.

# 34
  • Мнения: 3 537
мустаци и вежди- със пинцета
крака-с епилатор
подмишници и триъгълник- със самобръсначка

# 35
  • Мнения: 4 068
Обезкосмявам всичко с изключение на мустака, щото нямам такъв.
Не понасям косми. Сега откак съм бременна ми е по-трудно да се справям, но се справям все пак.

# 36
  • Мнения: 46 510
Всичко без мустака /щото си нямам Party/
Но за ръцете ме мързи, та го правя от дъжд на вятър  Embarassed

# 37
  • Мнения: 1 599
 Laughing vsichko maham...

# 38
  • София
  • Мнения: 4 423
Всичко махам,косми само на главата! Grinning

# 39
  • Мнения: 46 510
Всичко махам,косми само на главата! Grinning

Остави си веждите и миглите дееее Rolling Eyes Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 4 423
Всичко махам,косми само на главата! Grinning

Остави си веждите и миглите дееее Rolling Eyes Laughing
Аз ги слагам тези към главата,исках да кажа,че нямам дори прическа Wink Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 6 323
Кви мустаци бе момичета? Shocked

 Laughing

За съжаление, никоя жена не е пожелала природата да я надари с.... да го наречем по-плътен мъх над горната устна и никоя не е виновна, ако по принцип има такъв. Не мога да разбера обаче, защо някои жени не си ги махат, а сякаш с гордост си го отглеждат и май наистина се стремят да конкурират Филип Тотю.Брррр.... Не мога да го разбера това  Naughty
Айде за баби с бради и мустаци.... иди-дойди, ама като видя "млада невеста засукала мустак" и   Sick

# 42
  • Мнения: 1 215
Подмишници, крака (само от коляното надолу) и триъгълник, аз другаде нямам, ама пък където имам..... уф, свят да ти се завие.
А с какво нетърпение чакам да се прибера в София, да отида на кола маска, нали досега все отлагах заради шевовете, ама вече минаха два месеца

# 43
  • Мнения: 2 142
Всичко! Абе де има косъм- махам го . Мразя ги!
Като исключим косата Laughing

# 44
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Подмишници, триъгълник, крака,чистя с епилатор или ако не съм настроена за болка (`щото мен много ме боли) със самобръсначка. Веждите оформям с пинсета.

# 45
  • София
  • Мнения: 708
и аз махам наред..имам чувството, че съзнателният ми живот е преминал (особено лятото) в гледане и махане на косми..омръзнали са ми вече, но ги махам, какво да ги правя

# 46
  • Мнения: 1 108
Здравейте и от мен.
Крака, подмишници - с епилатор.
Триъгълник , мустаци - с пяна
Вежди - с пинсета

# 47
  • Мнения: 1 883
Всичко! WinkДано по- бързо измислят нещо трайно и евтино newsm44,че на моменти ми писва Twisted EvilНо както е казал народъ"Трай бабо за хубост" Mr. Green

# 48
  • Мнения: 5 539
Не съм маниачка на тема косми, но все пак обезкосмявам всичко, особено през лятото. Най-рядко ми се случва да махам космите по ръцете и мустака, защото на тези места имам само мъх. И все пак разликата се вижда, когато са оскубани Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 4 397
Всичко си махам,ходя от 5-6години на кола маска и съм изхвърлила всички самобрасначки,и епилатор ползвам като не ми остава време да отида на кола маска.

# 50
  • Мнения: 5 647
Крака, триъгълник, ръце с кола маска. Подмишници- с бръсначката.  Mr. Green Не обичам нито едно косъмче по тялото си. Само на триъгълника оставям малка линия, понякога дори и нея махам.

# 51
  • Мнения: 194
крака, подмишници и триъгълник - с кола.
на друго място нямам, но и това ми стига за отглеждане.
ще ми се веднъж да се топна във вана пълна с кола и като изляза от там да се свърши веднъж завинаги......... или пък някой да ми пусне 300 волта ток и да ме опърли едно хубаво, ама да обещае, че пак ще е завинаги....
ех, мечти.............

# 52
  • Варна
  • Мнения: 366
Ох и на мен ми омразна все да гледам косми,уж ползвам епилатор а пак на 2-3 дни трябва да ги чистя.Аз махам  космите на целите крака,подмишници и триъгълника.А и на други места трябва да се махат но просто ми оразва само с косми да се оправям. Cry

# 53
  • Мнения: 186
Е, и аз така - триъгълника, подмишниците и краката до коленете с епилатор, но отвреме-навреме удрям "бърза" самобръсначка :PPP Веждите с пинсета, а мустак нямам, ама от скоро умувам дали да не включа епилатора и по ръцете, макар че не се оплаквам от кой знае какви косми там...

# 54
  • Мнения: 5 577
Всичко!!!   Party

# 55
  • Мнения: 5 539
от скоро умувам дали да не включа епилатора и по ръцете, макар че не се оплаквам от кой знае какви косми там...
и аз бях така, но като махнах и малкото косми които имах, разликата се оказа голяма Wink направи го, ще ти хареса Grinning

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 820
от скоро умувам дали да не включа епилатора и по ръцете, макар че не се оплаквам от кой знае какви косми там...
и аз бях така, но като махнах и малкото косми които имах, разликата се оказа голяма Wink направи го, ще ти хареса Grinning
Нещо повече - ще се чудиш после как си могла толкова време да ходиш с космати ръце! Simple Smile
Откак за първи път си обезкосмих ръцете, ми е много гот и не бих си помислила вече да не го правя! Wink

# 57
  • Мнения: 2 910
Триъгълник и подмишници махам с кола маска,а краката ги епилирам

# 58
  • Мнения: 305
Махам висчко, че при тая мъжка конкуренция започнах да срещам мъжове по-гладки от мен!!! Честно казано това мене ме стресира... Гладките мъже имам предвид... Скромното ми мнение е, че е по-добре да са чистички, а не тооолкова гладки... То май не е за тая тема ама съм срещала обезкосмени мърльовци - вонят та се не трае!

# 59
  • Мнения: 781
Абсолютно всичко ми махат и ми е екстра Grinning

# 60
  • Мнения: 7 186
Махам висчко, че при тая мъжка конкуренция започнах да срещам мъжове по-гладки от мен!!! Честно казано това мене ме стресира... Гладките мъже имам предвид...
Аз пък нямам нищо против мъжкото обезкосмяване на тялото/особено ако са много космати/,даже ми харесва много повече мъж без косми,отколкото някой с разни шубраци и храсталаци навсякъде,пък ако ще и по 28 пъти на ден да се къпе,не съм фен на натурализма Rolling Eyes.

# 61
  • Мнения: 186
Добре, де, ама я ми кажете ръцете само до лактите ли или да ги тормозя целите?  Confused Пък и какво, аджеба, правите с тънките косъмчета върху китките и пръстите, ъм? Simple Smile)) Епилатор или кола по-подхожда на ръчиците?

# 62
  • Мнения: 6 472
Всичко махам! Ама за триъгълника се влача на козметик, че нещо сама не се справям блестящо Embarassed

# 63
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Да живее епилатора! Махам всичко! Само се питам кога ли ще открият нещо трайно че ужасно ми е писнало това бреме  Sad

# 64
  • София
  • Мнения: 561
а знаете ли дали лазерната епилация е противопоказна при бременност? уж казват не, но все пак  Thinking
аз от няколко месеца правя лазерна епилация на ръце и горна устна, останалото - с епилатора  Wink

Последна редакция: пн, 04 юли 2005, 20:37 от c-mira

# 65
  • Мнения: 3 932
Не прощавам на нито един косъм по тялото си, освен на тези на ръцете.

# 66
  • Мнения: 1 437
всичко , като гол   Animal Snailсъм

# 67
  • Мнения: 114
 dohЗдравейте,можете ли да ме посъветвате как да се обезкосмя отдолу/имам предвид интимната зона/възможно най-безболезнено и сравнително трайно.Досега съм на самобръсначка,но е досадно всеки ден.Предварително благодаря. Grinning

# 68
  • Мнения: 5 500
всичко , като гол   Animal Snailсъм

Mr. Green Mr. Green Mr. Green и аз така Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 69
  • Мнения: 5 500
dohЗдравейте,можете ли да ме посъветвате как да се обезкосмя отдолу/имам предвид интимната зона/възможно най-безболезнено и сравнително трайно.Досега съм на самобръсначка,но е досадно всеки ден.Предварително благодаря. Grinning
фотоепилация

# 70
  • Мнения: 3 091
и дупе - да добавя към анкетата - много е шик!!!
и аз съм като голищарче!!!

# 71
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Всичко без ръце. Е, преди и ръцете обезкосмявах, но сега нещо ме смързява Sad Иначе използвам епилатор, но и бръсначът играе понякога Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 258
Всичко махам с кола маска.Не издържам косми по тялото си...Ръцете може би по-рядко почиствам ,но все пак го правя....

# 73
  • Мнения: 781
Всичко махам и аз,че ги имам в изобилие тези гадове и вече много ми е писнало  Sick Sick,ама няма начин.

# 74
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Всичко без ръцете.
Краката обикновено само до коленете през зимата,защото нагоре са ми едни много фини и бледи косъмчета,които ми създават страшни проблеми,ако ги махам - всичко става на пъпки и рани,понеже са много тънки и не могат после да пораснат като хората Sad Но лятото ги махам и тях - с крем-депилатоар обаче,така като че ли по-малко проблеми имам и по-бавно растат,обикновено само 2х за едно лято ми се налага да я правя процедурата.
Иначе триъгълника (всичко махам) и мишниците - с Жилет,а краката - с епилатор.

# 75
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Вежди-пинсета, подмишници и триъгълник-бръснач, крака 1/2-студена кола. На друго място всичко е ОК. Искам и триъгълника + отдолу с кола, но ме е страх от болката Shocked и не смея... Има ли по-безболезнен начин или нещо с което предварително да се намажа зе да не боли то-о-о-лкова?

# 76
  • Мнения: 2 596
Подмишници, триъгълник и крака, но не целите, че нагоре нямам косми.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 440
Кви мустаци бе момичета? Shocked

Се едно не ме видя оня ден преди да успея да отида на козметик  #Crazy

# 78
  • Варна
  • Мнения: 737
И аз обезкосмявам мишници, триъгълник и крака до коленете, с кола маска!

# 79
  • Варна
  • Мнения: 440
dohЗдравейте,можете ли да ме посъветвате как да се обезкосмя отдолу/имам предвид интимната зона/възможно най-безболезнено и сравнително трайно.Досега съм на самобръсначка,но е досадно всеки ден.Предварително благодаря. Grinning
фотоепилация

А можеш ли да ми дадеш акъл къде във  Варна правят свястна такава  newsm78 ?

# 80
  • Мнения: 5 500
А можеш ли да ми дадеш акъл къде във  Варна правят свястна такава  newsm78 ?
В Скин Лайн над Макдоналдс с/у Черно море. За да не останеш разочарована ще ти кажа, че дебелите и плътни косми се повлияват от по-малко на брой процедури, докато фините и светлите, ще има да си ходииииш като мен на горна устна 8-ма процедура вече Sick

# 81
  • Мнения: 1 120
Подмишници, триъгълник и крака

# 82
  • Мнения: 507
Крака, триъгълник, подмишници.

# 83
  • Varna
  • Мнения: 288
Момичета,а къде във Варна мога да отида на козметик за триъгълника,че ми е неудобно да не нацеля някоя козметичка,която да не прави там кола.Все пак надали е много приятно изживяването и за двете страни,а пък искам да махна всичко.

# 84
  • Мнения: 544
Oranda, как ги махаш гадните мустаци? И аз имам нужда, но се чудя как, а и малко ме е срам да отида на козметик за това, да си кажа честно.  Embarassed

# 85
  • Мнения: 2 028
всичко:
ръце, крака и мишници - с епилатор;
мустаци - с лентички студена кола маска и после ако е останало нещо - с пинсетка;
триъгълник - лентички студена кола маска и ако остане нещо - с епилатор

абе, борба до последен косъм Wink

# 86
  • Варна
  • Мнения: 440
А можеш ли да ми дадеш акъл къде във  Варна правят свястна такава  newsm78 ?
В Скин Лайн над Макдоналдс с/у Черно море. За да не останеш разочарована ще ти кажа, че дебелите и плътни косми се повлияват от по-малко на брой процедури, докато фините и светлите, ще има да си ходииииш като мен на горна устна 8-ма процедура вече Sick
Аз за дебели питам.Супер си . Благодаря ти   bouquet
За да не задръстваме темата пусни ми моля те лс да се ориентирам в цените  Embarassed

# 87
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Oranda, как ги махаш гадните мустаци? И аз имам нужда, но се чудя как, а и малко ме е срам да отида на козметик за това, да си кажа честно.  Embarassed
От какво ще те е срам? Да не си мислиш, че си единствената?!
Като за сефте най-добре си иди на козметик, иначе аз например ползвам лентички, ама докато ги усетиш кои точно и как да го правиш....

Аз съм виждала жени, на които обезкосмяват корем, гръб, а на една даже гледах, имаше на бузите на д...то едни черни такива, като на мъж.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 440
Аз ходя на електрическа пинсета от скоро . Преди ходех на кола, ама то няма особен ефект.Сега съм по-доволна . Peace

# 89
  • Мнения: 721
Ами аз махам всичко с епилатор. Крака, ръце, пипито(Изцяло, само прическа имам Mr. Green ), подмишници. Засега мустаци нямам, ако се появят ще ги махам и тях. newsm78

# 90
  • sofia
  • Мнения: 66
привет!
я ми кажете сами ли си правите колата на подмишниците и ако да, как!!!!!!  smile3533
ако не, кажете свястно място в София (и цената) newsm44

# 91
  • Мнения: 5 713
Вси4ко без мустак Grinning

# 92
  • Мнения: 1 520
Подмишници, триъгълник и крака.
newsm10

# 93
махам всичко ,що ме дразни:мустака с пенсетка,ръце,крака,мишници с епилатора.Триъгълник няма ,защото всичко бръсна дюс.Дори около  пъпа/от операцията вече го бръсна/ е без косми.Така ми харесва повече ,а и до колкото знам и на мъжа ми му е по-приятно.

# 94
# 95
  • Мнения: 201
Всичко, без мустаци, защото нямам.

# 96
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
подмишници,триъгълник и крака имам се епилатор и съм най-редовна с него ,от време на време съм на кола маска

# 97
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Като хавана епилатора-ми залепва за ръката. Крака-от глезена до колянното, мишници и донякъде триъгълник. С кола маска - триъгълник и бедрата. С пинсета-леко оформям веждите и ако ме издразни някое микроскопично косъмче над устните-дърпам и там. Мразим космиииииииии
    Ако бързам и нямам време-имам самобръсначка на епилатор-добра работа върши Peace

# 98
  • Мнения: 980
zначи светата троица и при мене

# 99
  • Мнения: 2 672
Подмишници, триъгълник и крака.

и аз - други нямам.Не са фрапиращи, а светли и мънички.За ръцете става въпрос.

# 100
  • Мнения: 1 800
Триъгълник, подмишници и крака.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Всичко без ръцете - с кола ме е страх #Crazy затова ползвам епилатор, а като ме домързи - бръсна Rolling Eyes
и при мен е така Wink

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
мустаци нямам, махам всичко останало

# 103
  • София
  • Мнения: 726
Мишници и триъгълник - винаги с кола маска, крака до колената - с епилатор.
Другаде косми нямам.

# 104
  • Мнения: 2 807
Подмишници, триъгълник и крака.

# 105
  • Мнения: 863
Подмишници, триъгълник и крака.

ами и аз така

# 106
  • Мнения: 1 313
Триъгълник, подмишници и крака.Без пропуски

Общи условия

Активация на акаунт