Хапче с хиалуронова киселина

  • 208 562
  • 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 554
Може и така да е, но бих искала да те помоля да спреш с масираната реклама на флп не само тук, а  и в алтернативния форум за хомеопатия и др. Още повече, че това противоречи на правилата на форума. Иди да ги прочетеш. От 30 твои съобщения, 12 са рекламни на флп.

# 61
  • Мнения: 141
За твое сведение тук всеки прави това, един изказва мнение за болница, друг за лекари, трети за личен здравословен проблем и как се опитва да го разреши, по какъв начин е установил, че се повлиява. Какво имаш против споделянето на сходни проблеми и защо някой трябва да се съобразява с теб. ФЛП нямат нужда от реклама, достатъчно са известни и ги знаят.Така че   като не ти харесва, не ме чети. Не съм първата, която пише за ФЛП. Други пишат за други продукти, всеки за това, което е изпитал.

# 62
  • Мнения: 554
Ако нямаха нужда от реклами, нямаше явно даваш мейла на флп и да приканваш хората да станат дистрибутори, както ти правиш в един от твоите постове. А това вече, мила, не е споделяне на сходни проблеми и ти го знаеш, така че няма да споря. Това не е съобразяване с мен, а с правилата на форума, на който си се регистрирала. Не мога да не те чета, защото твоите постове са навсякъде в алтернативния форум и ако искам да прочета някоя полезна информация, там непременно си и ти. Жива и здрава да си   bouquet

# 63
  • Мнения: 141
Първо има разлика между мейл и сайт и второ, ако се поровиш повече из форума, ще разбереш, че са достатъчно известни ибез мойта реклама и трето, влез в сайта им и ще разбереш за какво става въпрос, от облика им личи, че са достатъчно популярни. И не на последно място, бъди здрава, за да не ти се налага да ползваш тези или други продукти. Медицинско лице съм и не експериментирам със здравето на хората с цел печелба.

# 64
Добър ден, момичета. Регистрирана съм тук от около 3 месеца, но само чета вашата информация. Много неща ми бяха полезни, благодаря на всички от все сърце. Извинявам се, че започвам от вратата за краката, но имам сериозен проблем. Мъжът ми има болки,много силни, в коленете от няколко месеца. Ходили сме на ревматолог и сме правили всякакв изследвания. Предполагат, че е ревматоиден артрит. Предписаха му лекарство с кортизон, но аз не го купих, защото съм много против кротизона. Опарих се от ефекта на такъв препарат. Предпочитам добавките. Моля ви, ако някоя от вас може да ми даде повече информация за продукти за артритни болки в коленете.

Попитай/потърси тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=14.0

Иначе добавки има, но не е тук мястото да питаш. Peace

последните 5 год. бяха ад за мен и коленете ми ,не вярвах ,че ще се подобря и само едно ще ви нАпиша:Д-р Горанов ревматолог,Пловдив,Окръжна болница.Да е жив и здрав!Татяна Павлова ,39 години .

# 65
Вчера си купих Хиалур. Нямам проблеми със ставите, купих го заради очаквания ефект върху кожата, а ХиаВита ми се вижда доста скъпа. Хиалура е немски, 30 хапчета за 21 лв. Надявам се за 1 месец да разбера има ли някакъв ефект и ако има дори и минимален, ще купя и втора опаковка. 21 лв. за 1 месец мисля че е поносима сума. Дано си струва!

# 66
  • Мнения: 141
да не се повтарям, но вземам трети месец хиалуронова киселина/заради ставите/ и има ефект върху кожата

# 67
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте.Искам да ви питам за тези таблетки ,още ли ги пиете и дали имат ефект върху кажата до днешна дата.Мерси.

# 68
  • Мнения: 141
Здравейте.Искам да ви питам за тези таблетки ,още ли ги пиете и дали имат ефект върху кажата до днешна дата.Мерси.


За кои по-точно?

# 69
  • София
  • Мнения: 35 919
Здравейте.Искам да ви питам за тези таблетки ,още ли ги пиете и дали имат ефект върху кажата до днешна дата.Мерси.
Пия ХА - първо на Актавис , после на ФЛ и съм много доволна - финните бръчки се заличиха, лицето сияе.
Не мисля да спирам  Grinning
Аз започнах 10.08 год. с Актавис - изпих 4-5 опаковки

# 70
  • Мнения: 31
Вчера си купих Хиалур. Нямам проблеми със ставите, купих го заради очаквания ефект върху кожата, а ХиаВита ми се вижда доста скъпа. Хиалура е немски, 30 хапчета за 21 лв. Надявам се за 1 месец да разбера има ли някакъв ефект и ако има дори и минимален, ще купя и втора опаковка. 21 лв. за 1 месец мисля че е поносима сума. Дано си струва!

Не съм ползвала нито един от двата препарата но ме заинтереувахте и като поразгледах виждам че ХиаВита съдържа 70 мг хиалуронова киселина, докато при Хиалура е 28 мг , така че никак не излиза за по евтино као приемаш еднакви дози. Аз сега ползвах един гел но той въздейтва върху мимичеките бръчки а не върху тези причинени от ЕГН-то

# 71
  • Мнения: 141
Вчера си купих Хиалур. Нямам проблеми със ставите, купих го заради очаквания ефект върху кожата, а ХиаВита ми се вижда доста скъпа. Хиалура е немски, 30 хапчета за 21 лв. Надявам се за 1 месец да разбера има ли някакъв ефект и ако има дори и минимален, ще купя и втора опаковка. 21 лв. за 1 месец мисля че е поносима сума. Дано си струва!

Не съм ползвала нито един от двата препарата но ме заинтереувахте и като поразгледах виждам че ХиаВита съдържа 70 мг хиалуронова киселина, докато при Хиалура е 28 мг , така че никак не излиза за по евтино као приемаш еднакви дози. Аз сега ползвах един гел но той въздейтва върху мимичеките бръчки а не върху тези причинени от ЕГН-то

В тази на ФЛП хиалуроновата киселина е 80 мг

# 72
Хапчетата с хиалуронова киселина са за ставни проблеми,ставния хрущял е изграден от глюкозамин,хондроитин и хиалуронова киселина.
Така, че употрeбявайте ги ако ви болят ставите, а не за бръчки мили дами.
Синтетичната хиалуронова киселина която я има в кремовете няма тези силни свойства да  задържа вода ,за разлика от тази от животинска произход,в Европа козметичните компании използват синтетична,търсете си кремове от USA.
Има италиански таблетки -Flexart с 30 mg (20 t.-20 лв)  те са с призход от пилешка гръдна кост и Хиалур с 20 мг(20 tab.-25 лв) или казано с повече хиалуронова киселина и на 1/2 цена от тези на Актавис.
Там има само 4,5мг хиалуронова киселина.
25 лв.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Четох, четох и се обърках. ooooh! Дали може някой да резюмира предимства и недостатъци на обсъжданите хапчета, че аз му изтървах края. Simple Smile
И още нещо..... само аз ли си задавам въпроса за наличието на евентуални странични ефекти. Такъв завишен прием на хиалуранова киселина, не нарушава ли естествения баланс в организма, не се ли натрупва? Знам ли.... ама си мисля, че няма начин да не се отрази по някакъв начин, особено когато се взима от здрави хора, а не като лекарство.

# 74
  • Мнения: 141
Четох, четох и се обърках. ooooh! Дали може някой да резюмира предимства и недостатъци на обсъжданите хапчета, че аз му изтървах края. Simple Smile
И още нещо..... само аз ли си задавам въпроса за наличието на евентуални странични ефекти. Такъв завишен прием на хиалуранова киселина, не нарушава ли естествения баланс в организма, не се ли натрупва? Знам ли.... ама си мисля, че няма начин да не се отрази по някакъв начин, особено когато се взима от здрави хора, а не като лекарство.

ХК е естествена съставна част на ставната течност и основна съставка на хрущяла.
С годините намалява производството на ХК в тялото.
Хранителните добавки не са лекарства, нямат странични ефекти. ХК хидратира ставите и кожата. Бързо разпределяне на хранителните вещества в организма – там, където той има нужда от тях.
Добро усвояване и оползотворяване.
ХК почти не може да бъде приемана в съществени количества с храната. Освен хиалуронова киселина “Форевър активна ХК” съдържа още: масло от джинджифил и куркума.
Две изключителни съставки, познати и ценени от десетилетия заради антиоксидантните си свойства.

Общи условия

Активация на акаунт